مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی نادیده گرفته و هشدار در مورد مالاریا, داروی coronavirus دولتی دانشمند می گوید

واشنگتن >> یک دانشمند دولت سرنگون شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده گرفته و هشدار دادند در مورد COVID-19 و مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود هل دادن برای coronavirus با وجود اندک شواهد آن کمک کرد با توجه به whistleblower شکایت امروز.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان ثبت شکایت امروز با دفتر مشاور ویژه یک سازمان دولتی مسئول whistleblower شکایت.

او مدعی او reassigned به کمتر نقش زیرا او در برابر فشار سیاسی اجازه می دهد تا استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به “سیل” نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی با مواد مخدر است.

روشن همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و هشدار در COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. او گفت که او “عمل کرده و با اضطرار” به آدرس رو به رشد گسترش COVID-19 بعد از سازمان بهداشت جهانی هشدار در ژانویه.

او گفت که او “مواجه می شوند مقاومت از HHS رهبری از جمله بهداشت و خدمات انسانی وزیر (Alex) آذر که به نظر می رسد قصد کمرنگ جلوه دادن این رویداد فاجعه بار.”

روشن مدعی در این شکایت که سیاسی انتصاب در وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا به حال سعی در ترویج هیدروکسی کلروکین “به عنوان نوش دارو.” این مقامات همچنین “خواستار آن شدند که نیویورک و نیوجرسی بود “آب گرفتگی” با این مواد مخدر که وارد شد از کارخانه ها در پاکستان و هند که تا به حال بازرسی شده و توسط FDA” شکایت می گوید.

اما روشن مخالف گسترده استفاده از مواد مخدر با این استدلال که شواهد علمی وجود ندارد تا از استفاده از آن در coronavirus بیماران. او احساس نیاز فوری به بگویید که وجود ندارد به اندازه کافی شواهد علمی برای حمایت از استفاده از این داروها برای COVID-19 بیماران شکایت متحده است.

ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار پزشکان در برابر تجویز این دارو به جز در بیمارستان ها و مطالعات تحقیقاتی. در یک هشدار تنظیم کننده پرچم, گزارش از گاهی کشنده قلب عوارض جانبی در میان coronavirus بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين.

نهم و مواد مخدر و همچنین تجویز شده برای لوپوس و آرتریت روماتوئید می تواند تعدادی از عوارض جانبی از جمله ریتم قلب مشکلات به شدت پایین فشار خون و عضله و یا عصب آسیب می رساند.

شکایت گفت: مقامات که روشن کرده بود شکایت مقامات تا به حال “حاضر به گوش دادن و یا اقدام مناسب را به دقت اطلاع رسانی” و صحبت به یک خبرنگار که مشغول به کار بود در یک داستان در مورد مواد مخدر است.

او گفت که او تا به حال در مورد عدم علم پشتیبان گیری از استفاده از آن با وجود مواد مخدر تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور به جلسات مطبوعاتی “برای محافظت از آن را از مواد مخدر که به اعتقاد او تشکیل یک قابل توجه و خطر خاص به بهداشت عمومی و ایمنی” شکایت می گوید.

“به عنوان تلفات نصب شده نمایی هر روز دکتر روشن به این نتیجه رسیدند که او تا به حال یک تعهد اخلاقی به آمریکا از جمله کسانی که آسیب پذیر به عنوان یک نتیجه از بیماری از COVID-19 به محافظت از آن را از مواد مخدر که به اعتقاد او تشکیل یک قابل توجه و خطر خاص به بهداشت عمومی و ایمنی” شکایت می گوید.

در Jan. 20 با توجه به شکایت های که برگزار می شود یک تماس اضطراری برای بحث در مورد رمان coronavirus. آن توسط بسیاری از HHS مقامات و که که مقامات توصیه شده است که “وقوع یک مشکل بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به U. N. آژانس mismanaging و پوشش تا از گسترش این ویروس پس از آن پدید آمده در چین و گفت که بودجه را کاهش دهد.

در شکایت درخشان می گوید او می خواهد به بازگشت به موقعیت خود به عنوان مدیر و یک تحقیق کامل.

سخنگوی HHS گفته شد روشن بود که درخواست اضطراری با استفاده از مجوز برای کلروکين و هیدروکسی کلروکین. برای روشن گفت: او اصرار داشت که این مجوز محدود شود به یک محدود گروه از بیماران آن بیمارستان بستری با تایید COVID-19 تحت نظارت یک دکتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de