مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان قاتل یا قهرمان ؟ بستگی دارد در چه شبکه شما پخش

نیویورک >> این یک تقسیم صفحه نمایش برای سنین در MSNBC امروز: در سمت چپ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در مورد بازگرداندن نظم و قانون. در سمت راست اشک آور و گاز کشته شده زن جوان استفراغ در خیابان واشنگتن.

برای یک ملت مالیده خام پس از سانحه آخر هفته, تلویزیون کابلی, اخبار چندانی به ترویج صلح و عشق و درک آن در پربیننده ترین ساعت.

Fox News Channel, CNN و MSNBC میبینم و بر انگیختن ملت را تقسیم بر اکثر شب و هر شده است عمیقا پاداش در رتبه بندی. مغلوب ساختن پیشی جستن استرن گفتار و راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا پس از معترضان به زور پاک کردن از راه امروز افزایش دما در این شبکه و حتی بالاتر.

“رئیس جمهور به نظر می رسد فکر می کنم که مسلط سیاه مردم مسلط معترضان مسالمت آمیز است نظم و قانون” سی ان ان اندرسون کوپر گفت. “آن نیست. او خواستار آنها را اراذل و اوباش. که قاتل در اینجا؟”

در همان زمان در Fox News Channel, Tucker Carlson گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه “قدرتمند حرکت نمادین یک اعلامیه که این کشور ما نمادهای ملی ما قدیمی ترین موسسات خواهد بود نه تخریب و شکست پوچ نابودی است.”

برای بیشتر قسمت ها تلویزیون مفسران صحبت در گذشته هر یک از دیگر بسیار متفاوت مخاطبان است. CNN و MSNBC متمرکز در تظاهرات مسالمت آمیز در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس; فاکس نیوز تمرکز بر خشونت و تخریب اموال در خیابان.

همان استدلال باید متحرک سیاست آمریکا برای چند دهه, اما اخبار کابل با استفاده از بلندگوهای به تقویت آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای اختیارات کامل برای استفاده از دولت فدرال برای رفتن به متحده به بازگرداندن نظم فاکس Sean Hannity گفت.

“اگر لیبرال شهرداران و فرمانداران در اکثر موارد مایل و قادر به محافظت از شهروندان خود دولت فدرال خواهد شد,” او گفت:.

نه اینقدر تند و سریع, Rachel Maddow گفت: در MSNBC.

“در حالی که وجود دارد اعماق که حتی روز قیامت پیش بینی در مورد تهمت ریاست جمهوری نمی عمودی این rubicon لحظه وارد امشب در اتفاقی و لا ابالی راه است که تبدیل به آشنا برای بسیاری از دیگر قبلا غیر قابل تصور تاریک می شود این کشور گرفته شده از آقای ترامپ تبدیل شده است رئیس جمهور” او گفت:.

سی ان ان Chris Cuomo, نتیجه گیری از مغلوب ساختن پیشی جستن: “این است که او چه کسی است و آن چیزی است که کشور نیاز دارد در حال حاضر.”

“شما شگفت زده هستید ؟” همکار او به لیمو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمد امروز به عنوان “مدرن روز دیکتاتور” لیمو گفت.

اما تیتر در فاکس نیوز در آن لحظه بود که “هرج و مرج پتو خیابان های آمریکا.” خبرنگار Bryan Llenas نشان داد تصاویر از شیشه های شکسته در مقابل عرض littering, نیویورک, خیابان های شهرستان.

جنایتکاران داخلی و تروریست ها با استفاده از جورج فلوید “به تلاش برای قتل امریکا” میزبان Laura Ingraham گفت.

“رئیس جمهور امشب مجددا وظیفه خود را به دفاع از قانون اساسی” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>