مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است با گیر ناشیانه بیان GOP پلت فرم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امروز او می خواهد “جدید و به روز شده” حزب جمهوری خواه پلت فرم پس از کمیته ملی حزب جمهوری خواه رای دادند در این هفته به حمل بیش 2016 سند است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است گیر با پلت فرم است که فلفلی با jeremiads در مورد “جریان دولت” که در ابتدا نوشته شده در مورد رئیس جمهور باراک اوباما.

مشکل آغاز شد و با مبارزه بین تهمت و کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر بیش از coronavirus محدودیت در شارلوت شهر میزبان برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه. کوپر دموکرات را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای برگزاری این کنوانسیون بدون اجتماعی فاصله اقدامات بنابراین جمهوری خواهان تصمیم به حرکت renomination سخنرانی به Jacksonville, Florida.

RNC قوانین دیکته شده که از آنجا که این کسب و کار نمی تواند انجام در اصلی کنوانسیون سایت یا اصلی کنوانسیون شهرستان تنها یک تماس رول رای برای نامزد رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور اجازه داده شد.

در چنین شرایطی پلت فرم قدیمی, حمل بیش, با توجه به ارشد تهمت کمپین رسمی بود که مجاز به اظهار نظر و صحبت به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

که به معنی 2016 پلت فرم که شامل مقدار زیادی از برش jabs به معنای برای رئیس جمهور دیگر ممکن است مجبور به ایستادن. این انتقاد به دولت بیش از آن در دست زدن به طیف گسترده ای از مسائل از جمله آن میانه سیاست اتکا به دستور اجرایی و یک بالن بدهی های ملی است.

در بدهی های ملی پلت فرم excoriates “کنونی دولت امتناع از همکاری با جمهوری خواهان در زمان ما بدهی ملی از 10 تریلیون دلار به حدود 19 تریلیون دلار امروز است.

“چپ بدون کنترل آن خواهد رسید $30 تریلیون توسط 2026,” نوشت: جمهوری خواهان در سال 2016.

در واقع بدهی های ملی است بیش از $26 تریلیون دلار در این هفته و در سرعت فراتر از $30 تریلیون علامت خوبی قبل از 2026.

در نقطه دیگر پلت فرم اشاره می کند که “دولت فعلی را رها کرده است دوستان آمریکا و پاداش خود را دشمنان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است به انتقاد از حزب دموکرات برای ارتباط نزدیک با strongmen مانند روسیه ولادیمیر پوتین و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد. مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار اعلام کرد “ما عاشق” با اشاره به کیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن امروز پیشنهاد او می خواست با این اصول در یک املای بیشتر به شکل.

“حزب جمهوری خواه هنوز رای دادند و بر روی پلت فرم. هیچ عجله” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “من ترجیح می دهم جدید و به روز رسانی پلت فرم کوتاه اگر ممکن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند پیشنهاد خود را اصول راهنما برای حزب جدا از پلت فرم. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا رئیس جمهور خواهد صدور سند جداگانه.

“وجود دارد هیچ چیز در دنیا توقف جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از عموم ترک خود را در اثر این حزب جهت” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت.

RNC رئیس Ronna McDaniel سرزنش کوپر برای وضعیت بی دست و پا و تأکید کرد که جمهوری خواهان به طور کامل پشت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“NC Dem Gov حاضر به ما اجازه کامل پلت فرم کمیته دیدار” McDaniel توییتی. “2016 پلت فرم است که به وضوح صحبت کردن در مورد اوباما ، از رکورد مشارکت در انتخابات به خود 73-0 تایید رکورد حزب ما به طور کامل پشت realDonaldTrump.”

اما برخی از محافظه کاران را تحسین RNC برای حمل به جلو 2016 پلت فرم.

کالین هولکوم رئیس جمهور محافظه کار سازمان عقاب فروم گفته اند که با ارسال نامه ای به کاخ سفید و RNC مقامات در اوایل این هفته افزایش نگرانی در مورد گزارش های خبری که در این وزن یک پلت فرم است که به مبلغ یک ساده یک صفحه سند است که جزئیات این حزب ارزش های اصلی.

“2016 پلت فرم منعکس کننده ارزش ها و اولویت های مردمی که فراموش شده مردان و زنان است که رئیس جمهور تهمت متعهد به نمایندگی و او به وضوح استفاده می شود آن را به عنوان یک سیاست, راهنمای” هولکوم گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de