مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک ساندرز در نوادا حزبی برنده

  • ASSOCIATED PRESS Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders I-Vt. speaks at a campaign event in El Paso, Texas, on Saturday.

    آسوشیتد پرس

    دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt. صحبت می کند و در یک مراسم انتخاباتی در, El Paso, تگزاس, در روز شنبه.

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبریک برنی سندرز برای خود نوادا حزبی برنده شوید.

صحبت با خبرنگاران قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی امروز در مسیر به هند, رییس جمهور اعلام کرد و آن را یک “پیروزی بزرگ” برای سناتور ورمونت اما افزود: “ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد” با بقیه نامزدی مبارزه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده از ساندرز “من اهمیتی نمی دهند که من اجرا را در برابر من فقط امیدواریم که که آنها او را درمان كنيم.” او در ادامه گفت بدون اثبات است که “وجود دارد بسیاری از چیزهای بد در رفتن” و او امیدوار است که نمی توان آن را یک “تقلب در معامله” در بازار اولیه.

برخی از ساندرز’ حامیان در سال 2016 را متهم کرد که اولیه آن تقلب علیه او و بخشی باقی ماند در روز انتخابات که بسیاری از ناظران سیاسی بر این باورند کمک کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی هیلاری کلینتون که در آن سال. ساندرز گفت: او انتظار رفتار عادلانه از رهبری حزب این چرخه.

تهمت نیز وزن در اخبار اخیر که ساندرز به جریان شده توسط مقامات ایالات متحده که روس ها در حال کار برای کمک به نامزدی خود را. رئیس جمهور گفت که “هیچ کس به من در مورد آن” و این باورند بدون شواهد که این خبر بود که “نشت” از دموکرات ها در کنگره به دلیل “آنها نمی خواهند برنی ساندرز به نمایندگی از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>