مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فدرال در حال توسعه دستورالعمل های جدید برای coronavirus خطر

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز گفت که مقامات فدرال در حال توسعه دستورالعمل برای رای دادن به استان ها با خطر گسترش ویروس به عنوان او هدف شروع به سهولت در سراسر کشور دستورالعمل به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در نامه ای به ملت فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دستورالعمل جدید به معنای فعال دولت و رهبران محلی را به “تصمیم گیری در مورد حفظ شده و افزایش یا آرامش بخش اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات آنها را در محل قرار داده.” ایالت ها و شهرداری ها که هنوز هم حفظ قدرت را به مجموعه هر آنچه که محدودیت های لازم بدانند.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به دنبال برای به روز تعیین نحوه حاوی اقتصادی خرید اینترنتی از دستورالعمل های صادر شده توسط دولت او به عنوان به خوبی به عنوان رهبران محلی به سرعت جزر و مد از عفونت.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از 15 روز برنامه مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ و فراخوانی برای بسیاری از آمریکایی ها به در خانه باقی می ماند. دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هستند اما بسیاری از دولت ها و رهبران محلی را صادر کرد محدودیت های اجباری در خط و یا حتی سخت تر از آن صادر شده توسط CDC.

در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران امروز مغلوب ساختن پیشی جستن بر نیاز به بازگشایی کسب و کار و به رسمیت شناختن تفاوت های منطقه ای در ویروس’ تاثیر است.

“همه ما باید برای رسیدن هوشمند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس های صوتی که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “ما باید برای باز کردن در کشور ما, من متاسفم.”

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز, که دستور تعطیلی کسب و کار و یا محدودیت در رفتار اجتماعی ایشان تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن را برای به رسمیت شناختن که این ویروس مبتلا متحده متفاوت است و “یک اندازه همه مناسب نیست.”

“من از شما متوجه است که” ریوز گفت.

اعلام این خبر از آینده دستورالعمل جدید می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است به “بازگشایی” این کشور با عید پاک.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر. عید پاک است فقط بیش از دو هفته دور — Apr. 12.

“آیا آن را نمی بزرگ به تمام کلیساها پر است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آن مصاحبه. “شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است.”

کارشناسان بهداشت و روشن ساخته اند که اگر آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی — ماندن خانه از محل کار و منزوی خود — تعداد عفونت را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در بخش هایی از ایتالیا منجر به بسیاری از مرگ و میر.

و دانشمندان از جمله دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داده اند در برابر مصنوعی جدول زمانی.

“و شما رو به درک که شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی” Fauci سی ان ان گفت شنبه. “پس شما رو به پاسخ در چه می بینید اتفاق می افتد.”

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه تاریخ عید پاک به عنوان یک هدف به مردم “امیدوارم.”

“من فکر می کنم, عید پاک, رئیس جمهور بود و به مردم بسیاری از امید و اساسا ما گفتن آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در طول زمان” او امروز به خبرنگاران گفت.

در حالی که بدترین شیوع متمرکز در بخش های خاصی از کشور بیشتر به طور قابل توجهی در نیویورک کارشناسان هشدار می دهند که شدت بیماری عفونی خاصی به گسترش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اجرای اضافی تست فعال خواهد شد متنوع تر توصیه های است که اجازه می دهد برخی کمتر نهفته نقاط کشور برای به دست آوردن یک حس عادی هر چه زودتر.

“گسترش ما تست قابلیت را به سرعت ما را قادر به انتشار معیارهای توسعه در هماهنگی نزدیک با این کشور مقامات بهداشت عمومی و دانشمندان برای کمک به طبقه بندی استان ها با توجه به ادامه خطرات ناشی از ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود برای اشاره به آینده دستورالعمل وعده داده است که وجود خواهد داشت های جدید مطلوب “آمار” و “حقایق” که از دولت فدرال در دو روز آینده.

“برخی از آمار خوب در حال بیرون آمدن است که زندگی خود را ساده تر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>