مغلوب ساختن پیشی جستن تابه ‘انگل,’ فیلم توزیع کننده, claps, پشت

  • ASSOCIATED PRESS President Donald Trump speaks at a campaign rally, Thursday, in Colorado Springs, Colo.

    آسوشیتد پرس

    رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک کمپین تجمع روز شنبه در کلرادو اسپرینگز ،

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ظاهرا از طرفداران از “انگل” بزرگترین شکایت بودن که فیلم ساخته شده در کره جنوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده صحبت کردن در مورد جوایز اسکار طی یک تجمع مبارزات انتخاباتی در کلرادو اسپرینگز کلرادو در روز پنج شنبه. انگل بود به نام بهترین تصویر اول شدن به زبان غیر فارسی فیلم به افتخار بالا.

“چه جهنم بود که همه چیز در مورد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت است. در بالای آن, آنها, بهترین فیلم سال است. آن را خوب است ؟ من نمی دانم.”

نئون ایالات متحده توزیع کننده برای زیرنویس فیلم back on Twitter: “قابل فهم است. او نمی تواند به عنوان خوانده شده.”

مخاطبان هو هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به جوایز اسکار و پس از آن تشویق می کردند که او گفت: “ما می توانیم مانند “بر باد رفته” بازگشت لطفا ؟ ‘بلوار غروب آفتاب,’ بسیاری از فیلم های بزرگ.”

“انگل” می گوید داستان از چگونه یک خانواده چهار فقیر بیکار زندگی مردم در یک حلبی آباد آپارتمان زیرزمین comically ارتشاح یک خانواده ثروتمند ساکن در یک عمارت لوکس قبل از همه چیز باز کردن خشونت و غم انگیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>