مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار اخراج ناظر در استیضاح کاوشگر یک ‘رسوایی’

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه با انتقاد از رییس بازرس کل که به کار گرفته ناشناس whistleblower شکایت که موجب استیضاح خود به عنوان یک “رسوایی” و پیشنهاد کرد که این شکایت باید مورد بحث قرار گرفته اند با او قبل از آن ارسال شده به کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره اواخر جمعه شب بود که او شلیک مایکل اتکینسون گفت: در نامه به مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته که او از دست داده بود اعتماد به نفس در اتکینسون. اتکینسون را حذف بخشی از یک بزرگتر shakeup از جامعه اطلاعاتی تحت تهمت که همیشه هوش حرفه ای با شک و تردید.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شنبه پس از اتکینسون را هم تا به حال با عجله به دفاع از خود. Michael Horowitz, بازرس کل در وزارت دادگستری گفت: اتکینسون برای او شناخته شده بود “صداقت حرفه ای و تعهد به حاکمیت قانون و مستقل نظارت.” او گفت: که شامل اتکینسون اقدامات در دست زدن به اوکراین whistleblower شکایت.

خواسته در طول روزانه coronavirus جلسه در مورد شلیک اتکینسون تهمت بازگشت به حملات خود در حزب دموکرات به رهبری استیضاح و تحقیق و محاکمه و دفاع از خود است که او در تماس تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین شد “کامل” اما تا به حال شده است نادرست توصیف شده در whistleblower حساب. در واقع بخشی از متن بعد از آن منتشر شد توسط رئیس جمهور تا حد زیادی به حمایت از افشاگر اطلاعاتی حساب.

“من فکر کردم او وحشتناک یک کار کاملا وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از اتکینسون هر چند او با استفاده از نام خود را در حالی که بحث در مورد شلیک. رئیس جمهور افزود: “او در زمان یک گزارش جعلی و او آن را به کنگره با اورژانس OK ؟ نه یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن که من می توانم به شما بگویم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین سوال چرا اتکینسون نمی صحبت کردن با او در مورد شکایت هر چند اتکینسون نقش است که به طور مستقل دیده بان.

“هرگز در آمد به دیدن من هرگز درخواست به من نگاه کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او افزود: “آن مرد ننگ به IGs.”

اتکینسون حداقل هفتم هوش رسمی به اخراج سرنگون و نقل و یا به کنار از تابستان گذشته. جامعه اطلاعاتی شده است در آشفتگی به دلیل ثابت گردش مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته اواخر جمعه از تصمیم خود برای آتش اتکینسون. دموکرات ها به سرعت واکنش نشان داد و گفت شلیک را یک “اثر سرما” و “نامعقول” در طول یک بیماری همه گیر. و برجسته جمهوری خواه مجلس سنا گفت: دولت نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چرا اتکینسون از کار اخراج شد.

در نامه به کنگره اطلاع آنها از شلیک شد که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن را “حیاتی” است که او با اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی “است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت اتکینسون می توان از دفتر در 30 روز مقدار مورد نیاز از زمان او باید صبر کنید پس از اطلاع رسانی به کنگره است. او نوشت که او را معرفی فردی “که به من اعتماد به نفس کامل” در تاریخ بعد.

با توجه به دو کنگره مقامات اتکینسون قرار داده شده است در مرخصی اداری, معنی او را خدمت از 30 روز. یکی از مقامات گفت: اتکینسون بود و تنها اطلاع از حذف او در شب جمعه. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل اتکینسون اداری ترک نشده بود را اعلام کرد.

اتکینسون برای اولین بار بود برای اطلاع رسانی به کنگره در مورد whistleblower شکایت سال گذشته که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات جو بایدن و پسرش. که باعث شکایت یک خانه بررسی است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

اتکینسون اطلاع نمایندگان مجلس از وجود این شکایت در ماه سپتامبر گفت به اعتقاد او شکایت شد “فوری” و “معتبر.” اما این اقدام مدیر اطلاعات ملی در زمان یوسف مگوایر گفت که او آن را باور نمی کند ملاقات تعریف “فوری” و تلاش برای خودداری و آن را از کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>