مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود شناختی نتایج تست در رادیو فردا دوباره

واشنگتن >> “فرد است. زن. مرد. دوربین. TV.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره به دنبال به نمایش گذاشتن روانی در تلویزیون با قرائت بارها و بارها در مصاحبه ای پخش جمعه شب آنچه که او گفت: یک نمونه شناختی تست دنباله.

برای بخشی بهتر از یک ماه مغلوب ساختن پیشی جستن 74 ساخته شده است تکرار حضور در ایسنا به لاف زدن در مورد acing یک آزمون شناختی و او گفت که او به تازگی در زمان در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی برای اولین بار با Sean Hannity و دوباره با کریس والاس “فاکس نیوز یکشنبه.” همه در حالی که کاخ سفید اعلام نشده است جزئیات بیشتر در مورد زمانی که رئیس جمهور تحت آزمایش و یا چرا.

در جدید ترین مصاحبه — این زمان شش دقیقه بخش با مارک سیگل یک استاد پزشکی در دانشگاه نیویورک و پزشکی تحلیلگر فاکس نیوز — مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای دفاع از خود روان, تناسب اندام برای کار با ترسیم خاص از آزمون او گفت که او تا به حال گرفته شده و با پرسش از حدت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن 77 به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

“این واقعا چیزی است که عالی بوده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به اینکه رئیس جمهور. “اما شما نیاز به استقامت. شما نیاز به سلامت جسمی و بهداشت روانی.”

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به ارائه جدول زمانی متفاوت برای زمانی که او تا به حال گرفته شده از آزمون.

اول رئیس جمهور گفت که او خواسته بود یک پزشک در یک بیمارستان بازدید “کمی کمتر از یک سال پیش” اگر وجود دارد یک تست می تواند او را به اثبات حدت ذهنی به اخبار رسانه ها است.

معلوم نیست وقتی که بازدید خواهد رخ داده است: در ماه گذشته کاخ سفید منتشر شد خلاصه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت است اما نه فیزیکی سالانه گزارش و نه توضیح بسیار غیر معمول سرزده بازدید از پاییز گذشته به والتر رید. خلاصه هم نشان نمی دهد که آیا او تا به حال تحت درمان شناختی تست.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال خواسته دکتر Ronny جکسون که خود را پزشک پس از 2018 اگر وجود دارد یک حدت آزمون می تواند او را. که در سال بعد از کتاب “آتش و خشم” توصیف برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران بازجویی تناسب اندام خود را برای دفتر — جکسون گفت که رئیس جمهور دریافت کرده بود یک نمره 30 از 30 در مونترال شناختی ارزیابی.

که در این آزمون نیز به نام مکا مورد انتقاد قرار گرفته توسط کارشناسان به عنوان بیش از حد بلانت یک ابزار است که حکومت می کند نه کاهش در استدلال یا حافظه و یا مشکلات با برنامه ریزی و یا قضاوت.

گفت: “من به دکتر آن دکتر Ronny جکسون. من گفت: “وجود دارد برخی از نوع یک تست یک آزمون حدت?'” مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه به یاد می آورد. “و او گفت:” به واقع وجود دارد و او آن را به نام هر آن ممکن است.”

سپس رئیس جمهور شفافی برای چند دقیقه.

“این بود که 30 تا 35 سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اولین سوال بسیار آسان است. آخرین پرسش بسیار دشوار است. مانند یک حافظه سوال. آن را مانند شما می خواهید بروید: فرد. زن. مرد. دوربین. تلویزیون. به طوری که آنها می گویند ” شما می تواند که تکرار می شود؟’ بنابراین من گفت: “آره. آن: فرد. زن. مرد. دوربین. تلویزیون.'”

“‘OK که بسیار خوب است. اگر شما می توانید آن را در سفارش شما دریافت می کنید امتیاز اضافی'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک دکتر به او گفت. “در حال حاضر او از شما درخواست, دیگر, سوالات, دیگر, سوالات, و سپس 10 دقیقه, 15, 20 دقیقه بعد گفتند: به یاد داشته باشید که سوال اول — اولین — اما 10 سوال ؟ به ما که دوباره. شما می توانید انجام دهید دوباره؟'”

“و شما به: ‘فرد است. زن. مرد. دوربین. تلویزیون'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر شما می توانید آن را در سفارش شما امتیاز اضافی دریافت کنید.”

“آنها گفتند: هیچ کس آن را می شود به منظور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در واقع آن است که آسان نیست اما برای من آسان بود. و این آسان نیست سوال. به عبارت دیگر آنها بخواهید آن را به شما آنها را به شما پنج نام و شما مجبور به تکرار ’em. و این خوب است. اگر شما تکرار اونا از سفارش, خوب, اما, شما می دانید, آن را به عنوان خوب نیست. اما هنگامی که شما به بازگشت حدود 20 و 25 دقیقه و بعد از آنها می گویند بازگشت به آن — آنها را به شما بگویم این — ‘بازگشت به این سوال و تکرار اونا می تواند به شما آن را انجام دهید؟’ و شما به: ‘فرد است. زن. مرد. دوربین. تلویزیون.’

“آنها می گویند” این شگفت انگیز است. چگونه شما انجام این کار؟'” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من آن را انجام دهد چرا که من مانند یک حافظه خوب چون من شناختی وجود دارد. در حال حاضر جو باید که تست چون چیزی در جریان است. و من این را می گویم با احترام. منظورم رفتن به احتمالا اتفاق می افتد به همه ما درست است ؟ شما می دانید ؟ آن را به اتفاق می افتد.”

Siegel بپرسید نه پرسش.

در مصاحبه ای پخش یکشنبه, وقتی گفت که بایدن انتخاب شد در نظرسنجی فاکس به عنوان بیشتر ذهنی صدا نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه است که پیدا کردن و دفاع از خود شناختی نتایج آزمون به Wallace, که گفت که او تا به حال گرفته شده همان آزمون است که رئیس جمهور تا به حال افتخار در مورد acing. والاس با اشاره به این که یکی از سوالات پرسیده شده برای شناسایی یک فیل.

“این همه اطلاعات نادرست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “از آنجا که بله چند سوال اول بسیار آسان است اما من شرط می بندم شما حتی نمی تواند پاسخ پنج پرسش است. من شرط می بندم شما نمی تواند. آنها بسیار سخت گذشته پنج پرسش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>