مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی watchdog که به کار گرفته شده اوکراین شکایت

  • ASSOCIATED PRESS President Donald Trump listened during a briefing about the coronavirus in the James Brady Press Briefing Room of the White House today.

    آسوشیتد پرس

    رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید امروز.

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی که رفتار خلاف کاران شکایت که باعث تهمت را استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کمیته اطلاعات مجلس سنا امروز از تصمیم خود برای آتش اتکینسون با توجه به نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نامه که آن را “حیاتی” است که او با اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی “است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

اتکینسون برای اولین بار بود برای اطلاع رسانی به کنگره در مورد ناشناس whistleblower شکایت سال گذشته که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات جو بایدن و پسرش. که باعث شکایت یک خانه بررسی است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>