مغلوب ساختن پیشی جستن dubs coronavirus ‘چینی ویروس’ با وجود جرم و جنایت نفرت خطرات

“که نژادی كليشه اي و آن را نه تنها خنده دار” یانگ گفت. “این کمدی که آن را منجر به کلامی و فیزیکی ضرب و جرح در برابر یک جامعه است.”

در کاخ سفید جلسه توجیهی در coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شد که یک ناشناس رسمی دولت تا به حال استفاده از اصطلاح “کونگ آنفولانزا.” رئیس جمهور پرسیده شد که آیا با استفاده از یک عبارت مانند “چینی ویروس” قرار می دهد آمریکایی های آسیایی تبار در معرض خطر است.

“نه در همه. نه در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “من فکر می کنم آنها احتمالا با آن موافق 100%. آن را از چین می آید.”

در روز سه شنبه خبرنگار CBS Weijia جیانگ بود توییتی که یک مقام کاخ سفید بود به نام کروناویروس “کونگ-آنفولانزا” در مقابل او. او را شناسایی رسمی اما جیانگ با اشاره به سخن گفتن شنبه صبح به کلیان کانوی, مشاور رییس جمهور.

“البته این اشتباه گفت:” کانوی که می خواستم به دانستن هویت رسمی. او به نام مرجع “بسیار توهین آمیز” و اشاره کرد که او یک آسیایی و آمریکایی که فرزندان او بودند 25 درصد فیلیپینی. “چرا ما به این منبع و به آنها بگویید که بسیار مضر و سودمند.”

پس از کنفرانس خبری کاخ سفید در دفاع از رئيس جمهور را به زبان گفت که قبلی شیوع مانند آنفلوآنزای اسپانیایی و ویروس نیل غربی بودند به نام مکان های جغرافیایی. آنها با برچسب جنجال یک “جعلی رسانه های خشم.”

“کسانی که در تلاش برای تقسیم ما باید ریشه کن برای امریکا به شکست و به آمریکایی های واقعی اطلاعات آنها نیاز به دریافت از طریق بحران” کاخ سفید هنوز توییتی.

اما “اسپانیایی” آنفولانزا یک اسم بی مسمی است. این گونه استدلال است که در واقع توسعه یافته در کانزاس است. چرا که روزنامه ها در هر دو طرف از جنگ جهانی اول سانسور اولیه ترین اخبار از شیوع بیماری به خاطر روحیه ملی اسپانیا که باقی مانده خنثی آزادانه گزارش آنفلوانزا به تصور آن سرچشمه بود وجود دارد.

در جای دیگر گروهی از آمریکایی های آسیایی تبار در سرگرمی و مد راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی به نام #WashTheHate روز چهارشنبه در تلاش برای مبارزه با بیگانه ستیزی مربوط به کوروناویروس. حامیان ارسال شده ویدئوها از خود شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه در حالی که صحبت کردن در مورد چگونه آنها بوده ام آسیب دیده توسط ویروس سوخت نژاد پرستی.

در میان آنها بود بازیگر Tzi Ma به تصویر می کشد که به عنوان قهرمان در دیزنی در حال حاضر به تعویق افتاد “مولان” ، آسیا جامعه آمریکا به صحبت های او گفت: به ویژه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دیگر استفاده از این نوع برچسب برای ویروس.

“ما هرگز نمی تواند خاموش soapbox. اینها تکرار مکررات خود را در همه زمان ها” کارشناسی ارشد گفت:. “من نمی بینیم و پایان دادن به آن به خصوص زمانی که رهبری ما این است که آشکارا نژادپرست است. آنها حتی نمی سانسور خود را دارند.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

تانگ گزارش از ققنوس. آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل Kunzelman در Silver Spring, Md., و جیل Colvin در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>