مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و روابط به ونزوئلا حمله با 2 ما مردان زندانی

کاراکاس, ونزوئلا — رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت که ایالات متحده تا به حال هیچ چیزی برای انجام با اتهام حمله به ونزوئلا است که فرود آمد دو شهروندان آمریکایی در پشت میله های زندان بحران زده آمریکای جنوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال فقط یاد گرفته از بازداشت از جفت متهم توسط ونزوئلا بودن مزدوران است. رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو گفت: آنها بخشی از یک عملیات برای کشتن او بود که با حمایت همسایه کلمبیا و ایالات متحده است.

“هر آنچه در آن است ما به شما اجازه می دانم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در واشنگتن قبل از خروج از کاخ سفید به آریزونا. “اما آن را تا به چیزی برای انجام با دولت ما.”

مقامات در ونزوئلا شناسایی این دو مرد به عنوان لوقا Denman و ایران بری هر دو سابق ایالات متحده سربازان نیروهای ویژه مرتبط با فلوریدا بر اساس شرکت های خصوصی امنیتی Silvercorp ایالات متحده آمریکا است.

یک سوم ایالات متحده ex-سبز کلاه بره و Silvercorp بنیانگذار اردن Goudreau ای مسئولیت پیشرو “عملیات گیدئون” به راه انداخته شد که با اقدام به فرود ساحل قبل از طلوع آفتاب در روز یکشنبه. مقامات روز سه شنبه گفت که شش مظنون به حمله انتحاری به یک تجدید نظر شکل از هشت قبلا گزارش شده است.

دو ex-سربازان آمریکایی بازداشت شدند دوشنبه ده ها تن از مایل (کیلومتر) از اول اقدام به فرود ساحل در روستای ماهیگیری Chuao. مقامات می گویند آنها مصادره تجهیزات.

Goudreau گفت: عملیات طراحی شده بود را به تصرف خود — و نه کشتن مادورو. او گفت که او آن را انجام در یک “بخشید” پس از امضای توافق با آمریکا-حمایت ونزوئلا مخالف خوان Guaidó که Goudreau را متهم به عدم پرداخت او را.

Goudreau پاسخ نمی دهند در روز سه شنبه به درخواست برای اظهار نظر از آسوشیتد پرس.

در روز سه شنبه Guaidó دوباره گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با Goudreau و که او تا به حال هیچ رابطه ای با Silvercorp “برای آشکار و مشهود است دلایل, اما ما به آن روشن است.”

وزیر ارتباطات Jorge Rodriguez ارائه جزئیات بیشتر از این طرح که گفت شبیه یک “هالیوود اسکریپت” سوخت “سفید supremacist” ایده های خود را ادعایی آمریکا سازمان.

“آنها فکر می کردند که چون ما سیاه, از آنجا که ما در حال سرخپوستان که آنها را به راحتی کنترل ما” گفت: رودریگز, نمایش تصاویر از آنچه او گفته شد قایق ها و اردوگاه های آموزشی در داخل کلمبیا که در آن از قیام برگزار شد.

وی ارائه تصویری از شهادت یک نظامی ونزوئلا فراری, سروان. ویکتور پیمنتا یکی از 13 دستگیر کردند.

پیمنتا گفت که یک گروه نزدیک به 60 مبارزان چپ کلمبیا در غروب روز جمعه در مارس 1 در دو قایق با هدف رسیدن به لا Guaira در امتداد ساحل در نزدیکی ونزوئلا کاراکاس پایتخت.

دومین کشتی حامل فرمانده عملیات سروان. آنتونیو Sequea و دو آمریکایی ها تجربه مشکلات حرکتی و مجبور به سقط جنین ماموریت او گفت:.

در ابتدا رشته گروه سعی در رسیدن به هلندی, کارائیب, جزیره بونیر, پیمنتا گفت: اما به عنوان کشتی بود در حال اجرا از سوخت آن کاهش یافته است یک گروه از رزمندگان در امتداد خط ساحلی کارائیب. کماندوها از ونزوئلا نیروهای مسلح با آنها.

رودریگز همچنین ارائه تصویری شهادت فرد دیگری خوزه سوکورو که ادعا کرد که او مشغول به کار بود با Sequea به جمع آوری و ذخیره کردن سلاح برای مبارزان در یک خانه امن در لا Guaira.

ونزوئلا است که گریبانگیر توسط یک تعمیق اجتماعی و بحران اقتصادی تحت ایرانیها حکومت است که باعث شده است تا نزدیک به 5 میلیون نفر به فرار فاسد خدمات اجتماعی مانند اعتماد و آب و برق و شکسته بيمارستان.

ایالات متحده آمریکا است که در میان نزدیک به 60 سازمان ملل که پشت Guaidó به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع و گفت مادورو چسبیده به قدرت با وجود یک شاهد انتخابات در سال 2018 که ممنوع, محبوب ترین نامزدهای اپوزیسیون از در حال اجرا.

ونزوئلا و ایالات متحده آمریکا را شکست دیپلماتیک در سال گذشته است بنابراین هیچ سفارت آمریکا عامل در ونزوئلا کاراکاس پایتخت است که می تواند ارائه دو در بازداشت به مردان کمک.

“این شوک من چقدر احمقانه آنها گفت:” مایک افروزی رئیس سابق عملیات بین المللی برای مبارزه با مواد مخدر در دولت. “آنها راه می رفت به یک حلقه مار زنگی حتی بدون داشتن حداقل های مورد مطالعه ظرفیت ونزوئلا نیروهای مسلح. هیچ راهی وجود دارد که دولت ایالات متحده را پشتیبانی کرده ایم یک عملیات شبیه به این.”

___

گودمن گزارش از میامی ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de