مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان coronavirus به عنوان طبقه بندی شده هشدارهای رشد بیشتر وخیم

Kadlec را ارائه نمی دهد توصیه های خاص, اما او گفت که تا پیش از این ویروس و بلانت اثرات آن آمریکایی ها نیاز به اقداماتی که می تواند مختل کردن زندگی روزمره خود ، “این بسیار نگران کننده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر عکس به نظر می رسید به بقیه در ارتباط خود با رییس جمهوری جدید چین Jingping آنها مغلوب ساختن پیشی جستن بر این باور بود که او را با ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد چگونه این ویروس در چین با وجود گزارش از سازمان های اطلاعاتی که مقامات چینی بودند نه اینکه کاندید مورد مقیاس واقعی از بحران است.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران به او گفت که پکن بود نه ارائه دقیق تعداد افرادی که آلوده بودند یا که مرده بود به گفته مقامات دولت. به جای دکمه چین به آینده بیشتر تهمت عموم ستایش پاسخ آن.

“چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی Jan. 24. “ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار کردن هست. به طور خاص از طرف مردم آمریکا, من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!”

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران او را تشویق به سخت تر در چین بیش از تصمیم خود اجازه نمی دهد تیم از CDC به کشور, دولت, مقامات گفت.

در یکی مارس دیدار رئیس جمهور گفت که اگر او زده سخت تر تن در برابر Xi چینی خواهد بود کمتر مایل به آمریکایی ها اطلاعات در مورد چگونه آنها مقابله با شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه. 3 ممنوع خارجی که در چین در سال گذشته 14 روز از ورود به ایالات متحده یک گام او اغلب اعتبارات برای کمک به محافظت از آمریکایی ها در برابر ویروس. او همچنین علنا گفت که چینی نیست صادقانه در مورد اثرات ویروس. اما این سفر بان کی مون نبود همراه اضافی گام های قابل توجهی را به آماده شدن برای زمانی که این ویروس در نهایت افراد آلوده در ایالات متحده در اعداد بزرگ.

به عنوان بیماری گسترش فراتر از چین, آمریکا جاسوسی سازمان های ردیابی شیوع در ایران, کره جنوبی, تایوان, ایتالیا و جاهای دیگر در اروپا و مقامات آشنا با این گزارش گفت:. اکثر این اطلاعات از منابع عمومی از جمله اخبار گزارش ها و بیانیه های رسمی اما بخش قابل توجهی نیز از طبقه بندی منابع اطلاعاتی. به عنوان موارد جدید ظهور تا حجم گزارش مشخصی.

به عنوان اولین مورد عفونت تایید شد در ایالات متحده تهمت همچنان به اصرار دارند که خطر ابتلا به آمریکایی ها بود.

“من فکر می کنم این ویروس در حال رفتن به آن را برای رفتن به خوب,” او گفت: Feb. 10.

“ما تعداد بسیار کمی از مردم در این کشور در حال حاضر با آن گفت:” چهار روز بعد. “آن را مانند در اطراف 12. بسیاری از آنها در حال بهتر شدن است. برخی از آنها به طور کامل بهبود در حال حاضر. بنابراین ما در شکل بسیار خوب.”

در فوریه. 25 نانسی r. schultze ، ارشد CDC رسمی صدا شاید بیشتر قابل توجه زنگ به آن نقطه زمانی که او به خبرنگاران گفت که coronavirus شد به احتمال زیاد به گسترش در جوامع در ایالات متحده و اختلال در زندگی روزمره می تواند “شدید.” مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آذر در راه بازگشت از سفر به هند و شکایت کرده است که r. schultze ، شد موجب ترس بازار سهام با توجه به دو مقام ارشد دولت افغانستان ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت خود را تغییر تن پس از نشان داده شده است مدل های آماری در مورد گسترش ویروس از دیگر کشورها و شنوایی به طور مستقیم از دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار و همچنین از مدیران ارشد در هفته گذشته لرزاند توسط یک سقوط در بازار سهام گفت: افراد آشنا با مغلوب ساختن پیشی جستن مکالمات.

اما پس از آن علائم با اشاره به عمده شیوع در ایالات متحده همه جا بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>