مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است بالا دادستان فدرال جفری برمن دادستان کل ویلیام Barr می گوید

دادستان کل ویلیام Barr گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است جفری S. برمن رئیس دادستان فدرال در نیویورک پس از او حاضر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترک کاخ سفید در این بعد از ظهر برای یک رالی در اوکلاهما را تایید نمی کند او گرفته بود هر گونه اقدام در برمن.

“دادستان کل بر این است که کار بر روی آن است. که گروه خود را به من بخش. اما ما باید بسیار قادر به دادستان کل به طوری که واقعا به او. من درگیر” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در پاسخ به یک فریاد سوال.

در نامه ای به برمن این بعد از ظهر بر گفت او نا امید شده بود که برمن تا به حال پا به کنار خواسته تا وزارت دادگستری می تواند جای او را با جی کلیتون رئیس ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار پس از تایید توسط سنا. در این میان معاون متحده وکیل آدری اشتراوس تبدیل خواهد شد و این اقدام آمریکا وکیل Barr گفت.

“من شگفت زده شد و کاملا نا امید شده توسط بیانیه مطبوعاتی شما منتشر شب گذشته” Barr گفت: ارجاع برمن را سرکش امتناع از اواخر جمعه شب. “شما باید انتخاب عمومی عینک بیش از خدمات عمومی.”

“به حدی است که بیانیه خود را نشان دهنده یک سوء تفاهم در مورد چگونه شما ممکن است آواره آن است که به خوبی ثابت شده است که یک دادگاه منصوب ایالات متحده وکیل منوط به حذف رییس جمهور است.”

نظر کلیتون نامزدی توسط سنا نیز در سوال. قضایی مجلس سنا رئیس لیندزی گراهام نشان داد او نمی خواهد حرکت رو به جلو بدون رضایت دولت دو سناتورهای هر دو حزب دموکرات که باید تقبیح برمن را حذف.

بر نامه امروز نیز رد برمن را ادعا که او نیاز به ماندن در این کار برای محافظت از تحقیقات که در حال حاضر در دست انجام توسط دفتر.

“این واضح است که غلط” Barr گفت. “من به طور کامل انتظار می رود که کار خود ادامه خواهد داد و مسئولیت رسیدگی به تمام موارد در دوره عادی و به موجب بخش قابل استانداردهای سیاست و هدایت است.”

نامه ای عمیق تر به رمز و راز در مورد چه چیزی بحث Barr و برمن بود که در ساعت یا چند روز قبل از Barr تعجب بیانیه ای اعلام برمن را ادعا استعفای بعد از 9 ساعت در شب جمعه. برمن با صدور بیانیه خود را دارد پس از 11 ب. ظ گفت: او می خواهم بدون دریافت اخطار اعلام شد آینده و تا به حال هیچ وجه قصد استعفا.

برمن نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد بر نامه در روز شنبه.

“من یاد گرفتم که در یک مصاحبه مطبوعاتی از دادستان کل امشب که من ‘پله’ به عنوان ایالات متحده وکیل. من نه استعفا” برمن است گفت: در جمعه شب در بیانیه ای. “تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه. گرامی می دارم و هر روز که من با مردان و زنان از این دفتر به دنبال عدالت بدون ترس و نفع و قصد داریم به اطمینان حاصل شود که این دفتر را از موارد مهم همچنان آزادانه.”

منهتن آمریکا دفتر دادستان است که شاید ملت بیشتر نخبگان و طبقه اجرای قانون کار گرفتن نقش اصلی در تعقیب یقه سفید تقلب در وال استریت توطئه های تروریستی و حملات سیاسی, فساد و جرم و جنایت سازمان یافته در میان چیزهای دیگر.

آن پایین ترک خورده در تجارت خودی پس از بحران مالی 2008-2009 فرسایش نفوذ مافیا در نیویورک و تحت پیگرد قانونی قرار ایالتی و فدرال سیاستمداران برای خود برخورد. دفتر شدت مستقل اغلب به عنوان مراجعه کننده “مستقل منطقه نیویورک.”

اما پس از پایان رابرت مولر بررسی به دخالت در سال 2016 انتخابات دفتر نیویورک ممکن است وارد آن trickiest فاز به عنوان رهبری قدرت مورد نقد رفتار رهبر جهان آزاد و همکاران نزدیک خود را.

خط دادستان در ابتدا با احتیاط از برمن که در خدمت به عنوان یک داوطلب برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری انتقال تیم و که نصب شده بود در این پست به طور موقت و هرگز تایید توسط سنا (او تایید توسط قضات دادگاه فدرال نیویورک در جایگزین روند).

اما برمن 60 تا پس از برنده تحسین دادستان وجود دارد برای کار او نظارت و تلاش خود را برای محافظت از دفتر استقلال و یکپارچگی به خصوص در میان مداوم پچ پچ از فشار سیاسی از واشنگتن است.

