مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات در نظر هجوم کنگره برای فروش بیشتر سلاح به عربستان سعودی

واشنگتن >> برگ برنده دولت در حال حرکت است به فروش دیگر کش از مهمات به عربستان سعودی با توجه به قانونگذاران کنگره و مشاوران یک گام که خواهد دوباره نادیده گرفتن کنگره و نادیده گرفتن اعتراض از قانونگذاران در هر دو طرف در مورد ریاض حقوق بشر.

وزارت امور خارجه غیررسمی به اطلاع قانونگذاران در ماه ژانویه بود که برنامه ریزی برای حرکت به جلو با فروش دقت موشک های هدایت شونده به ارزش $478 میلیون دلار به عربستان سعودی و به تصویب مجوز اجازه می دهد تا Raytheon به گسترش ساخت آن رد پای داخل این پادشاهی است. بالا دموکرات ها در سنا و کمیته روابط خارجی مجلس باید هر دو نکردن حمایت خود را از این طرح به طور موثر مسدود کردن آن, اما آنها از ترس مقامات وزارت امور خارجه را فشار فروش از طریق به هر حال.

این حرکت را بسیار خشمگین قانونگذاران در هر دو حزب که بارها و بارها در اعتراض به ایالات متحده در ادامه به عرضه ریاض با سلاح های آن استفاده کرده است در حملات به غیرنظامیان پس از آن شروع به مبارزه در یک جنگ در یمن. جمهوری خواهان و دموکرات ها خشمگین شد سال گذشته زمانی که دولت اعلام کرد اضطراری بیش از ایران برای دور زدن کنگره و حرکت رو به جلو با 8 میلیارد دلار فروش اسلحه به عربستان سعودی و دیگر خلیج فارس.

“من باید قوی نگرانی در مورد ارسال سلاح به عربستان سعودی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشتن غیر نظامیان در یمن و یا مرتکب نقض حقوق بشر و من سعی کردم برای جلوگیری از فروش آن از رفتن به جلو” گفت: تشکر. الیوت انگل از نیویورک و رئیس کمیته امور خارجه. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده گرفته شده هر حفاظت به منظور جلوگیری از سوء استفاده آمریکا از سلاح های پس از آن تا به کنگره برای اطمینان از پایبندی به این دستورالعمل است.”

پیشنهاد تساوی بیشتر موشکافی به یک در حال حاضر مملو موضوع است. وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick که اخراج شد در این ماه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پیشنهاد از مایک Pompeo, وزیر امور خارجه شد و در مراحل نهایی رسیدگی به اینکه آیا دولت تا به حال عمل غیر قانونی که مقامات اعلام اورژانس. Linick تا به حال ارائه یافته های اولیه ارشد وزارت امور خارجه آمریکا در اوایل ماه مارس.

پیشنهاد جدید موثر خواهد ساخت و فروش تحت فشار قرار دادند از طریق بیش کنگره اعتراض در سال گذشته ارسال اضافی 7,500 دقت موشک های هدایت از Raytheon به ریاض در بالای 60000 بمب مقامات عربستان خریداری تابستان گذشته با توجه به کنگره aide که توصیف آن در خواست نامش فاش نشود به دلیل آن را به حال نشده است رسما تبدیل شده به کنگره است. از دسامبر حدود یک سوم از کسانی که مهمات تحویل داده شده بود.

شاید مهم تر از آن اجازه می دهد Raytheon به گسترش در حال حاضر مورد تایید ارتباط با عربستان سعودی برای ساخت با تکنولوژی بالا بمب قطعات در عربستان سعودی است. که ارائه شد در ابتدا گنجانده شده در سال گذشته را اضطراری اعلام, اما این پیشنهاد در حال حاضر در نظر گرفته خواهد اجازه اضافی تولید و دستیار گفت: از جمله نسخه های قبلی از دقت موشک هدایت شونده عربستان سعودی در حال حاضر خریداری شده از Raytheon.

سناتور. کریس مورفی, D-Conn., گفت: این طرح به گسترش موجود تولید ارتباط بود به خصوص اعتراض داده شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از فروش سلاح به عنوان حیاتی برای ایجاد مشاغل آمریکا.

“من فکر نمی کنم ما همیشه باید فروش سلاح به خطرناک کشور, به دلیل آن را ایجاد شغل” مورفی گفت: “این رک و پوست کنده خوش رئیس جمهور یکی از بحث اولیه به همین دلیل این فروش هستند پس لازم است.”

“اگر آنها در حال رفتن برای کشتن غیر نظامیان بیشتر بی ثبات کردن خاورمیانه و آن را به ایجاد شغل و سپس جهنم چیست؟,” او اضافه شده در مصاحبه.

مقامات رسمی وزارت امور کاهش یافته است به نظر با استناد به یک سیاست از پرداختن به یا تایید پیشنهادی دفاع فروش تا زمانی که کنگره رسما اطلاع داده شود. وجود پیشنهاد شد و اولین گزارش روزانه وحش و تایید توسط سناتور. باب منندز از نیوجرسی نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی در یک op-ed مقاله برای سی ان ان.

دو حزبی خشم فوران در کنگره سال گذشته بیش از ایالات متحده,’ ارتباط با عربستان سعودی پس از دولت ولرم پاسخ به مرگ جمال Khashoggi واشنگتن پست مقاله نویس و ویرجینیا ساکن ، نمایندگان مجلس نیز مقصر دولت برای تشدید بحران یمن و کشتار غیر نظامیان وجود دارد در پنج سال جنگ داخلی است که کمک به ایجاد جهان بزرگترین بحران انسانی.

اما هر بار نمایندگان باید تلاش واشنگتن برای محدود کردن روابط با ریاض مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله کرده. رئیس جمهور را برای اولین بار از حق وتو برای رد قانون که به پایان رسید دخالت نظامی ایالات متحده در عربستان سعودی در جنگ یمن و او بعد از وتو اندازه گیری دو حزبی مسدود کردن فروش میلیاردها دلار سلاح به عربستان است.

“این قطعنامه را تضعیف امریکا رقابت جهانی و آسیب های مهم ارتباط با ما به اشتراک بگذارید با ما متحدان و شرکای” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت: پس از vetoing که لایحه. او اضافه کرد که “عربستان سعودی است که سدی در برابر بدگویی فعالیت های ایران و پروکسی در منطقه است.”

اگر وزارت امور خارجه بودند و به پیشبرد مهمات فروش بیش از قانونگذاران’ اعتراض بعید است که کنگره می تواند آن را مسدود کنید. هر دو مجلس خواهد نیاز به جمع اوری به اندازه کافی پشتیبانی به شکل یک حق وتو-اثبات اکثریت مخالف فروش.

اما مورفی است که یکی از مهمترین آوازی طرفداران پایان دادن به دخالت نظامی ایالات متحده در عربستان سعودی پیشنهاد کرد که نمایندگان مجلس می تواند مقاوم تر به فروش پس از یک FBI گزارش که نشان داد که فرد مسلح در سال گذشته بر اثر تیراندازی در یک پایگاه نظامی در فلوریدا, عربستان سعودی, نیروی هوایی دانشکده افسری شد و به طور منظم در تماس با القاعده برای سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>