مغلوب ساختن پیشی جستن ousts Mulvaney نام محافظه کار متحد به عنوان رئیس ستاد

واشنگتن — زیر آتش خود را برای دست زدن به coronavirus بحران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه عمده کارکنان تعمیرات اساسی اعلام کرد که Rep. علامت مراتع خواهد شد به جای میک Mulvaney خود را به عنوان رئیس ستاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تعجب تجدید سازمان در یک سری از جمعه شب توییتهایی گفت Mulvaney را تبدیل به ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی است.

“من به مدت طولانی شناخته شده و مشغول به کار با علامت و رابطه بسیار خوب,” او نوشت: ضمن تشکر از Mulvaney — که هرگز خود را تکان داد “بازیگری” عنوان “برای داشتن خدمت دولت به خوبی.”

بلند شایعه حرکت می کند مراتع که اعلام کرد در سال گذشته بود که او به دنبال انتخاب مجدد برای خانه خود صندلی از کارولینای شمالی به طور موثر مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم رئیس ستاد پس از 2017.

و از آن به عنوان برگ برنده دولت مواجه شده است و انتقاد خود را برای دست زدن به رمان شیوع کروناویروس. Mulvaney شده بود پیشرو در این بین پاسخ به این ویروس تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری کل-از-تلاش دولت بیش از یک هفته پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن که soured در Mulvaney طولانی نیست پس از به عهده گرفتن نقش شده است eyeing تغییر برای بسیاری از ماه اما می خواستم صبر کنید تا پس از استیضاح بود این حرکت را با توجه به دو نفر آشنا با فکر صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد آن publicly.

برخی از خارج از مشاوران به حال هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک سوئیچ در طول coronavirus بحران خواهد سر و صدا بازارهای ولع مصرف و ثبات و تصمیم خود را اعلام و پس از دیوار خیابان بسته شده بود روز جمعه بود و تا حدودی مطلع این نگرانی به مردم گفت.

مراتع ارائه شد این کار پنج شنبه با توجه به یکی از مردم, اما Mulvaney داده نشده بود تا روز جمعه.

اگر چه او هرگز رنده شده را روی تهمت و یا دیگر کاخ سفید کارکنان مانند دو مرد که برگزار می خواهم پست قبل از او Mulvaney شده بود تنزل به حاشیه برای ماه می باشد. هنوز متحدان او تا به حال بارها و بارها خار rumblings خود خروج قریب الوقوع و گفته بود که به تازگی به عنوان ماه گذشته که او برنامه ریزی شده برای اقامت حداقل از طریق انتخابات در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در یک قطره اشک از تبرئه توسط سنا به خلاص شدن از شر دولت او از کسانی که او بداند به اندازه کافی وفادار است. او شده است مونتاژ یک تیم از اعتماد خواص به عنوان او آماده برای سخت انتخاب مجدد مبارزه است.

در واقع مراتع از متحدان و دوستان رئیس جمهور روشن ساخته است به کاخ سفید و کسانی که به رئیس جمهور این است که او هیچ برنامه ای برای سعی کنید برای مهار تهمت به دیگران تلاش کرده اند و موفق به انجام است.

سابق کنگره از ایالت کارولینای جنوبی،, Mulvaney تا به حال به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک مبارک جنگجو راضی با اجازه “تهمت تهمت” در حالی که او با تمرکز بر مسائل مانند عقب مقررات و پیدا کردن راه هایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دور زدن کنگره برای ساخت خود را در مرز دیوار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا تایید شده از Mulvaney دست کردن روش. اما او خشمگین بود در مورد Mulvaney را از دست داده و استیضاح پروب با توجه به دو جمهوری خواهان به کاخ سفید مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد عصبانی یک کنفرانس خبری که در آن اقدام رئیس ستاد شکست با خط حزب و گفت: سیاست خارجی نشخوار pro quos مشترک بودند اما رئیس جمهور گسله Mulvaney — که feuded با کاخ سفید و مشاور در طول پروب برای نصب یک قوی تر دفاع از اقدامات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de