مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات گیاهان پردازش گوشت باقی می ماند باز

استوارت Appelbaum, رئيس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه گفت: دولت باید در عمل زودتر برای قرار دادن اقدامات ایمنی در محل.

“ما فقط آرزو می کنم که این دولت مراقبت به همان اندازه در مورد زندگی مردم کار به عنوان آن را در مورد گوشت خوک و مرغ, محصولات,” او گفت:.

و کیم Cordova جمهور UFCW محلی 7 که نشان دهنده 3,000 کارگران در JBS گوشت پردازش گیاه در گریلی کلرادو گفت: منظور “تنها اطمینان حاصل شود که بیشتر کارگران بیمار به خطر انداختن زندگی, خانواده, درآمد, جوامع, و البته این کشور مواد غذایی زنجیره تامین است.”

دولت در حال همکاری با شرکت ها برای کمک به آنها را امن تجهیزات حفاظتی مانند سپر چهره و ماسک و تا سطح شیب دار, تست این مقام گفت. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ایمنی شغلی و بهداشت و درمان دولت صادر گسترده دستورالعمل در مراحل شرکت ها و کارگران باید.

حفاظت از کارگران می تواند به خصوص به چالش کشیدن در گیاهان است که به طور معمول استخدام هزاران نفر از مردم که اغلب کار side-by-side کنده کاری, گوشت, ساخت اجتماعی فاصله اما غیر ممکن است. برخی از شرکت ها کار کرده اند به منظور کاهش عفونت با چک کردن کارگران دماهای متناوب می شکند و شروع به تغییر بار. گفت: صاحبان آنها نیز بیشتر برای تمیز کردن گیاهان و افزود پلاستیک سپر بین ایستگاه های کاری.

هنگامی که شیوع بیماری رخ داده محلی بهداشت عمومی سازمان را تحت فشار قرار دادند و در برخی موارد به صورت موقت تعطیل به طوری که آنها می تواند حد گسترده شیوع بیماری در جوامع و انجام تست توده تعیین شده است که حامل ویروس. برخی از گیاهان نیز به طور خلاصه بسته برای تمیز کردن عمیق و نصب جدید اقدامات ایمنی.

در عین حال نگرانی در مورد شرایط کار باقی بماند و منجر به راه رفتن کردن کار. در مینه سوتا مرکزی برخی از کارگران در زائر غرور مرغ گیاهی در راه می رفت جمعه شب در اعتراض به ثبت شرکت در ایمنی کارگر.

محمد Goni یک سازمان با بیشتر مینه سوتا کارگر مرکز گفت: کارگران شکایت کرده اند و شرکت های اطلاعات در مورد بیمار همکاران اجرا نشده اجتماعی فاصله در خط و کارگران بودند که بیمار پس از فقط دو یا سه روز و برخی از کارگران که توسعه علايم مجاز به ترک زمانی که آنها خواست به خانه بروم.

“این شرکت خودداری کرد و گفت: وجود خواهد داشت یک کمبود کارگران” Goni گفت که 80 تا 85 درصد از این کارخانه کارگران در سومالی.

“آنها دیگر اعضای خانواده با آنها زندگی می کنند — افراد مسن و کودکان و افراد با بیماری های زمینه ای. بنابراین اگر یکی از آنها را به ارمغان می آورد که به خانه های خود را, آن را می شود بیشتر و بدتر و جدی تر مشکل” Goni گفت.

کامرون Bruett رئیس امور شرکت ها برای JBS ایالات متحده آمریکا و زائر گفت: در یک ایمیل که کارکنان هرگز مجبور به کار یا مجازات برای یک غیبت با توجه به دلایل بهداشتی.

“ما تلاش خواهد کرد به نگه داشتن امکانات ما باز به کمک خوراک ملت, اما ما نمی خواهد کار یک مرکز اگر ما باور نمی کنم آن را بی خطر است. بهداشت و ایمنی از اعضای تیم ما باقی مانده است ما شماره یک اولویت” Bruett گفت.

در داکوتای جنوبی و رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem است گفت که او امیدوار است برای دیدن یک بازگشایی طرح Smithfield این هفته اما sidestepped سوالات سهشنبه در مورد اینکه آیا او موافقت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن را که ممکن است مانع از Sioux Falls گیاه از خاموش کردن اگر آن را به حال شده است در محل قبلی.

“ما نیاز به نگه داشتن (گیاهان) در حال اجرا است, اما ما همچنین نیاز به حفاظت از مردم” Noem گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Ryan J. فولی در Iowa City, Iowa; امی Forliti در مینیاپولیس; و استفان نخلستان در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>