مغلوب ساختن پیشی جستن سر آریزونا; سفر با هدف نشان می دهد احیای جریان

واشنگتن — ساخت خود را در نمایشگاه شماره 1, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته در نیروی هوایی برای بازدید از یک ماسک صورت کارخانه در آریزونا نشان دادن عزم خود را برای دیدن این کشور در حرکت به سوی عادی فعالیت حتی به عنوان coronavirus همچنان یک تهدید.

“مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. ما باید برای باز کردن” او اعلام کرد که او در سمت چپ واشنگتن در یک سفر که بیشتر در مورد سفر از مقصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او خواهد بود مایل به پوشیدن ماسک صورت در طول روز سه شنبه در دیدار “اگر آن را یک ماسک محیط زیست است.”

پس از بیش از یک ماه cooped در واشنگتن تهمت بود به صرف کمتر از دو و نیم ساعت بر روی زمین در ققنوس تور یک Honeywell کارخانه است که باعث می شود N95 ماسک و برگزاری یک میزگرد در, بومیان آمریکا, مسائل است.

مشاوران گفت: این امر می تواند به ارزش نزدیک به هشت ساعت از زمان پرواز به عنوان نمادین نشان می دهد که ملت آغاز به بازگشایی شده است. این سفر که قرار بود این رقم نشانگر یک مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به یک به طور منظم برنامه سفر او به عنوان امید کشور نیز آغاز خواهد شد به ظهور از هفت هفته از ویروس-تحمیل انزوا.

“فرمانداران آن را در دست دارند اما کشور ما می خواهد برای باز کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از ترک واشنگتن دوباره هل دادن مسئولیت به آمریکا برای چگونه با خیال راحت بازگشایی حتی به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

تهمت می بیند احیای اقتصادی به عنوان یک الزام سیاسی به عنوان متحدان خود اشاره کرده اند فرسايش در حمایت از رئیس جمهور در هفته های اخیر. جمهوری خواهان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم بستگی به درک عمومی از سرعت اقتصاد ریباند از خاموش شدن ناگهانی به معنای به سرعت گسترش ویروس.

که شامل در آریزونا یک نوسان کلید دولت که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده توسط کمتر از چهار نقطه در سال 2016.

“من دوست دارم آریزونا. من بسیاری از دوستان در آریزونا. من تا به حال موفقیت های بزرگ در طول سال در آریزونا” مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار به عنوان او به سمت چپ.

سفر می آید به عنوان تهمت به دنبال محوری تمرکز خود را به دور از ویروس را گسترش و به سمت بیشتر آشنا — و دستیاران امید امن تر — زمین: صحبت کردن اقتصاد است. عنوان مطلب متحده را آغاز کرده اند به سهولت بسته شدن سفارشات با وجود هشدارهای که می تواند منجر به خوشه در موارد تهمت تلاش شده است به برجسته دولت در کمک به کسب و کار و کارکنان دوباره بجای اول برگشتن.

به آن نقطه مشاوران رئيس جمهور گفت: می توان با برگزاری مکرر میزگردها با مدیران و صاحبان کسب و کار و بهره مند از تریلیون ها دلار در فدرال در حال حاضر کمک های تصویب شده توسط کنگره و شروع به طرح آنچه که او امیدوار است برای دیدن در یک آینده “فاز چهار” بازیابی بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در کاخ سفید تیم شده اند عامل در یک ویروس امن حباب به لطف سریع تست های ارائه شده به کارکنان ارشد و هر کسی که ملاقات با رئیس جمهور.

این سفر می تواند اولین بار تهمت دون ماسک صورت که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر نیاز برای کارکنان. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک زمانی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها به خصوص در مکان های با جامعه انتقال است.

“من تصمیم گرفتم چرا که من نمی دانم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در پایگاه مشترک اندروز. او می گفت که “اگر آن را یک, ماسک, محیط زیست, من می خواهم که بدون مشکل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها صحبت کردن تا دولت او در پاسخ به این ویروس وجود مداوم انتقاد که او کشیده و موفق به اندازه کافی افزایش تولید از تجهیزات حفاظت شخصی و تست لوازم.

“ما همه چیز را راست. در حال حاضر از آن زمان برای بازگشت به کار,” او گفت:. او اضافه کرد که این کشور “بهترین تست” حتی به عنوان برخی از کارشناسان می گویند که میلیون ها نفر بیشتر مردم باید آزمایش هر هفته در کشور, با خیال راحت به بازگشایی شده است.

و تهمت متعهد به بازسازی بخش اقتصاد گفت: “به نظر من این چند روز به عنوان یک آغاز است.”

تهمت نیز در دفاع از تصمیم خود برای جلوگیری از Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص از شهادت در جبهه دموکراتیک-کنترل خانه هر چند Fauci داده شد OK به شهادت در مقابل جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

“خانه است و یک دسته از تهمت متنفرم,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او ادعا کرد که دموکرات ها “رک و پوست کنده می خواهید وضعیت ما به ناموفق که به معنی مرگ است.”

مجلس نانسی پلوسی کاهش یافته است به پاسخ می دهند.

“آن را به ارزش گرفتن به,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de