مغلوب ساختن پیشی جستن میدارد تولسا برای بازگشت از امضای کمپین تظاهرات

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای برگزاری اولین رالی از coronavirus دوران در تاریخ 19 ژوئن در Tulsa, Oklahoma. و او می گوید که برنامه ریزی بیشتر حوادث در فلوریدا و تگزاس و آریزونا نیز هست.

مغلوب ساختن پیشی جستن از اعلام او به عنوان ملاقات با یک تعداد انگشت شماری از آمریکایی آفریقایی هواداران بعد از ظهر چهارشنبه برای یک میزگرد بحث و گفتگو.

مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا تظاهرات اغلب قرعه کشی ده ها هزار نفر از مردم شده اند اما در وقفه پس از 2 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 110,000 نفر در آمریکا

“یک محل جدید و با نام تجاری جدید. ما به دنبال به جلو به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد. “آنها به انجام یک کار بزرگ با COVID همانطور که می دانید ایالت اوکلاهما.”

این تجمع برگزار خواهد شد در Juneteenth این بزرگداشت پایان دادن به برده داری در ایالات متحده است. Tulsa خود نگران تاریخچه در مسابقه. آن یک بار پر رونق آفریقایی کسب و کار جامعه نابود شد در سال 1921 هنگامی که یک نژادپرست سفید اوباش کشته شدن صدها نفر از ساکنان سیاه. ساکنان سیاه اقدام به بازسازی در چندین دهه است که به دنبال تنها برای دیدن کار خود را پاک در نوسازی شهری از دهه 1960 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی بوده است مشتاق به از سرگیری تظاهرات آن را به عنوان تلاش می کند به حرکت گذشته همه گیر و حتی به عنوان موارد در ادامه به افزایش در برخی از نقاط کشور است. او متمرکز کرده است بسیاری از تظاهرات در این سال در میدان نبرد متحده اگر چه ایالت اوکلاهما قابل اعتماد خواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام اوکلاهما بیش از 36 درصد در سال 2016 بیش از دو برابر رای کل خود را دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون ،

اوکلاهما در میان اولین متحده شروع به شل شدن coronavirus محدودیت سالن و چشمه های معدنی و آرایشگاه بازگشایی در اواخر ماه آوریل است. کالیفرنیا ، کوین Stitt های اخیر بازگشایی فاز مکان بدون محدودیت در گردهمایی گروه اندازه که از ژوئن 1 و برگ تصمیم گیری در مورد چگونگی نزدیک به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل به صاحبان کسب و کار و مقامات محلی است.

Stitt گفت: دولت افتخار بود که رئیس جمهور بود بازدید.

“رئیس جمهور این است که ساخت اوکلاهما اولین کمپین جلوگیری از مارس 2 و سفر خود را در اینجا تایید اوکلاهما ملی است به عنوان مثال در مسئولانه و با خیال راحت بازگشایی مجدد” Stitt گفت: در یک بیانیه صادر چهارشنبه ،

مقامات بهداشتی دولت می گویند 47 جدید COVID-19 موارد گزارش شده در Tulsa County روز دوشنبه تازه ترین شهرستان داده ها در دسترس است. آورده شده است که از کل موارد گزارش شده به این شهرستان به 1,308. تعداد در حال حاضر فعال موارد قرار داده شد در 274 یک 13 درصد افزایش از دوشنبه. یک مرگ به ارمغان آورد و شهرستان COVID-19 تلفات به 973.

در یک بیانیه تولسا شهردار G. T. به bynum گفت: این شهر هنوز به تایید اطلاعات بیشتر در مورد تهمت مراجعه و تجمع در محل.

کمپین مقامات در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا تولسا انتخاب شد و چه اقدامات احتیاطی خواهد بود گرفته شده برای کسانی که شرکت کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز را تا حد زیادی روشن چگونه کشور نمرات دولت در پاسخ به کروناویروس و همچنین پاسخ آن به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس پس از یک افسر فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن برای بیش از 8 ساعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی سخنگوی توییتی تریلر فیلم-سبک تصویری اوایل روز چهارشنبه که آگهی: “در این ماه ما باز می گردیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>