مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود حرف در اول تلویزیون تاون هال 2020

Pa. >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این دولت در پاسخ به کروناویروس و سبک مقابله از نام-تماس با مخالفان سیاسی به عنوان او به میدان فرستاد سوالات امروز از انتخاب اعضای عمومی در تلویزیون سالن شهر از سال 2020 چرخه انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن که به طور منظم تماس خود را بالا دموکراتیک ریاست جمهوری مخالفان “خواب آلودگی جو” و “دیوانه برنی” پرسیده شد که آیا او می تواند پیام خود را ارائه بدون بحث برانگیز شد. “زمانی که آنها ضربه ما به آمار بازگشت. من واقعا احساس می کنید که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به دو سوال در مورد مدنیت. “شما نمی توانید خود را به نوبه خود گونه است.”

فاکس نیوز, رییس جمهور مورد علاقه شبکه میزبانی این رویداد زنده در اسکرانتون پنسیلوانیا یک نمونه نادر که در آن رئیس جمهور در جواب سوال از مردم است.

اولین سوال از رای دهندگان مردد شد در مورد دولت در پاسخ به این ویروس است. تعداد موارد در ایالات متحده بود در حدود 200 امروز از جمله مرگ و میر 12 — 11 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا است.

“همه آرام می شود. این همه رفتن به محل کار از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صدایی دفاعی در برابر یک جفت از فاکس نیوز روزنامه نگاران فشرده او را در این مسئله است. “ما امیدواریم که این آخرین نیست بیش از حد طولانی است.”

آن تهمت را اول سال 2020 سفر به پنسیلوانیا یک میدان نبرد دولت او موفق به کسب حدود 44,000 آرا در سال 2016. او به خصوص به خوبی در شمال شرقی پنسیلوانیا که در آن اسکرانتون و ویلکس-بار ، به مدت طولانی لنگر قوی دموکراتیک حضور.

دولت چمن خانه به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که خود را صرف 10 سال در اسکرانتون قبل از خانواده اش نقل مکان کرد به ویلمینگتون ، الکتریکی بیلبورد اعلام کرد “اسکرانتون است جو بایدن کشور است.”

بایدن چشم انداز پیروزی دموکرات نامزدی ریاست جمهوری رسید در هفته گذشته پس از او برنده کارولینای جنوبی و سپس 10 از 14 متحده در روز سه شنبه. در مورد خواسته های دموکراتیک نژاد و خواه مغلوب ساختن پیشی جستن چندین بار گفت که او “ذهنی” را آماده Sanders.

“من آماده بود … و حالا من کاملا متفاوت معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صورتی که برنامه ریزی شده بود قبل از بایدن را تجدید حیات. مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب اسکرانتون به عنوان تنظیم.

او مقصر الیزابت وارن که کاهش یافته دموکراتیک مسابقه امروز برای صدمه زدن به ساندرز’ شانس نیست تاشو مبارزات انتخاباتی خود را هر چه زودتر.

بلیط برای تاون هال توزیع شد از طریق سایت Eventbrite و فاکس تایید کرد سوال شد و از افرادی که آنها را مشاهده کنید از طریق وب سایت. مخاطبان به نظر می رسید شدت حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن, تبریک رییس جمهور با صاعقه وار تشویق و “ایالات متحده آمریکا” پرداختند.

یک زن پرسشنامه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آن را “واقعا یک افتخار” به او در اسکرانتون. “فقط همین را بگویم که شوهر من,” او گفت:. زن دیگری گفت: او شده است در “مغلوب ساختن پیشی جستن قطار” از او اعلام کرد نامزدی خود را در ماه ژوئن 2015. یک مرد دموکرات که عبور بیش از به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 سرش را تکان داد “نه” زمانی که یکی از مدیران پرسید که آیا دموکرات ها می تواند پیروزی خود را رای.

دموکرات نبودند محتوا برای صرفنظر کردن از مرحله. یک عمل سیاسی کمیته حمایت از نامزدهای دموکرات برنامه ریزی برای اجرای یک تبلیغ جدید در فاکس نیوز, فقط, قبل و بعد از تاون هال هدفمند پنسیلوانیا بازار و در واشنگتن شامل, پنسیلوانیا, veteran که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما دیگر پشتیبانی از او را. این بخشی از آمریکا پل PAC آخرین 10 میلیون دلار موج تبلیغات در نوسان کلید متحده با هدف برش به مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه با, white, working-class رای دهندگان.

در طول تاون هال تهمت به میدان فرستاد سوالات دیگر در مورد مهاجرت مراقبت های بهداشتی فدرال مقررات و بیشتر. پرسید: اگر او مراقبت در مورد بدهی های ملی است که رشد تحت تصدی خود با وجود chugging اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تمرکز بر روی این موضوع در دوره دوم و می خواهم به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی. او منتقل سرزنش به دموکرات باراک اوباما ،

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در آخرین صحبت با سلف خود در واشنگتن مراسم تشییع جنازه رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش. “من کنار او نشستم و گفتم “سلام” و سپس به من گفت: ‘خداحافظی'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان مخاطب خندید و در تن او. “من نمی خواهم این کار او را انجام داد.”

گفت که او نمی تواند کاهش بدهی و بدون برش برنامههای استحقاقی مانند امنیت اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما خواهد بود برش.” آن را بلافاصله روشن نیست که آیا او با اشاره به هزینه های اجباری برنامه های اختیاری هزینه های فدرال و یا هر دو.

در طول یک رعد و برق دور مغلوب ساختن پیشی جستن یک خود اعلام کرد germaphobe گفت: او را بدست خود گریزی به دست تکان دادن و حتی در سن coronavirus.

“شما نمی تواند یک سیاستمدار و نه لرزش دست” رئیس جمهور گفت:. “خط پایین این است که من لرزش کسی دست در حال حاضر. من به آن افتخار می کنم.” او همچنین گفت که او نتواند که قادر به راه رفتن پایین خیابان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم به تماشای فاکس نیوز بوده ولی انتقادی از آن رای گیری از اواخر ماه فوریه نشان داد که او از دست دادن را به پنج پیشرو دموکراتیک نامزدها که در آن نقطه. “بدترین سنجی فقط در سال 2016 زمانی که آنها تا کنون علامت هستند FoxNews سنجی” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به مصاحبه روز شنبه با فاکس Sean Hannity. در یک نقطه و رئیس جمهور گفت که این شبکه به عنوان “ما فاکس نیوز” قبل از شکایت “آنها قرار دادن مردم در آن من فکر می کنم نامناسب هستند و می گویند بسیار بسیار غلط چیزها و افراد را به چالش نمی کند آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im