مغلوب ساختن پیشی جستن بازگرداندن اعتماد دستیار امید هیکس به کاخ سفید

واشنگتن >> امید هیکس یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اعتماد ترین و طولانی ترین خدمت مشاوران در حال بازگشت به خانه خود را به عنوان انتخاب مجدد کمپین حرکت به دنده بالا.

هیکس خواهد بود مشاور رئیس جمهور کار با ریاست جمهوری در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت که نمی خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اعلام کرده بود هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

او نمی خواهد بخشی از کاخ سفید و وزارت ارتباطات را از نزدیک کار با کوشنر و کاخ سفید مدیر سیاسی برایان جک “در تعدادی از مناطق استراتژیک” یک مقام کاخ سفید تایید کرد.

هیکس است که انتظار می رود برای شروع در اوایل ماه آینده. جزئیات شد و هنوز هم در حال کار کردن پنج شنبه.

هیکس که یکی از برگ برنده های اصلی کمپین 2016 کارکنان رفت و با او به واشنگتن پس از او به دست آورد, تا به حال به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید قبل از او در سمت چپ در سال 2018 است. او به کالیفرنیا نقل مکان کرد جایی که او پیوست فاکس شرکت به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس دفتر ارتباطات.

این خبر یک هفته پس از به تازگی جسور تهمت بود تبرئه توسط سنا در استیضاح اتهامات تایید توسط حزب دموکرات کنترل می شود ،

پس از آن او شده است پاکسازی دولت از کسانی که او را می بیند به اندازه کافی وفادار حتی رسیدن به زمان سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. در همان زمان او در حال کار به اطراف خود با مردم او معتقد است که او می تواند اعتماد.

اخبار ستایش عموم برتر مقامات دولت از جمله استفانی گریشام کاخ سفید وزیر مطبوعات که همچنین به عنوان فعلی کاخ سفید مدیر ارتباطات.

“من با امید برای تقریبا شش سال است و می توان گفت بدون تردید او یکی از با استعداد ترین و ادراک افراد من آمده اند در سراسر” گریشام در بیانیه ای گفت. “او همیشه مرا تحت تاثیر قرار داد و با اعتماد به نفس آرام و وفاداری و تخصص و من فراتر از آن هیجان زده به استقبال امید بازگشت به کاخ سفید است.”

“وجود دارد هیچ کس بیشتر اختصاص داده شده به اجرای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار از امید هیکس” کوشنر اضافه شده است. “ما هیجان زده به پشت او در تیم است.”

هیکس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شناخته شده برای او وفاداری و پایین عمومی مشخصات هیکس بخشی از دایره درونی است که طی این کشور با مغلوب ساختن پیشی جستن سرنشین جت خصوصی خود را به عنوان او برپا بعید است خود را در مبارزات انتخاباتی برای حزب جمهوری خواه نامزدی و سپس ریاست جمهوری در سال 2015 و 2016.

او اغلب به عنوان کسی که بود به خصوص استادانه در خواندن رئیس جمهور خلق و خو و کمک به دیگران حرکت غرایز خود را.

هیکس’ بازگشت می آید به عنوان دیرین سابق شخصی دستیار جان McEntee که حذف شد در 2018, دوباره کاخ سفید به اجرا در کاخ سفید ریاست جمهوری پرسنل ، این یک نفوذ ارسال که مختصات غربالگری و استخدام هزاران نفر از دولت فدرال دستیاران.

McEntee شروع در مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان یک کارآموز قبل از افزایش برای تبدیل شدن به یکی از نزدیک ترین کارکنان در کاخ سفید با دفتر مجاور به دفتر بیضی. او سرنگون شد دو yeas پیش به دستور رئیس پیشین ستاد جان کلی قبل از اینکه دوباره با مغلوب ساختن پیشی جستن دو ماه پیش.

در ضمن محافظه کارانه نیوز مکس تلویزیون پنج شنبه اعلام کرد که برنده اولین دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر خواهد شد میزبانی یک بحث سیاسی نشان می دهد که هوا weeknights در 6 p. m. از واشنگتن است. “اسپایسر & Co.” را اولین در مارس 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>