مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات فشار جاسوسان به لینک coronavirus به ووهان labs

واشنگتن >> ارشد تهمت مقامات دولت را تحت فشار قرار دادند سازمان های جاسوسی امریکا به شکار برای شواهد برای حمایت از یک بی اساس نظریه که دولت آزمایشگاهی در ووهان چین شد منشاء شیوع کروناویروس با توجه به فعلی و سابق ایالات متحده در افغانستان ، تلاش می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس یک کمپین عمومی به سرزنش چین برای این بیماری همه گیر.

برخی از اطلاعات تحلیلگران نگران هستند که فشار از مقامات دولت را تحریف ارزیابی در مورد ویروس و آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سلاح سیاسی در تشدید نبرد با چین بیش از یک بیماری است که آلوده بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

اکثر سازمان های اطلاعاتی شک و تردید باقی می ماند که شواهد قطعی از یک لینک به یک آزمایشگاه می توان یافت و دانشمندان که به مطالعه ژنتیک coronavirus می گویند که قریب به اتفاق احتمال است که آن افتاده از حیوان به انسان در nonlaboratory تنظیم به عنوان مورد با HIV ابولا و سارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و جمهوری خواهان در کنگره به دنبال مقصر چین برای این بیماری همه گیر در بخش منحرف انتقاد از دولت سوء مدیریت بحران در ایالات متحده که در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور است. بیش از 1 میلیون آمریکایی مبتلا شده و بیش از 60 ، 000 فوت کرده اند.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, یک مدیر سابق سازمان سیا و دولت را بیشتر آوازی سخت-بوش در چین گرفته شده سرب در فشار آمریکا و سازمان های اطلاعاتی برای کسب اطلاعات بیشتر با توجه به زمان و مقامات سابق.

متی Pottinger معاون مشاور امنیت ملی که گزارش شیوع بیماری سارس به عنوان یک روزنامه نگار در چین فشرده است سازمان های اطلاعاتی روشن و خاموش از ماه ژانویه به جمع آوری اطلاعات که ممکن است از هر منبع تئوری مربوط به آزمایشگاه.

و آنتونی دکتر ruggier رئیس شورای امنیت ملی به دفتر پیگیری سلاح های کشتار جمعی ابراز نا امیدی در طول یک کنفرانس ویدئویی در ماه ژانویه که سیا قادر به دریافت پشت هر نظریه منشاء شیوع است. سیا تحلیلگران پاسخ داد که آنها به سادگی نمی باید شواهد برای حمایت از هر یک تئوری با اعتماد به نفس بالا در آن زمان با توجه به افراد آشنا با گفتگو.

سازمان سیا قضاوت شد و بر اساس این واقعیت است که هیچ نشانه ای پدید آمده است که دولت چین بر این باور شیوع آمد از آزمایشگاه. دولت چین به شدت رد کرده است که این ویروس به بیرون درز از یک آزمایشگاه در حالی که هل دادن دروغ در ریشه های آن از جمله نشان می دهد که ارتش آمریکا آن را ایجاد.

هر اطلاعاتی ایالات متحده گزارش سرزنش چینی موسسه و مقامات برای شیوع بیماری می تواند به طور قابل توجهی آسیب روابط با چین برای سال آمده است. و تهمت مقامات دولت می تواند با استفاده از آن سعی کنید به prod کشورهای دیگر به عموم نگه چین پاسخگو برای coronavirus مرگ و میر حتی زمانی که این بیماری همه گیر را دقیق ریشه های تعیین نمی شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته شده است در این شب از علاقه او به هوش حمایت از این نظریه ویروس پدید آمده به طور تصادفی از یک ووهان آزمایشگاه. در پاسخ به سئوال یک خبرنگار گفت: تا به حال دیده می شود هوش است که پشتیبانی از این ایده اما به سرعت عقب نشینی کرد و افزود که او “اجازه” برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که دولت او بود بررسی تئوری های مختلف در مورد منشاء این ویروس.

“در بسیاری از نظریه های,” او گفت: “اما ما مردم به دنبال در آن بسیار به شدت. علمی مردم و هوش مردم و دیگران است.”

