مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف برای اولین بار از این بیماری همه گیر کوروناویروس

STERLING, Va. >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف امروز برای اولین بار از او اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری بیش از دو ماه پیش که منجر به تعطیلی بسیاری از جامعه آمریکا است. بازگشت خود را به این دوره بود و آخرین نشانه آن است که او می خواهد این کشور را به قبل از شیوع زمان حتی به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس نزدیک 100,000 دو برابر آنچه که او یک بار آن را پیش بینی خواهد بود.

تهمت نیز برنامه ریزی شده روز یادبود بازدید Arlington National Cemetery و فورت مک هنری بنای یادبود ملی در بالتیمور پس از سفر به فلوریدا ساحل در روز چهارشنبه به سازمان دیده بان به آمریکا فضانوردان انفجار به مدار.

گلف تفرج یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خانه عبادت است “ضروری” و او خواستار آن شدند که فرمانداران اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی در طول تعطیلات آخر هفته. آن را نیز به دنبال راهنمایی از دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده آن است که خوب بود برای افرادی که به خارج از منزل آخر این هفته به عنوان طولانی به عنوان آنها در زمان مناسب اقدامات احتیاطی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده و دور از کاخ سفید در یک صبح آفتابی با پوشیدن یک تی شرت یقه دار کلاه سفید و تیره slacks. عکس هایی که به نظر می رسد بعد از آن در توییتر به او نشان داد باز یک باشگاه گلف و رانندگی به تنهایی در یک سبد در این دوره در حوزه خصوصی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در استرلینگ, Virginia.

کاخ سفید تا به حال هیچ اظهار نظر رئیس جمهور فعالیت در باشگاه اما گفت که او و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان به حال مورد بحث همه گیر اثر را در اقتصاد جهانی امروز است.

گلف سفر رئیس جمهور اولین سفر به یکی از پول خود را-ساخت خواص پس از 8 مارس که او دیدار خصوصی خود باشگاه گلف در وست پالم بیچ در طول یک آخر هفته در فلوریدا صفحه اصلی. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر در تاریخ 11 مارس و تهمت به دنبال ملی اضطراری اعلام دو روز بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک گلف باز مشتاق است که شنید گفتن خود را در کاخ سفید مهمان چقدر او از دست رفته بازی بازی.

روز جمعه Birx گفت: آن را خوب است برای آمریکایی ها به بازی گلف و تنیس یا ورزش های دیگر این آخر هفته “اگر شما اقامت 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا است.” او همچنین گفت: واشنگتن در منطقه شهری بيشترين رای مثبت در کشور است. شهرستان پایتخت coronavirus مرگ و میر بالاتر از همه اما چهار ایالت: نیویورک, نیوجرسی, ماساچوست و کانکتیکات است.

ایالات متحده منجر دنیا با گزارش 1.6 میلیون coronavirus موارد و بیش از 96,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده است تا پرچم ایالات متحده فدرال در ساختمان ها و آثار تاریخی ملی به نیمه کارکنان از طریق پنج شنبه در حافظه از آمریکایی ها از دست به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن وضع مکرر انتقاد از باراک اوباما به طور منظم گلف گردش زمانی که او رئيس جمهور بود.

“شما می توانید بر این باورند که با تمام مشکلات و گرفتاری های آمریکا و رئیس جمهور اوباما روز را صرف بازی گلف. بدتر از کارتر” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اکتبر 2014 در طول اپیدمی ابولا در غرب آفریقا در مقایسه با اوباما به رئیس جمهور سابق جیمی کارتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de