مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن صحبت با تلفن در مورد شیوع کروناویروس

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “واقعا فوق العاده گرم گفتگو” با جو بایدن روز دوشنبه در مورد شیوع کروناویروس.

“او به من خود را از نقطه نظر من کاملا قابل درک است که ما فقط به حال بسیار دوستانه گفتگو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نشست خبری روزانه.

رئیس جمهور گفت که او و بایدن توافق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را از مکالمات اما تایید کرد یک بیانیه های قبلی از بایدن کمپین که دموکرات ارائه شده “پیشنهادات” در نحوه رسیدگی به بیماری همه گیر. بایدن قبلا گفت که او می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از درس او از برخورد با مشابه بحران در دولت اوباما.

اما تهمت افزود: “این به آن معنا نیست که من موافقت با این پیشنهادات است.”

کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین گفت: در بیانیه ای که این دو تا به حال خوب “تماس” که در آن بایدن به مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از مشاوره و “ابراز قدردانی خود را برای روح مردم آمریکا در نشست چالش های پیش روی ملت است.”

مکالمه نقطه اوج dayslong تلاش توسط مشاوران به این دو گوشی پس از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی نام معاون سابق رئيس جمهور را به “ارائه برخی از پشتیبانی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن آینده نگر دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کرده است در هفته های اخیر منتشر شد یک سری از طرح های پیشنهادی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر است و با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اقدام بیش از حد به آرامی به توقف این ویروس گسترش یافته است.

بایدن هفته گذشته گفت که او را “عشق” به صحبت می کنند به تهمت و می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با او تجارب خود را از دولت اوباما.

“ما شده است و از این طریق در راه کمی متفاوت در گذشته, و من امیدوارم که آنها می توانند یاد بگیرند که برخی از دروس از چه ما را راست بود و شاید آنچه که ما اشتباه بود” بایدن گفت: در طول یک مجازی خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>