اپستاین و اندرو

در حال انجام تحقیقات در این اواخر جفری اپستین جنایات جنسی و کسانی که فعال رفتار خود برمن فقط این ماه علنا رد بیانیه از شاهزاده اندرو انگلستان وکلا که او بارها و بارها به دنبال به صحبت کردن با محققان آمریکایی. در فوق العاده مرحله نهایی مسابقات برمن با صدور بیانیه خود را دارد که شاهزاده انجام داده است هیچ چیز از نوع.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر دادستان فدرال در نیویورک دنبال تحقیقات به رئیس جمهور خود شرکت ها و افراد نزدیک به او. که شامل دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان طولانی زمانی وکیل شخصی و “دلال” مایکل کوهن و یک جریان تحقیقات مربوط به تهمت متحد رودی جولیانی و تلاش برای تضمین خاک سیاسی در اوکراین در انتخابات ریاست جمهوری رقیب جو بایدن.

شده است وجود دارد نیز طولانی مدت رسیدگی به دویچه بانک حیاتی مالی حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت. آینده کتاب توسط مشاور امنیت ملی جان بولتون که تحت سلطه اخبار این هفته گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به دنبال دخالت در مورد كودكان ونوجوانان توسط دفتر.

روز جمعه در اطلاعیه ای بر خواسته بود برمن به کنار و به او پیشنهاد نقش های دیگر در وزارت دادگستری از جمله رئیس مدنی در بخش اصلی دادگستری گفت: وزارت دادگستری رسمی آشنا با این موضوع که خواسته نمی شود به نام. برمن کاهش یافته و فرد گفت.

Barr گفت: در بیانیه خود در برمن را ترک جولای 3 و منهتن کار می تواند منجر به طور موقت توسط کریگ Carpenito در حال حاضر در ایالات متحده وکیل برای, New Jersey.

کلیتون یک شرکت وکیل با هیچ پس زمینه در حقوق کیفری و Carpenito هرگز به عنوان یک دادستان در نیویورک است. آرایش نمی کند و به دنبال الگوی نمونه ای که در آن مرد شماره دو دادستان در دفتر خدمت در یک اقدام ظرفیت ایالات متحده به عنوان وکیل تا زمانی که رئیس جدید دادستان تایید شده است.

دوئل اظهارات حیرت زده مردم در حقوقی و محافل سیاسی مطرح شده و سوال در مورد حرکت از جمله از Preet Bharara, برمن را سلف آنها تهمت اخراج در سال 2017 پس از او حاضر به ترک.

Jerrold Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس است که نظارت وزارت دادگستری بود و نقش سرب در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح گفت: در توییتر که او را دعوت برمن به شهادت در یک جلسه در ژوئن 24.

SDNY بود به دنبال چند پروب از رئیس جمهور کسب و کار و مراسم تحلیف خود را به کمیته. و نیز تحقیقات خود را به جولیانی آن را شارژ دو از جولیانی همکاران. در کنگره شهادت کوهن که محکومیت مالی مبارزات انتخاباتی تخلفات و اتهامات دیگر امن شده توسط SDNY دادستان گفت: “همکاری با آنها در مورد مسائل او نمی تواند مورد بحث است.

در شارژ کوهن در اواخر سال 2018 دادستان گفت که او عمل کرده و در جهت “فردی 1” و آنها نمی شناسایی. اما کوهن بعد گفت که فردی بود مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اردوغان

دفتر متهم کرده است ترکیه را به دولتی هالک بانک با کمک به ایران برای فرار از تحریم میلیاردها دلار نفت در بودجه. بانک التماس کرد گناه نیست. با توجه به بولتون آینده کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 گفت: ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در یک گروه از 20 جلسه است که او فکر هالک بانک “بود و کاملا بی گناه از نقض آمریکا ایران تحریم.”

بولتون نوشت که “مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: اردوغان او را به مراقبت از همه چیز و توضیح داد که منطقه جنوبی دادستان بودند و نه مردم اما اوباما مردم مشکل است که ثابت خواهد بود زمانی که آنها به جای خود مردم است.”

که انتصاب نیز مطرح شده سوالات دن گلدمن سابق دادستان فدرال از باراک اوباما در منهتن که در خدمت به عنوان یک خانه هوش کمیته وکیل و کبابی ده ها تن از شاهدان در طول پنل را استیضاح جلسات. او گفت در توییتر که چه اتفاقی افتاده جمعه نبود روش استاندارد.

با توجه به وزارت دادگستری, رسمی, Barr شناخته شده کلیتون برای سال و دارای او در مورد بالا است. کلیتون ترک آماده شد دولت و بازگشت به نیویورک فرد گفت. او ابراز علاقه SDNY و دادستان کل فکر می کردم این یک ایده خوب بود با توجه به رسمی.

در اجرای امور در ثانیه کلیتون سیاسی مستقل بوده و حاضر به مجازات شرکت های متهم به تخلف بیش از حزب جمهوری خواه اعتراض. در طول تصدی خود آژانس نیز بازنویسی انجام استانداردهای کارگزاران گرفته و مراحل را به سرکوب هزینه های که مبادلات سهام شارژ. یک ثانیه سخنگوی کلیتون نمی بلافاصله در پاسخ به ایمیل پیام به دنبال نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de