مغلوب ساختن پیشی جستن بداند کلیساها ‘ضروری’ تماس برای آنها به بازگشایی

  • ASSOCIATED PRESS President Donald Trump spoke with reporters about the coronavirus in the James Brady Briefing Room of the White House, today, in Washington.

    آسوشیتد پرس

    رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با خبرنگاران صحبت می کرد در مورد کوروناویروس در جیمز بردی جلسه توجیهی کاخ سفید امروز در واشنگتن است.

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز گفت که او تلقی کلیساها و خانه های دیگر عبادت “ضروری” نامیده می شود و در استانداران سراسر کشور به آنها اجازه می دهد برای بازگشایی این آخر هفته با وجود خطر گسترش coronavirus.

“امروز من شناسایی خانه های عبادت — کلیسا و کنیسه و مسجد — به عنوان ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروري” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک عجله مرتب کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید که در آن او را سوال. او گفت: اگر فرمانداران نمی پایبند درخواست خود او را “نادیده گرفتن” آنها هر چند که مشخص نیست چه قدرت او را به انجام این کار.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال تهیه یک پیش نویس از بازگشایی دستورالعمل برای کلیساها و خانه های دیگر از عبادت هفته پیش که شامل اقدامات مانند حفظ فاصله بین محله های کشیش نشین و محدود کردن اندازه از تجمعات.

اما این هدایت شده بود با تاخیر بیش از یک ماه توسط دولت تا تهمت به طور ناگهانی تغییر دوره پنج شنبه.

“من گفت:” شما بهتر است آن را قرار داده است.” و آنها در حال انجام آن ناروا” گفت: روز پنج شنبه در یک شرکت موتور فورد. گیاه repurposed به دستگاه تهویه مصنوعی در میشیگان. “و آنها در حال رفتن به صدور چیزی است که امروز یا فردا در کلیساها. ما رو به کلیساهای ما باز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن امروز با تاکید بر اهمیت کلیسا در بسیاری از جوامع گرفت و موضوع را با برخی از کسب و کار است که اجازه بازگشایی شده است.

“برخی از فرمانداران باید تلقی مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین به عنوان ضروری” اما کلیساهای, او گفت:. “این درست نیست. بنابراین من اصلاح این بی عدالتی و تلفن خانه عبادت ضروری است.”

“این مکان است که جامعه ما با هم نگه دارید و ما مردم ایران. مردم خواستار رفتن به کلیسا و کنیسه رفتن به مسجد,” او گفت:.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de