مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه می پوشد یک ماسک صورت — اما نه در

میشیگان مایکل. — Ford Motor Co. رئیس اجرایی لایحه فورد به ثمر رساند دستیابی به موفقیت از انواع شنبه زمانی که او رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه پوشیدن محافظ ماسک صورت در طول یک تور از یک تبدیل کارخانه در حال حاضر تان شدیدا کردن هواکش و دیگر پزشکی دنده برای coronavirus بحران است.

اما تهمت که آشکارا حاضر به پوشش صورت خود را در طول همه گیر شد ئی unmasked زمانی که او پا در مقابل خبرنگاران و دوربین ها به زودی پس از.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد یک ماسک آبی با مهر ریاست جمهوری که او تا به حال فرسوده پشت صحنه, اما او نمی خواهد قرار داده و آن را در چشم ساده.

“من نمی خواهم به مطبوعات از لذت دیدن آن را,” او گفت: یک چشمک در nonstop سوال در مورد اینکه آیا او را پوشش دهان و بینی است که مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنند برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. Tom Petty کلاسیک ضربه “I won’t Back Down” در پس زمینه بازی.

فورد تایید کرده است که رئیس آن را تا به حال خواسته رییس جمهور را در یک ماسک هنگامی که او وارد شدند در همراهی با سیاست های شرکت و تهمت به حال پیروی.

“او عینک یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از بیش از سال است. رئیس جمهور بعد از حذف ماسک باقی مانده از دیدار” این شرکت در بیانیه ای گفت.

خواهد شد-او-یا-نمی-او ماسک سوال یکی از چندین حواس او را پرت از اظهار داشت: هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید بود که به افتخار کارگران تولید بحرانی منابع برای درمان COVID-19 بيمار.

این دیدار نیز تحت الشعاع قرار مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین دشمنی با رهبران دموکرات از میشیگان مهم انتخابات سال میدان نبرد پس از او را تهدید به خودداری نامشخص بودجه فدرال از آنجا که مقامات دولتی تا به حال از طریق پست از absentee ballot برنامه های کاربردی برای ثبت نام رای دهندگان.

این برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به رای دهندگان با خیال راحت از شرکت در انتخابات ماه نوامبر در این گیر و جمهوری خواهان و دموکرات ها انجام داده اند همان جایی دیگر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این روند به شکل دراورده با سوء استفاده” ادعا می کنند که انتخابات متخصصان گفت: غلط است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آمد و به عنوان میشیگان تلاش با دو خمرهای شکل فاجعه است. بیش از 5000 نفر کشته شده اند از COVID-19 و بیش از 1.7 میلیون — حدود یک سوم از دولت نیروی کار — باید زمینه برای بیکاری.

علاوه بر این یک سیل ویرانگر است ضربه میدلند منطقه پس از دو سد در نقض سه شنبه هزاران نفر مجبور به تخلیه.

قبل از تهمت وارد میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer او را متهم کرد از عمد تکان دهنده تقسیم تهدید برای جلوگیری از بودجه فدرال به دولت است.

“به این نوع از حواس پرتی فقط مسخره به صداقت … . تهدید به گرفتن پول از دولت است که صدمه زدن به عنوان بد به عنوان ما در حال حاضر فقط ترسناک و من فکر می کنم چیزی است که غیر قابل قبول است” Whitmer گفت: “فردا صبح.”

او گفت: او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در گوشی چهار شنبه “بیایید سعی کنید به تمرکز بر روی دشمن واقعی است که ویروس ها و فاجعه طبیعی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تمسخر Whitmer یک دموکرات است که به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. دفتر او در این هفته گفت که او را دعوت به پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به کارخانه فورد.

بایدن با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و میشیگان چالش است.

“در زمان بحران رهبران کشیدن نیست و آنها نمی سیاسی — آنها بهار اقدام به امن مورد نیاز امداد” معاون سابق رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. “اما در پی فاجعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر به ما نشان داد که او را تهدید به جلو و بودجه فدرال و تشویق بخش است.”

آشفتگی بیش از رای گیری و ماسک نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی تولید تازه مجادلات و توجه در غیر این صورت روال حوادث. اما آن را نیز منعکس تمایل خود را به ابر خود را پیام مهم نوسان دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده میشیگان با کمتر از 11,000 آرا در سال 2016 و نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی بایدن در این سال است.

در این مورد تهمت تبدیل بازدید به فورد Rawsonville اجزای گیاه به آخرین قسمت از جنگ خود را با سیاستمداران دموکرات.

مقامات دولتی تا به حال خواست تهمت به پوشیدن ماسک صورت در این سایت با استناد به Whitmer اجرایی نظم و فورد محل کار پروتکل های.

“هر کسی که به طور بالقوه به تازگی در معرض از جمله رئیس جمهور ایالات متحده نه تنها یک مسئولیت قانونی بلکه اجتماعی و اخلاقی مسئولیت را به اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس” میشیگان دادستان کل دانا Nessel یک دموکرات نوشت مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نامه روز شنبه.

علاوه بر ماسک جنجال و تهمت ادامه فشار برای پایان دادن به مستند سفارشات در سراسر کشور است که باید کمک کرد بیش از 38 میلیون آمریکایی از کار پس از ماه مارس و فرستاده اقتصاد به اضمحلال رود.

تمام 50 ایالت آغاز کرده اند تسهیلات به حدی اما با مرگ و میر از COVID-19 نزدیک شدن متناوب 100,000 و هنوز هم در حال افزایش بسیار ایالات متحده باقی می ماند نیمه توقیف.

“یک کشور نیست به معنای تعطیل,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کارخانه فورد. “ما کار درست را انجام داد اما در حال حاضر وقت آن است برای باز کردن آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de