مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل اضطراری اعلام هاوایی پیش از طوفان داگلاس’ ورود

  • ASSOCIATED PRESS President Donald Trump calls on members of the press during a news conference at the White House Tuesday. The president issued an emergency declaration today for the state of Hawaii in advance of Hurricane Douglas.

    آسوشیتد پرس

    رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس های اعضای مطبوعات طی یک کنفرانس خبری در کاخ سفید سه شنبه. رئیس جمهور صادر اضطراری اعلام امروز برای ایالت هاوایی در پیش از طوفان داگلاس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری اعلام امروز برای ایالت هاوایی در پیش از طوفان داگلاس است که انتظار می رود آمار سلیمان در این آخر هفته.

رئیس جمهور همچنین دستور داد تا کمک های فدرال به مکمل های ایالتی و محلی پاسخ تلاش های, با توجه به کاخ سفید.

اعلامیه اجازه وزارت امنیت داخلی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال هماهنگ فاجعه تمام تلاش های امداد رسانی و ارائه مناسب کمک “مورد نیاز برای اقدامات اضطراری … برای صرفه جویی در زندگی می کند و برای محافظت از اموال عمومی و ایمنی و بهداشت و به کاهش و یا جلوگیری از خطر یک فاجعه در شهرستانهای هاوایی کائوآئی و مائوئی و شهر و شهرستان هونولولو” کاخ سفید گفت. “به طور خاص FEMA مجاز به شناسایی بسیج و ارائه در اختیار آن تجهیزات و منابع لازم برای کاهش اثرات اضطراری است.”

FEMA مدیر پیت Gaynor نام Dolph A. Diemont فدرال هماهنگی افسر فدرال برای بهبود عملیات در هاوایی است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>