در بیانیه منتشر شده در اوایل امروز دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت که جامعه اطلاعاتی “ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

سازمان های اطلاعاتی این بیانیه گفت: “موافقم “با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

وزارت امور خارجه کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد Pompeo نقش. سخنگویان کاخ سفید و شورای امنیت ملی کاهش یافته است به نظر.

ان بی سی نیوز گزارش داد که مقامات دولت تا به حال به کارگردانی و سازمان های اطلاعاتی به سعی کنید برای تعیین اینکه آیا چین و سازمان بهداشت جهانی را مخفی می کردند اطلاعات اولیه در مورد شیوع.

برای ماه و دانشمندان و جاسوس و مقامات دولت به مجادله با نظریه های مختلف در مورد چگونگی شیوع بیماری آغاز شد و بسیاری از توافق بر اهمیت تعیین کننده در پیدایش این بیماری همه گیر. در دولت و دانشگاه و کارشناسان باید رد این تصور که آن را ساخته به عنوان یک bioweapon. و آنها معتقدند که جدید پاتوژن شروع به عنوان یک بت ویروس است که به طور طبیعی تکامل یافته احتمالا در یکی دیگر از پستانداران برای تبدیل شدن به ماهر در آلوده کردن و کشتن انسان است.

چند دانشمندان و امنیت ملی کارشناسان با اشاره به سابقه آزمایشگاه حوادث آلوده محققان نشان می دهد آن ممکن است اتفاق افتاده در این مورد اما بسیاری از دانشمندان رد چنین نظریه.

“ما باور نمی کنیم هر نوع آزمایشگاهی مبتنی بر سناریو محتمل است” پنج دانشمندان نوشت: در مقاله منتشر شده در ماه مارس در طبیعت پزشکی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت علنی در مورد دولت را “بسیار جدی تحقیقات” ویروس منشاء و چین مجرمیت. این سوالات در زمان فوریت جدید در اواخر ماه مارس زمانی که مقامات اطلاعاتی ارائه اطلاعات به کاخ سفید که باعث شد برخی از حرفه ای مسئولان به تجدید نظر در آزمایشگاه تئوری. ماهیت دقیق این اطلاعات بر اساس ره ارتباطات میان مقامات چینی است مشخص نیست.

فعلی و سابق مقامات می گویند نیست که آیا تهمت خود نشان داده است توجه کمی برای قضاوت مستقل از هوش و مقامات مجری قانون است تحت فشار سازمان های اطلاعاتی. اما او می خواهم هر گونه اطلاعات در حمایت از آزمایشگاه نظریه به مجموعه صحنه را برای برگزاری چین مسئول با توجه به دو نفر آشنا با تفکر خود را.

او ابراز علاقه یک ایده تحت فشار قرار دادند توسط مایکل Pillsbury رسمی چین مشاور کاخ سفید که پکن می تواند شکایت برای خسارت با ایالات متحده به دنبال 10 میلیون دلار برای هر مرگ است. در یک کنفرانس خبری این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت بود و بحث در مورد یک “بسیار قابل توجه” غرامت ادعا علیه چین — یک ایده است که پکن در حال حاضر محکوم کرد.

“رئیس جمهور تهمت خواستار است بدانید که ریشه های ویروس و چه Xi Jinping می دانستم که زمانی که در مورد پوشش های” Pillsbury گفت.

به دنبال در آزمایشگاه

شکاف عمده باقی می ماند چه شناخته شده است در مورد جدید پاتوژن از جمله آن نوع از حیوان آلوده به انسان با کروناویروس و که در آن برای اولین بار انتقال صورت گرفت.

ریچارد Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی است گفت: سازمان به عنوان یک اولویت تعیین ویروس مبدا. دفتر خود تشکیل یک بررسی از مقامات اطلاعاتی مارس 7 تا ببینید که آیا سازمان می تواند رسیدن به یک اجماع. مقامات مشخص شد که حداقل تا کنون آنها نمی تواند.

مقامات امنیتی بارها و بارها با اشاره به کاخ سفید است که تعیین ریشه های وقوع است و اساسا یک سوال علمی است که نمی توان به راحتی حل توسط spycraft.

