مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی ‘پیچ و تاب سرعت’ رهبران به تسریع coronavirus واکسن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز رسما معرفی سابق دارویی اجرایی و چهار ستاره-کلی که منجر خود را سقوط coronavirus واکسن تلاش در میان whistle-blower انتقاد که دولت فاقد یک طرح برای مبارزه با شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن نام عمومی گوستاو Perna که هدایت ارتش ایالات متحده Materiel فرمان به عنوان رئیس اجرایی از “عملیات پیچ و تاب سرعت” تشبیه آن به پروژه منهتن تلاش برای توسعه بمب اتمی.

“که به معنی بزرگ و این بدان معناست که سریع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اظهارات کاخ سفید در باغ گل رز.

سابق گلاکسو Plc اجرایی Moncef Slaoui خواهد بود که پروژه “رئیس دانشمند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس تلفنی با “یکی از محترم ترین مردان جهان در تولید و واقعا فرمولاسیون واکسن است.”

“من دوست دارم برای دیدن اگر ما می تواند آن را انجام دهد قبل از پایان سال,” او گفت:. “این خطرناک است اما ما خواهید بود به صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان ما صرفه جویی می شود سال است.”

عملیات پیچ و تاب سرعت به دنبال سرعت بخشیدن به یک فرآیند است که به طور معمول سال به چند ماه. برخی از کارشناسان بهداشت و درمان باید به بازیگران شک و تردید در این ایده است که یک واکسن می تواند آماده برای استفاده در خطر جمعیت تا پایان سال, در حالی که دیگران مانند میلیاردر بیل گیتس گفته اند یک واکسن می تواند آماده در ماه.

‘آن را’

اما رئیس جمهور گفت: امروز اقتصاد ایالات متحده آغاز خواهد شد بازگشایی حتی بدون یک واکسن. در طول سخنان خود کامیونداران برگزاری تظاهرات در واشنگتن علیه دولت stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی فاصله شیوه های که سقوط اقتصاد شروع به بوق می زدند. مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین معترضان توصیف آنها به عنوان حامیان او.

“واکسن یا هیچ واکسن ما برگشت و ما در حال شروع روند” او گفت:.

او دوباره اصرار coronavirus را به نحوی ناپدید می شوند حتی بدون واکسیناسیون یک چشم انداز خود را بالا سلامت مشاوران برکنار شده به عنوان غیر واقعی است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن یک واکسن در آینده نزدیک و اگر ما در حال رفتن به واقعا یک قدم جلوتر و اگر ما آن را مانند بسیاری از موارد دیگر که در آن شما تا به حال یک مشکل در آمد آن را در برخی از نقطه آن را دور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او همچنین نشان داد که واکسن نمی تواند الزامی است. “نه همه رفتن به می خواهید به آن را دریافت کنید,” او گفت:.

برخی از آمریکایی ها سوال ایمنی واکسیناسیون با وجود چندین دهه تحقیقات علمی نشان دادن آنها در نهایت به نفع سلامت عمومی و در حال حاضر وجود دارد تئوری های توطئه در گردش آنلاین در مورد کوروناویروس واکسن در خاص است.

قبل از اینکه او رئیس جمهور تهمت خود را در مورد ایمنی از دوران کودکی واکسن و پیشنهاد آنها ممکن است مربوط به اوتیسم. واکسیناسیون هرگز معتبر همراه بوده است مبتلا به اوتیسم.

روشن با انتقاد

اعلام Perna و Slaoui برای رهبری این پروژه که برای اولین بار گزارش خبری بلومبرگ می آید یک روز پس از اینکه رئیس سابق پزشکی پیشبرد تحقیق و توسعه آژانس ریک روشن شهادت به کنگره که ایالات متحده ندارد طرح توجیهی تولید و توزیع یک coronavirus واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود.

روشن است تبدیل به یک افشاگر و برجسته تهمت منتقد پس از او برداشته شد از کار خود را ماه گذشته و با انتقال به یک موقعیت در موسسه ملی بهداشت. او می گوید کاخ سفید انتقام در برابر او مقاومت در برابر رئیس جمهور را به تلاش برای ترویج یک تست نشده برای درمان Covid-19 مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین.

“وجود دارد مقدار زیادی از امید. اما این باعث نمی شود یک واکسن,” او گفت: اعضای یک خانه بهداشت فرعی در پنج شنبه.

از ایالات متحده به چین biopharmaceutical شرکت ها و موسسات دانشگاهی در حال مسابقه برای توسعه و تولید یک واکسن علیه این رمان coronavirus. بیش از 100 تجربی عکس در حال حاضر در حال توسعه اگر چه بسیاری از برنامه ها در مراحل اولیه خود به معنی طلا-استاندارد کارآزمایی های بالینی با “کور” دارونما و گروه درمانی هنوز دور.

در ماه آوریل ایالات متحده موسسه ملی بهداشت راه اندازی یک همکاری میان دولت و سازمان های سلامت و 16 شرکت biopharmaceutical با هدف تسریع در توسعه و تولید از coronavirus درمان است. شناخته شده به عنوان Activ یا شتاب Covid-19 مداخلات درمانی و واکسن این گروه تلاش به نظر می رسد از نزدیک شبیه عملیات با سرعت پیچ و تاب.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در باغ گل رز صورتی که در پیچ و تاب سرعت ترکیب Activ و دیگر NIH ابتکار به نام RADx که به دنبال سرعت توسعه سریع و گسترده coronavirus تست.

Slaoui گفت: آمار اولیه از یک محاکمه او را حتی بیشتر احساس اعتماد به نفس مورد نیاز دوز واکسن تا پایان سال 2020 است.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای انجام این کار” Slaoui گفت.

مدرن هیئت مدیره

اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله Anthony Fauci, باید گفت یک واکسن می تواند توسعه یافته در 12 تا 18 ماه. روشن گفت: حتی بازه زمانی که غیر واقعی است بسیار کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن هدف تولید صدها میلیون دوز در پایان سال.

رئیس جمهور برکنار روشن در روز پنج شنبه به عنوان “عصبانی کارمند ناراضی” که “نیست انجام یک کار بسیار خوب است.”

در Slaoui رئیس جمهور منتخب سابق اجرایی با 30 سال تجربه در یک شرکت بزرگ دارویی است که اعتبار برای نظارت بر توسعه واکسن مانند Rotarix استفاده می شود برای جلوگیری از اسهال در نوزادان و Cervarix که نگهبانان در برابر یک عفونت ویروسی است که می تواند منجر به سرطان دهانه رحم.

Slaoui گفت: در مصاحبه با نیویورک تایمز منتشر شده امروز که این امر می تواند “بسیار تهاجمی جدول زمانی” برای تولید یک واکسن ظرف 12 تا 18 ماه اما انجام این کار در ماه ژانویه است “معتبر هدف.”

دولت ناظر گروه مطرح کرده اند هشدار در مورد پتانسیل تضاد منافع به دلیل Slaoui نشسته در هیئت مدرن, Inc., یک شرکت بیوتکنولوژی است که مواد مخدر در محاکمات که Fauci گفته نشان دهنده یکی از بهترین امید برای coronavirus واکسن.

Slaoui برنامه ای برای ترک کرسی های هیئت مدیره خود را بر در نظر گرفتن نقش خود را برجسته عملیات پیچ و تاب سرعت با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de