مغلوب ساختن پیشی جستن کف فروش وب سایت گوگل برای مبارزه با کروناویروس

واشنگتن >> آن آغاز شده به عنوان یک سری از مکالمات این هفته گذشته بین مقامات کار با جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و اجرایی همانا زندگی علوم تابعه گوگل شرکت مادر در مورد چگونه آن را ممکن است کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مبارزه با کروناویروس.

همانا در حال توسعه یک وب سایت است که می تواند اجازه دهید مردم ارزیابی علائم خود را و آنها را به طور مستقیم در نزدیکی “درایو را از طریق” مکان برای تست. از جان گذشته برای ضربه بخش خصوصی برای برآوردن آن خواسته برای قوی تر پاسخ ها به سرعت در حال گسترش ویروس کوشنر به سرعت به فروش می رسد بر اساس این ایده.

اما در روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متورم مفهوم فراتر از واقعیت است. در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز, او گفت که این شرکت برای کمک به توسعه یک وب سایت است که به شدت گسترش آزمایش ویروس دروغ ادعا که “گوگل 1,700 مهندسین مشغول کار بر روی این حق در حال حاضر” و اضافه کرد که “آنها ساخته شده ایم پیشرفت فوق العاده ای.”

در حقیقت این پروژه در همانا — که در مجموع حدود 1000 کارمند — در مراحل ابتدایی است. یک برنامه آزمایشی است که برنامه ریزی شده برای منطقه سان فرانسیسکو اما سایت هنوز به پرده برداری شد. تست مکان مشخص نشده اند و coronavirus آزمون خود را هنوز رتبهدهی نشده است به طور گسترده ای در دسترس است.

رئيس جمهور در تلاش برای فروش این وب سایت به عنوان یک مهم در پاسخ به چرایی بحران بهداشتی آمد در میان یک اعتراض ملی بیش از این دولت شکست مکرر برای تحویل در وعده به سرعت گسترش دسترسی به آزمایش ویروس. قطع ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن فراوان از نظرات و پروژه تر و معمولی تر از انتظارات بود و در آخرین نمونه از رئیس جمهور اغراق overselling یا ساخت تماما نادرست در مورد اظهارات دولت او در پاسخ به این ویروس حتی به عنوان حقایق در زمین تناقض خود را خوشبو ارزیابی پیشرفت است.

در ساعت بعد از رئیس جمهور اظهارات مقامات گوگل فاصله خود را از این پروژه کارگردانی سوال به راستى که در آن یک سخنگوی گفت: این شرکت صرفا “در مراحل اولیه توسعه است.” این 1,700 مهندسین تهمت ذکر شد در واقع فقط کارمندان گوگل که گفت: یک روز پیش از آن آنها خواهد بود خوشحال به داوطلب وقت خود را بر روی این پروژه در صورت نیاز.

در حال حاضر با گوگل مدیران مشتاق به نشان می دهد آنها در حال کار با رئیس جمهور این شرکت در مسابقه برای دیدار با وعده حتی به عنوان آنها اذعان دارند که اولین وب سایت خواهد شد به مراتب محدود تر از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است. یک فرد آشنا با این پروژه گفت: قطعا برنامه ریزی شده بود به شروع دوشنبه با یک وب سایت است که می تواند مستقیم مردم در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به عنوان بسیاری از سه ویروس تست مکان.

پنس به خبرنگاران گفت: در روز شنبه که “هدف در اینجا این است که یک وب سایت به سرعت” و وعده داده است که جزئیات بیشتری در مورد همکاری با گوگل خواهد بود امروز نشان داد.

او گفت که این سایت را در ابتدا استفاده می شود “در این مناطق شده اند که عمیقا نهفته — واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها اظهارات در مورد تلاش برای مبارزه با این ویروس که در اشتباه هستند. حتی به عنوان تست شد به شدت محدود کرد و گفت که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید دریافت کنید.”

او پیشنهاد کرد این کشور “بسیار نزدیک به یک واکسن” با وجود مدارک و شواهد از کارشناسان بهداشت و درمان که یکی احتمالا حداقل یک سال دور. و او اظهار داشت: او “بسته” سفر از اروپا حتی اگر آمریکایی ها و ساکنان قانونی معاف هستند.

این حساب رئیس جمهور را در آغوش گوگل-حمایت سایت به عنوان یک ابزار برای مبارزه با ویروس است که بر اساس مصاحبه با مقامات دولت و کارمندان گوگل آشنا با پروژه و ارتباطات بین این شرکت و کاخ سفید است.

در گذشته 10 روز کوشنر که در خدمت به عنوان یک مشاور ارشد رئیس جمهور گرفته شده است به طور فزاینده ای نقش محوری در مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ویروس است. او کمک کرد تا پیش نویس رئیس جمهور در زمان نخست آدرس این هفته از دفتر بیضی که درو گسترده انتقاد خود را برای تکرار اشتباهات و اظهارات گمراه کننده. او همچنین به دکتر کورت Kloss, یک پزشک مستقر در نیویورک برای مشاوره. Kloss پدر Karlie Kloss افرادی که به جاشوا کوشنر جارد کوشنر برادر.

مقامات دولت گفت: افراد نزدیک به Jared کوشنر شده بود در تماس با اندی کنراد رئیس اجرایی در بیگمان پیش از آن در هفته مورد اینکه آیا شرکت تابعه از حروف الفبای انگلیسی Google شرکت مادر می تواند به نوعی کمک به تست. کنراد که شناخته شده است در حروف الفبا به عنوان یک مدیر اجرایی مستقل خط توصیف و در عین حال ناشناخته وب سایت به آنها.

