مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ تغییری در پایگاه به نام مؤتلفه افسران

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت دولت او را “حتی در نظر گرفتن” تغییر نام هر یک از 10 پایگاه ارتش که به نام مؤتلفه افسران ارتش. دو روز قبل از آن وزیر دفاع علامت Esper نشان داد که او باز به یک بحث گسترده ای از تغییرات است.

“این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی. بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی.”

تغییر نام نشده اند پیشنهاد شده توسط ارتش و پنتاگون اما روز دوشنبه Esper و ارتش, منشی, رایان مک کارتی نشان داد در پاسخ به پرسش خبرنگاران گفت که آنها “به دو حزبی بحث” تغییر نام پایگاه مانند فورت براگ در کارولینای شمالی و Fort Benning در گرجستان است.

حامیان disassociating پایگاه های نظامی از مؤتلفه افسران ارتش استدلال می کنند که آنها نشان دهنده نژادپرستی و تفرقه از دوران جنگ های داخلی و جلال مردانی که مبارزه در برابر ایالات متحده است.

به تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده دبیر مطبوعاتی خود, Kayleigh McEnany خواندن توییت خود به خبرنگاران در کاخ سفید جلسه اتاق. او گفت: “شور و شوق” مخالف تغییر پایه نام و معتقد است که انجام این کار را به مقدار “کامل و بی احترامی” برای سربازان آموزش دیده وجود دارد در طول سال.

امکان تغییر نام پایگاه McEnany گفت: “مطلق غیر استارتر” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر کنگره به تصویب قوانین نیاز به تغییر نام او نمی خواهد آن را امضا, او گفت:.

ارتش آمریکا به تازگی شروع به تجدید نظر در آن ارتباط سنتی به مؤتلفه ارتش نمادها از جمله پایگاه ارتش, نام, فکر خود را تفرقه در یک زمان ملت است کشتی با سوالات مسابقه پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس. نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی در حال حاضر ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه ارتش پرچم خود را در تاسیسات خود تصمیم لازم را برای حفظ انسجام در صفوف.

ده بزرگ ارتش تاسیسات به نام مؤتلفه افسران ارتش عمدتا ژنرال ارشد از جمله Robert E. Lee. در میان 10 Fort Benning این اسم از مؤتلفه ژنرال ارتش ، Henry L. Benning بود که یک رهبر گرجستان secessionist جنبش و مدافع حفظ میكنند. دیگران در ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, تگزاس و لوئیزیانا است. این نامگذاری انجام شد عمدتا پس از جنگ جهانی اول و در 1940s در برخی موارد به عنوان حرکات مصالحه به جنوب.

چند صدای در ارتش هستند و آشکارا به دفاع از لینک مؤتلفه نمادهای اما برخی از پایگاه های به نام مؤتلفه افسران افسانه ای هستند در حق خود. فورت براگ برای مثال به برخی از ترین ارتش نیروهای نخبه. هر گونه تصمیم گیری برای تغییر نام در برگ و یا دیگر پایگاه های به احتمال زیاد شامل مشاوره با مقامات تحت تاثیر متحده و محلات.

پل ایتون بازنشسته دو ستاره ارتش و فرمانده سابق کل Fort Benning گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در برابر آرمان های ارتش می ایستد.

“امروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی ساخته شده. به جای حرکت این ملت بیشتر به دور از نژاد پرستی نهادینه شده او معتقد است ما باید چسبیده به آن و میراث خود را با نگه داشتن نام نژادپرستانه خائن روی دروازه ما پایگاه های نظامی” ایتون گفت.

پیتر منصور یک سرهنگ بازنشسته ارتش و جانباز جنگ عراق گفت: در یک تبادل ایمیل است که تغییر نام این پایگاه بسیار دیر شده است.

“بیشترین خدمت سربازان می دانم کمی در مورد تاریخچه پشت مؤتلفه رهبران برای آنها این پایگاه به نام یا سیاسی می پردازد که باعث آنها را به افتخار در این مد” او گفت:. “ممکن است برخی از پوش بک از یک بخش کوچک از سربازان از جنوب اما این چیزی است که ما به آن یک” تعلیم لحظه. در حال حاضر هم در نهایت به ارمغان می آورد در مورد تغییر خواهد کرد که حجم صحبت می کنند به آنچه به عنوان ارتش ایالات متحده می ایستد.”

دیوید پترائوس بازنشسته چهار ستاره ارتش گفت: تغییر نام حرکت می کند که او از مقدار به یک “جنگ از حافظه” و این که قبل از تصمیم گیری برای تغییر نام پایگاه مانند فورت برگ که در آن او خدمت با 82nd Airborne Division, ارتش باید آماده به دنبال روش خاص خود را برای این تغییر است.

“طنز از آموزش در پایگاه نام برای کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده و برای حق به بردگی دیگران غیر قابل اجتناب است به کسی توجه” پترائوس نوشت: در مقاله منتشر شده روز شنبه توسط اطلس. “در حال حاضر دیر است, لحظه ای برای ما به پرداخت چنین توجه است.”

فورت براگ نام Braxton براگ بومی شمال Carolinian و مؤتلفه به طور کلی با یک اعتبار برای شجاعت و متوسط رهبری است. نیروهای خود را شکست خورده بودند در نبرد چاتانوگا در نوامبر سال 1863.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de