مغلوب ساختن پیشی جستن بلوک Fauci از پاسخ دادن به سوال در مورد مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن است شعار

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف بخشی از روز یکشنبه در نشست خبری و در عین حال دوباره ترویج یک اثبات نشده برای درمان این رمان coronavirus بارها و بارها میپرسند: “چه چیزی ما را به از دست دادن؟”

پس به سوی پایان, سی ان ان, خبرنگار تبدیل به Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص برای نظر او در اثر هیدروکسی کلروکین با واضح تر سوال: “چه شواهد پزشکی?”

ایستاده در میکروفون Fauci دهان خود را باز کرد اما قبل از او می تواند صحبت می کنند, پاسخ آمد از مغلوب ساختن پیشی جستن به جای.

“آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از بار او در پاسخ به این سوال؟” مغلوب ساختن پیشی جستن برش در. “شاید 15.”

یک لبخند کشیده در سراسر Fauci ، چشمان خود را, قاب توسط یک جفت سیم-rimmed عینک flicked به سرعت به مغلوب ساختن پیشی جستن. او انداخت پشت در این خبرنگار که گفت: به رئیس جمهور: “سوال این است که برای دکتر. . . . او خود را متخصص پزشکی صحيح است؟”

Fauci لبخند فقط برای یک لحظه بود تمام دندان های در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را مطرح انگشت sternly گفتن روزنامه نگار “شما لازم نیست به سوال بپرسید” و بنابراین Fauci نمی آن پاسخ و کنفرانس خبری حوصلگی راست همراه است.

غیر منتظره قطع شد لحظه ای فوق العاده حتی در این فصل از عجول و بی پروا رفتار به نمایش گذاشته شده توسط رئیس جمهور روزانه خود را در طول جلسات. در حالی که تهمت بوده است و در تقابل با Fauci در گذشته بارها و بارها تیرگی خود را در اداره بهداشت عمومی پیام رئیس جمهور است و هرگز تعطیل خود را بالا پزشکی متخصص به طور ناگهانی و علنا قبل از مداخله به نگه داشتن او را از پاسخ دادن. در زمینههای دیگر رئیس جمهور به طور معمول خواستار Fauci برای سوالات پزشکی.

اما تا به حال او شده است مجاز به صحبت می کنند Fauci را پاسخ دهد که او توجه بسیاری به بار احتمالا نمی خواهد که خو مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق حمایت از داروی ضد مالاریا به عنوان یک درمان بالقوه برای covid-19. مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه شده توسط وکیل, رودی جولیانی در میان دیگران تبلیغ این دارو برای هفته.

تقریبا در هر زمان Fauci هشدار داده است که تا کنون هیچ قطعی مدرک پزشکی که این دارو یک درمان موثر است و هشدار داد که هنوز هم در حال مطالعه.

“همانطور که بارها گفته ایم . . . داده ها واقعا فقط در بهترین مورد علاقه” Fauci گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد این دارو بالقوه برای جلوگیری از coronavirus در ظاهر در “چهره ملت” تنها چند ساعت قبل از روز یکشنبه جلسه. “شده اند وجود دارد موارد که نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد یک اثر و دیگران وجود دارد برای نشان دادن وجود ندارد, اثر, بنابراین من فکر می کنم از نظر علم من فکر نمی کنم که ما قطعا می توانید آن را می گویند کار می کند.”

به طور جداگانه به رئيس جمهور از انجمن پزشکی آمریکا پاتریس هریس با سی ان ان گفت لنگر ولف بلیتزر در روز یکشنبه که او نمی خواهد تجویز هیدروکسی کلروکین اگر او تا به حال یک coronavirus بیمار هشداردهنده مغلوب ساختن پیشی جستن “چه چیزی ما را به از دست دادن ؟” منطق. این دارو عوارض شناخته شده می تواند کشنده مشکلات قلبی در بیمارانی که در حال مصرف داروهای دیگر که بر قلب ریتم مانند داروهای ضد افسردگی یا که موجود مسائل مربوط به قلب.

“شما می تواند از دست دادن زندگی خود را” هریس گفت. “آن اثبات نشده. و بنابراین قطعا وجود دارد برخی از مطالعات محدودی به عنوان دکتر Fauci گفت. اما در این مرحله ما فقط همین نیست که داده ها نشان می دهد که ما باید با استفاده از این دارو برای covid-19.”

های مختلف پیام رسانی در مورد مواد مخدر از رئیس جمهور و خود را بالا متخصص پزشکی مجموعه تا یک برنامه به طور بالقوه گیج کننده clash of مشاوره در مورد بیماری همه گیر. هفته گذشته سازمان غذا و دارو به اورژانس تصویب به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای توزیع میلیون دوز از داروهای ضد مالاریا از جمله هیدروکسی کلروکین به covid-19 بيمار با وجود این واقعیت است که هیچ توجهی آزمایش های بالینی انجام شده است. با استفاده از آن قدرت اضطراری آژانس استدلال که تلاش تایید نشده درمان خطرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>