یک مقام اطلاعاتی سابق توصیف ارشد دستیاران’ تکرار تاکید آزمایشگاه نظریه به عنوان “نتیجه گیری خرید” یک توهین به اصطلاح در میان تحلیلگران است که پژواک از دولت بوش در سال 2002 فشار برای ارزیابی کرد و گفت که عراق تا به حال سلاح های جمعی از تخریب و لینک به القاعده شاید بدنام ترین مثال از سیاسی شدن هوش.

سازمان سیا است و در عین حال به زیرخاک در اوردن هر گونه اطلاعات فراتر از اماره به تقویت آزمایشگاه نظریه فعلی و سابق دولتی و آژانس گفت: سیاستگذاران آن را فاقد اطلاعات کافی یا تأیید و یا رد آن است. تنها دسترسی به آزمایشگاه خود و ویروس نمونه های آن را شامل می تواند قطعی اثبات, در صورت وجود, مقامات گفت.

این آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع به تازگی خود را تغییر تحلیلی موقعیت به طور رسمی ترک باز امکان یک تئوری آزمایشگاه مبدا, مقامات گفت. ارشد آژانس مقامات خواسته اند تحلیلگران به نگاهی به نزدیک در آزمایشگاه.

دلیل تغییر نامشخص است اما برخی مقامات نسبت آن به هوش و تحليل دادهها در هفته های اخیر. دیگران در زمان بیشتر زردي مشاهده: که آژانس در تلاش است تا کاری به نفع با مقامات کاخ سفید. یک سخنگوی آژانس James M. Kudla, مورد مناقشه که مشخصه.

“این DIA نقش را به تصمیم گیری های سیاست یا قضاوت ارزش — و ما نمی,” او گفت:.

برخی از مقامات ایالات متحده متقاعد شده اند که پکن است نه تمام آن را می داند.

در میان مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران, Pompeo به ویژه در تلاش است تا چکش چین بیش از آزمایشگاه. روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده هنوز هم تا به حال نه “به دست اورد دسترسی” به اصلی پردیس دانشگاه ووهان موسسه ویروس شناسی یکی از دو سایت که مقامات ایالات متحده که به نفع آزمایشگاه حادثه نظریه باید متمرکز همراه با ووهان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آزمایشگاه در ووهان تحقیقات بت ویروس و شناخته شده به مقامات ایالات متحده; آنها بخشی از یک هماهنگ تلاش جهانی برای نظارت بر ویروس ها. این ویروس شناسی موسسه دریافت کمک های مالی و آموزشی از سازمان های ایالات متحده آمریکا و دانشمندان است.

هیچ شواهد پشتیبانی از این نظریه که coronavirus سرچشمه “در یک آزمایشگاه یا عمدا و یا با تصادف” Daniel R. hannah fraser, یک متخصص بیماری های همه گیر در دانشگاه جورج تاون که از نزدیک دنبال چه شناخته شده است در مورد ریشه نوشت: این هفته است.

به نام او کرده است در چین برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد حیوانات فروخته شده در یک بازار در ووهان که مربوط به برخی از اولین مورد شناخته شده از افراد مبتلا به این ویروس هر چند یکی از اولین. Hannah fraser به پرسش در مورد اینکه آیا بازار بود, در واقع, که در آن ویروس های ریخته شده بیش از حیوانات به مردم است. اطلاعات محدود منتشر شده در مورد محیط زیست نمونه های گرفته شده از بازار که مثبت بودند coronavirus را حل و فصل نیست که آیا منبع بود حیوانات فروخته شده وجود دارد و یا افراد مشغول به کار و یا بازدید از بازار و یا هر دو او نوشت.

اما ریچارد Ebright یک میکروبیولوژیست و ایمنی زیستی متخصص در دانشگاه راتگرز است استدلال کرد که احتمال آزمایشگاه حادثه “قابل توجهی” با اشاره به سابقه وقوع چنین است که آلوده به محققان. این ووهان آزمایشگاه و مراکز دیگر در سراسر جهان که به بررسی به طور طبیعی رخ می دهد ویروس ها سوال برانگیز قوانین ایمنی او گفت: “استانداردهای سهل انگار هستند و نیاز به تنگ تر می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de