مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع Kaepernick بازگشت به NFL اما او باید قادر به بازی خوب’

این سخنان نداشت Kaepernick کسب نظر از تیم NFL در طول سال 2019 فصل به غیر از یک تمرین در ماه نوامبر که مطرح شده سوال در مورد لیگ انگیزه در ابتدا ارائه به مرحله آن است. با این حال ملی آب و هوا تغییر کرده است تا حد زیادی از آن پس با کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس جرقه در سراسر کشور و تظاهرات در خیلی مسائل که Kaepernick تا به حال به دنبال جلب توجه.

حدس و گمان که NFL صاحبان ممکن است کمتر از ترس در حال حاضر از یک واکنش شدید به طور بالقوه امضای Kaepernick توسط آمار یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها آمده اند برای حمایت از حق بازیکنان در اعتراض به طول سرود. برق علاقه کارفرمایی در حال ظهور از لیگ با Seattle Seahawks پیت کارول مربی گفت: هفته گذشته که یکی دیگر از تیم NFL او افکار خود را در Kaepernick و لس آنجلس شارژر مربی آنتونی لین گفت: روز شنبه “آن خواهد بود دیوانه” برای تیم به حداقل Kaepernick در لیست quarterbacks احتمالا را برای تمرین.

حتی NFL کمیسر راجر Goodell است chimed در این ادعا دوشنبه که او را “پشتیبانی” و “تشویق” یک تیم به ثبت نام Kaepernick. که پس از Goodell در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه که او و دیگر NFL مقامات “محکوم به نژاد پرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید . . . [و] بر این باورند سیاه زندگی مهم است.”

در پاسخ به Goodell بیانیه حمایت از این ماه برای بازیکنان در لیگ شده اند که فشار برای تغییر اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن فکر در توییتر اگر کمیساریای بود “intimating که آن را در حال حاضر می تواند O. K. برای بازیکنان به زانو زدن یا نه به ایستادن برای سرود ملی موجب بی احترامی کشور ما & پرچم ما?”

که صدای در آمد پس از رئیس جمهور استفاده از رسانه اجتماعی رسیدن به انتقاد New Orleans Saints ستاره Drew Brees که عذرخواهی برای این ادعا که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

“من از طرفداران بزرگ از Drew Brees,” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در تاریخ 5 ژوئن. “من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا. ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!”

در نظرات خود را به سینکلر تهمت گسترش در نقد خود را در هفته گذشته از ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون rescinding آن سال 2017 سیاست نیاز به بازیکنان به “احترام” در طول سرود ملی.

“شما باید برای نشان دادن احترام است. وجود دارد مقدار زیادی از مکان و مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید در اعتراض به,” او گفت:. “من بسیار نا امید شده بود در NFL زمانی که آنها بیرون آمد و با بیانیه. من بسیار نا امید شده بود در ایالات متحده فوتبال.

“ما از ایالات متحده, فوتبال, و در حال حاضر آنها بیرون بروید و می گویند که شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید. ما باید برای نشان دادن احترام به پرچم ما و برای ما سرود ملی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>