مغلوب ساختن پیشی جستن به آغاز طرح مبارزه در ماه ژوئن در دالاس با $580,600 هر زن و شوهر و شام

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت دالاس برای اولین کمپین تاخت و تاز از همه گیری آغاز شد و نزدیک به سه ماه پیش, مالش آرنج بیش از شام ژوئن 11 با دلار اهدا کنندگان.

شام در یک خانه خصوصی را حدود 25 مهمانان کمپین مقامات روز جمعه گفت.

قیمت به حضور در: $580,600 هر زن و شوهر است که با این نسخهها کار به حدود 7 میلیون دلار بود. که شامل دو وعده غذا و یک عکس-op با رئیس جمهور بنا به دعوت.

رئیس جمهور خواهد شد میزبان یک رویداد مشابه در دو روز بعد در باشگاه گلف خود در بدمینستر, N. J., قیمت 250.000 دلار در هر فرد با توجه به یک توافق رسمی. که با این نسخهها کار به کمی بیش از 6 میلیون دلار.

دالاس تاجر Roy بیلی ملی سرمایه گذاری شرکت رئیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمپین گفت: رئیس جمهور تگزاس هواداران هیجان زده در مورد سفر خود را.

کمپین برگزار مجازی تگزاس/اوکلاهما جمع آوری کمک در روز پنج شنبه گفت: به رهبری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و برجسته سابق فرماندار تگزاس ریک پری دیابت تد کروز و سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک.

تگزاس دموکرات نیست, خوشحال, خبر, از مغلوب ساختن پیشی جستن قریب الوقوع مراجعه کنید.

“ترک آن را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبان یک دلار جمع آوری کمک در دالاس در حالی که 2 میلیون تگزاسی در حال حاضر بیکار و ملت ما این است که درد و رنج از تکمیل ناآرامی” گفت: سخنگوی حزب Abhi Rahman. “مغلوب ساختن پیشی جستن باید کمی صرف زمان کمتر جذب سرمایه و گلف و به جای انجام این کار او را انجام دهد. Texans در همه جا هستند و بیمار از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد. ما باید واقعی صالح رهبری در کاخ سفید است. امریکا نمی توانیم چهار سال بیشتر از این است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نشده برگزار کمپین تجمع پس از Feb. 28 در چارلستون, S. C., که در آن او به نام coronavirus دموکراتها “جدید hoax.” در آن زمان ایالات متحده ثبت شده بود فقط 59 موارد تایید شده و دو مرگ.

سه ماه بعد بیش از 100,000 که مردم از COVID-19 در ایالات متحده به تنهایی بیش از 40 میلیون آمریکایی که در زمینه رفع بیکاری.

دالاس مقدار زیادی از سنگ آجدار جمهوری خواهان از جمله سرمایه گذار تامی هیکس جونیور روسای RNC و دوست Donald Trump Jr. هیکس است که شرکت میزبانی شام با توجه به دعوت نامه به دست آمده توسط اخبار صبح دالاس.

اما دالاس است که به سختی مغلوب ساختن پیشی جستن کشور است. شهرستان قاضی و شهردار در حال دموکرات و دموکرات تسلط بر سیاست های محلی. هیلاری کلینتون ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن 61-35 در شهرستان و حتی به عنوان او جمع آوری شده 52 درصد در سطح ایالت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خارش به رزومه عادی فعالیت های انتخاباتی و او تلنگر متحده برای لغو اقامت-خانه محدودیت هایی که blunted شیوع, در هزینه های بزرگ به اقتصاد است.

رئیس جمهور شده است effusive نسبت به رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت برای حرکت نسبتا زود به سهولت محدودیت اما حتی در تگزاس این نوع از بسته بندی شده-عرصه حوادث است که به یک جزء اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه باقی می ماند از این سوال.

صمیمی شام نیست تهمت را به محل مورد علاقه, اما این یک راه برای سهولت بازگشت به حالت مبارزات انتخاباتی فقط به عنوان او گلف بازی تاریخ و زمان آخرین شنبه و یکشنبه به پایان 11 هفته وقفه.

در دالاس رویداد شرکت کنندگان خواهد برای تست منفی برای COVID-19 روز کامل سلامتی, پرسشنامه و تصویب متوسط غربالگری. صدای شیپور پیروزی را پوشش هزینه های COVID-19 تست.

“مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی اولویت است حصول اطمینان از ایمنی از رئیس جمهور تهمت و شرکت کنندگان که شامل تست تمام شرکت کنندگان به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اقدامات ایمنی که چین با CDC ارشاد” گفت: ملی حزب جمهوری خواه حزب رسمی با اشاره به مشترک نهاد است که سهم درآمد حاصل میان رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین RNC و 22 احزاب دولت.

این مراسم در سایت خواهد بود “حرفه ای و تمیز و مقادیر” قبل از رئیس جمهور را هنگام ورود. و پرسنل از کاخ سفید واحد پزشکی و خدمات اطمینان حاصل شود که هیچ کس با COVID-19 می شود در نزدیکی آن است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد شده است نه جرأت خود را از دلاور خانه در طول بیماری همه گیر. او انجام داده یک شماره مجازی صندوق-raisers و رویدادهای دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز به آریزونا پنسیلوانیا و میشیگان و فلوریدا در هفته های اخیر — همه پتانسیل battlegrounds — و او بازگشت به فلوریدا در روز شنبه به امید دیدن یک موشک SpaceX راه اندازی که شد پاک در روز چهارشنبه به دلیل آب و هوای بد.

هر یک از این سفر روز با تمرکز بر کسب و کار رسمی, تفریحی, کارخانه ساخت ماسک و محافظ تجهیزات پزشکی, به عنوان مثال. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و مقدار زیادی از نظرات سیاسی وجود نداشت و آشکار مبارزه.

کاخ سفید گفته است که آیا سفر به دالاس که روز شامل هر “رسمی” جزء. رئیس جمهور به طور معمول رویه در چنین رویدادهایی در جهت مالیات دهندگان حمایت مالی از هزینه های است که می تواند قابل توجهی برای یک نیروی هوایی و امنیت که ریاست جمهوری سفر مستلزم.

در طول قبلی دالاس بازديد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است استقبال گرمی با هواداران و با مواد سوزاننده تظاهرات بیش از حد. در اکتبر سال 2017 شعارهای “دروغگو دروغگو” و “رفتن به خانه Cheeto” زنگ زد از مرکز شهر به عنوان او جمع آوری شده 4 میلیون دلار از اهداکنندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>