مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش نبرد با سازمان بهداشت جهانی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت می کند و در برابر کسانی که نگران دموکراتها و برخی جمهوریخواهان که مشاهده undercutting نهاد به عنوان مخاطره آمیز در وسط بهداشت جهانی بحران.

“من تمایلی به فکر می کنم که وسط مبارزه از زمان برای از بین بردن یکی از همکاران در این مبارزه مهم نیست که چگونه بسیاری از نگرانی های شما در مورد آنچه آنها انجام می دهند” گفت: سناتور. Roy Blunt, R-Mo. که صندلی مجلس سنا پنل نظارت بر بهداشت بودجه.

نگرانی نیز وجود دارد که ایالات متحده که اهدا بیش از پیش به این که بیش از هر کشور دیگری می تواند از دست دادن نفوذ به چین که روز پنج شنبه متعهد به دادن 30 میلیون دلار به این سازمان است.

منتقدان Tedros می گویند او و معاونان او موفق به سوال در چین ادعا می کند در اواسط ماه ژانویه بود که هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال coronavirus و که آنها فرصت های از دست رفته به اصرار سازمان ملل به اقدام پیشگیرانه.

اتیوپی ملی و میکروبیولوژیست آموزش Tedros نیز آمده است تحت حمله از 17 جمهوریخواهان مجلس نمایندگان که در هفته گذشته نام او را به استعفا کرد و گفت که نقش “نقش” اما آنها که از دست رفته اعتماد به نفس در او.

سازمان هایی که کار با که باید گفت که در حالی که آن می تواند پاسخ به همه گیر با سرعت بیشتری تلاش برای تضعیف آن غلط هستند.

“است که صرف” انسان متوسط.’ که نقش ضروری چند جانبه نقش و تنها سازمان جهانی ظرفیت برسد و دستور به پشتیبانی از پاسخ به یک بیماری همه گیر است که تهدید هر کشور بر روی زمین” گفت: سبا Crocker, معاون رئیس جمهور از سیاست های انسان دوستانه و عمل در مراقبت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به نگه داشتن برخی از کمک های مالی برای کسانی که برای مبارزه با فلج اطفال و کوروناویروس در هفت کشور, عصر ایران, اولین گزارش روز جمعه. این حرکت می تواند در خدمت به عنوان یک اذعان است که برخی از کسانی که برنامه ها به راحتی قابل تعویض است اما یکی از مقامات ارشد آمریکایی هشدار داد که هیچ تصمیم نهایی ساخته شده در معافیت.

برخی از محافظه کاران در دفاع از تغییر مسیر وجوه و دور از کسانی که با این استدلال که این سازمان پرداخت می شود توجه کافی به ظهور بیماری های همه گیر و انتقال پول از طریق آن است که هیچ تضمینی وجود ندارد که سلامت بحران به کار گرفته خواهد شد در یک راه کارآمد تر.

“که صرف مقدار زیادی از پول را در چیزهای دیگر از بیماریهای واگیر گفت:” برت شافر یک همکار در بنیاد میراث با اشاره به کار این سازمان در بیماری های قلبی و سرطان و بهداشت و درمان اضطراری برنامه های.

در حالی که تصدیق کرد که بودجه تکه تکه بهداشت جهانی تلاش می تواند فقدان یک چشم انداز جهانی او مقابله که U. N. سیستم که شامل چه کسانی و U. N. صندوق حمایت از کودکان نیز می تواند “تکه تکه و duplicative.”

آمریکا حضور در که مربوط به حوادث نیز آغاز شده است به گفته مقامات. روز جمعه ایالات متحده نمی شرکت در راه اندازی یک جهان سازمان بهداشت جهانی واکسن و داروهای مربوط به کوروناویروس. که رهبران “واقعا” امیدوار است برای ایالات متحده حضور و غیاب و خواسته واشنگتن بارها و بارها به شرکت های که مقام گفت. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر را در این ماه مجازی G-20 در نشست وزرای بهداشت زیرا او جشن عید پاک سخنگوی گفت.

برای هفته شورای امنیت سازمان ملل شده است کار بر روی قطعنامه ای خواستار جهانی آتش بس مربوط به درگیری های مسلحانه در پاسخ به این بیماری همه گیر. پیش نویس ارائه شده توسط فرانسه و بازدید از این پست و خواست کشورهای عضو به “به اشتراک گذاری به موقع و شفاف اطلاعات در مورد شیوع COVID-19” و “حمایت از اجرای کامل این است که بهداشت بین المللی و مقررات است.”

که اشاره به این که مخالف با ایالات متحده آمریکا و مقامات اروپایی گفت.

یک مقامات وزارت امور خارجه آمریکا گفت: ایالات متحده همچنان به حمایت جهانی برای آتش بس در اصل اما همچنین نیاز به نگاه کردن برای خود را “مشروع” ،

نسخه های اخیر این قطعنامه گردد تونس و فرانسه شامل حفره یا سوراخ زبان به امید حل و فصل که اختلاف بعد از آن. یک “سازش مربوط به زبان که” تصمیم گرفته خواهد شد در “در پایان مذاکرات” می خواند یک پیش نویس به دست آمده توسط پست.

به عنوان مذاکرات کشیدن در مقامات اروپایی نمای داخلی سیاست آمریکا به عنوان یک مانع موثر در پاسخ به بحران است.

“دولت ایالات متحده بسیار تثبیت شده بر روی گروههای مبارزات انتخاباتی و چه کسی می تواند مقصر این فاجعه covid-19 وضعیت در ایالات متحده گفت:” یک مقام ارشد اروپایی رسمی. “آنها در حال سرزنش که و چین برای آن است. بنابراین آن را بسیار دشوار به توافق بر یک زبان مشترک در مورد چه کسی است.”

– – –

واشنگتن پست Seung Min Kim کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>