کوشنر که رهبری دولت در کمک رسانی به, تکنولوژی, جامعه, دوست game, این, ایده, با توجه به یک دولت رسمی. او هدایت تیم خود را به کار با کنراد و دیگران در به راستى چگونه خود پروژه اصلی ممکن است اقتباس شده برای کمک به مبارزه با ویروس.

که در آن نقطه سوندار پیچای مدیر ارشد اجرایی از حروف الفبا بود و نه درگیر در بحث ها با توجه به افراد آشنا با این وضعیت. پیچای تماس کنراد در چهارشنبه پس از یک کارمند یک سوال در یکی از این شرکت در همه جلسات ستاد در مورد اینکه آیا قطعا می تواند کمک کند با تست.

در یک یادداشت به کارکنان خود را روز بعد پیچای نوشت که “یک برنامه ریزی تلاش” جریان بود در همانا به استفاده از تخصص خود در تحقیقات بالینی برای کمک به تست.

“همانطور که بیشتر کیت های آزمایش در دسترس برنامه ریزان به دنبال توسعه یک مسیر برای بهداشت عمومی و مراقبت های بهداشتی سازمان” پیچای نوشت و افزود که تلاش هدفمند در ساخت مطمئن شوید که “افرادی که در معرض خطر بالاتر کارگردانی می شود برای تست سایت بر اساس آخرین ارشاد از مقامات بهداشت عمومی.”

در روز شنبه یادداشت پیچای اشاره کرد که همانا این است که “بخشی از ما الفبای خانواده” و می تواند کمک به در آمدن “روز و هفته” برای پاسخ به سرعت. او متصل شده یک لینک به یک فرم که در آن کارمندان گوگل می تواند داوطلب برای کمک به. در طول روز بعد بیش از 1700 امضا تعدادی که ابلاغ به کوشنر تیم.

روز جمعه در وضعیتی وخیم از سقوط بازارهای سهام و هشدارهای توسط کارشناسان بهداشت و درمان ویروس سریع گسترش برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

در ساعت قبل از رئیس جمهور ظاهر کوشنر تیم آماده پوستر نشان میدهد که چگونه وب سایت کار می کنند ممکن است آن را اشاره نمی کند گوگل به طور خاص اما یک نمودار جریان نشان داد که یک “نمایش سایت” می تواند “گزینه های جدید برای مصرف کنندگان” در سراسر کشور به عنوان آنها به دنبال پیدا کردن اینکه آیا آنها آلوده هستند.

در این کنفرانس خبری تهمت که مشتاق بود.

“من می خواهم برای تشکر از گوگل. گوگل است که برای کمک به توسعه یک وب سایت,” او گفت:. “این رفتن به بسیار به سرعت انجام می شود بر خلاف وب سایت ها از گذشته برای تعیین اینکه آیا یک آزمون موجه است و به منظور تسهیل تست را در نزدیکی یک محل مناسب است.”

لحظاتی بعد در مغلوب ساختن پیشی جستن را دعوت دکتر دبورا Birx که هماهنگی پاسخ به این ویروس برگزار شد کوشنر پوستر و گفت که آن را به نمایندگی از “رویکرد جدید به تست آن شروع خواهد شد در نمایش وب سایت تا اینجا تسهیل توسط گوگل است.”

واکنش اولیه 3,000 مایل دور در دره سیلیکون سریع بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات گرفتار گوگل به طور کامل خاموش نگهبان و مدیران با عجله به صدور بیانیه ای بعد از ظهر جمعه به خلق و خوی انتظارات و آن را روشن است که این وب سایت تلاش رهبری همانا نه گوگل خود را.

کارولین وانگ همانا این نماینده گفت: این طرح برای شروع یک خلبان وب سایت برای تست مکان در منطقه خلیج ارائه شده اما هیچ جدول زمانی برای اجرای گسترده تر.

در شب جمعه کوشنر و پیچای صحبت در مورد این وب سایت برای اولین بار به طور رسمی دولت. از آن زمان به بعد گوگل مدیران باید درهم به هماهنگی با کاخ سفید انجام دهید تا آنجا که ممکن است به رئیس جمهور چشم انداز برای وب سایت یک واقعیت است.

روز شنبه, گوگل قرار داده شده و لینک آن در صفحه اصلی — نادر استفاده از آن دیجیتال کرباس — برای تشویق مردم به برداشتن قدم برای جلوگیری از گسترش ویروس. علاوه بر این گوگل گفت که کار بر روی یک جداگانه “ملی اطلاعاتی سایت” برای ارائه اطلاعات در مورد ویروس علائم و تست سایت.

در بیانیه مدیران شرکت نوشت که آنها “تراز وسط قرار دارد با دولت ایالات متحده به کار برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس و به حفظ سلامت جوامع ما است.”

مقامات دولت در روز شنبه به دنبال تطهیر انتظارات و گفت که این سایت می تواند کمک قابل توجهی در مبارزه با این ویروس اگر این عمل تنها در نه بزرگترین نقاط داغ در سراسر کشور است. یک مقام به ذکر است که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که سایت خواهد عمل در هر جامعه در سراسر کشور.

دولت است که کار را سریع تست های موجود در درایو-در مکان های مانند پارکینگ ها در مقابل Walgreens داروخانه ها و یا فروشگاه هدف. که همانا وب سایت می تواند کمک به درایو بیماران به آن مکان گفته است.

کوشنر کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im