مغلوب ساختن پیشی جستن هل یک تئوری توطئه و دروغ متهم که یک مجری از قتل

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغشته برجسته تلویزیون میزبان امروز از تریبون در باغ گل رز با بی اساس اتهام قتل است.

در حمله ای که یک بار شده اند که غیر قابل تصور برای یک رئیس جمهور نشسته تهمت همه اما متهم جو Scarborough سابق جمهوری خواه کنگره که در حال حاضر میزبان MSNBC نمایش “صبح جو” از کشته شدن یک عضو ستاد در سال 2001 حتی اگر او 800 مایل دور در زمان و پلیس حکومت مرگ او یک تصادف.

رئیس جمهور مسئول تقویت یک سری از پیام های توییتر در روزهای اخیر که کشیده اند و تقریبا هیچ سرزنش از همکار خواهان مشتاق به دنبال راه های دیگر اما باید نگران خانواده لری Klausutis که فوت کرد زمانی که او دچار یک بیماری قلبی است که باعث او را به سقوط و ضربه سر او روی یک میز. مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر را در اتهام دروغین حتی پس از تیموتی Klausutis التماس ناموفق با توییتر به پایین پست.

“بسیاری از مردم نشان می دهد که و امیدوارم روزی مردم در حال رفتن به پیدا کردن” رئیس جمهور از وی خواست تا با خبرنگاران در مورد توییت خود نشان می دهد که Scarborough تا به حال مرتکب قتل شده شاید به دلیل امر با Klausutis.

مغلوب ساختن پیشی جستن خار کنار مرد زن مرده را درخواست نامه ای که خانواده اش را سمت چپ به تنهایی. “من مطمئن هستم که در نهایت آنها می خواهند برای رسیدن به پایین از آن و آن را بسیار جدی وضعیت” رئيس جمهور گفت: از Klausutis’ بستگان.

آخرین پشت سر هم از اتهامات و واقعیت-رایگان کنایه آمد و در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به تغییر مسیر توجه به دور از ادامه coronavirus همه گیر است که جان نزدیک به 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و حفره حفره اقتصاد آمریکا. در میان چیزهای دیگر او افتخار در مورد افزایش سهام بازار و سعی در ایجاد شک و تردید در مورد نتایج حاصل از پاییز آینده انتخابات است که نظرسنجی ها در حال حاضر نشان می دهد او را از دست بدهند.

در توییتر اواخر امروز متصل “حقایق” هشدار به دو توییتهایی که در آن تهمت های نادرست ادعاها در مورد تقلب انتخابات در کالیفرنیا است. اما توییتر را پایین توییتهایی دربارهی Scarborough با وجود درخواست از Klausutis.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de