مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانیت خود دفاع دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس

بعد در این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در واقع فعال اندازه گیری پنجشنبه شب. او کاهش یافته است به فاش کردن هر گونه شرکت او دستور داده بود به مرحله تولید, اگر چه, و سپس در راه برگشت به ادعای خود گفت: “شما می دانید تا کنون ما نداشته اند به” به دلیل شرکت در حال کار داوطلبانه.

رئیس جمهور و مقامات دولت که در جریان خبرنگاران متمرکز در مرز به آنها منتقل شده برای محدود کردن ورود افراد بدون اسناد و مدارک. این زیر پا تا وزارت خارجه سفر مشورتی گفتن آمریکایی ها آنها باید کشور را ترک کنند.

در دیگر جبهه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وزارت آموزش و پرورش نمی خواهد اجرای تست استاندارد الزامات مورد نیاز برای دانش آموزان ابتدایی از طریق مدرسه برای سال جاری است. تحت آموزش و پرورش فدرال قانون متحده ملزم به اداره استاندارد آزمون در هر سال تحصیلی.

“آمریکایی ها از هر قدم از زندگی می آیند با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال برنده شدن است و ما در حال رفتن به برنده این جنگ است.”

دولت در تلاش است برای غلبه بر ناتوانی خود را برای ارائه مورد نیاز, ماسک هواکش و سایر لوازم برای بیمارستان ها در آستانه غرق شدن توسط coronavirus بیماران. در حال حاضر پزشکان و پرستاران شده اند ساخت ناامید عمومی درخواست. و مقامات متعدد محلی از جمله نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, هشدار داده اند که خود را به امکانات پزشکی را در مدت کوتاهی اجرا از منابع حیاتی به خطر انداختن هر دو گروه بيماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در کاپیتول هیل قانونگذاران کار کرده اند به سمت یک بسته کمک به سرپا نگه داشتن خانواده ها و اقتصاد آمریکا که قرار دادن پول به طور مستقیم به آمریکا در جیب. رئیس جمهور را در آغوش محرک اعتقاد به آن مورد نیاز است برای ایجاد ثبات در اقتصاد و بازارهای سهام شده اند که کوبیده با بحران است.

صرف هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن رود به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در قدرت از یک اقتصاد قوی و در حال حاضر ملت است خیره در یک رکود اقتصادی اگر نه بدتر — مشکل دست به هر وقت به بازی.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان متی پرونه و دب Riechmann کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>