مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان پوشش پزشکان به تجویز سریع بازگشایی در ما

“آن نوع از بچه ها که ما باید می خواهید برای دریافت کردن در تلویزیون و رادیو به کمک فشار پیام” Schlapp گفت: در تماس است.

“آنها در حال حاضر بررسی شده است. اما آنها نیاز به قرار دادن بر روی صفحه نمایش” شولز پاسخ داد.

Schlapp شوهر توافق کردند که رئیس جمهور شدن است انتقاد برای ظاهر نیست به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی. مت Schlapp رئیس محافظه کار آمریکا اتحادیه اروپا که سالانه میزبان محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس با حضور محافظه کار منصوب كرد.

“رئیس جمهور خواهید برای دریافت با برچسب جعلی رسانه های خبری به عنوان غیر مسئولانه و نه گوش دادن به پزشکان” مت Schlapp گفت: در تماس است. “و بنابراین ما باید به gird كمر خود را با بسیاری از مردم دیگر. بنابراین من فکر می کنم آنچه نانسی صحبت کردن در مورد … در این مقطع حساس که ما در آنها برجسته.”

مت Schlapp گفت: AP در روز دوشنبه که او ایستاده بود پشت چه او گفت به بیرون درز تماس بگیرید.

“بزرگ وجود دارد پویا در رسانه ملی است که نمی خواهد به رئیس جمهور تهمت هر اعتباری,” او گفت:. “این مهم است برای دریافت پیام وجود دارد که بسیاری از مردم بعد از بهبود از تاج. اکثر مردم در معرض خطر فانی با تاج و ما با خیال راحت می توانید باز کردن اقتصاد است.”

به عنوان چند فرمانداران جمهوریخواه نقل مکان کرد و در هفته گذشته به آسانسور خود را به دولت مستندات ملی گروه هوا استفاده شده توسط CDC به پیش بینی COVID-19 عفونت و مرگ و میر را دیدم مربوطه افزایش دهد. CDC در حال حاضر پیش بینی های ایالات متحده خواهد شد بیش از 100,000 مرگ و میر در ژوئن 1, ترسناک یک نقطه عطف است که قبلا نمی شد پیش بینی رخ می دهد تا در تابستان.

از روز شنبه بیش از 1.5 میلیون آمریکایی در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با بیش از 91,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور.

کارشناسان از جمله Fauci باید گفت که به احتمال زیاد یک undercount با تعداد واقعی بودن بسیار بالاتر است. در ضمن تهمت پیشنهاد کرده بدون ارائه مدرک رسمی مرگ و میر از این ویروس در حال متورم است.

Schulze بود که کار به سازماندهی pro-مغلوب ساختن پیشی جستن پزشکان نیست پاسخ دادن به پیام ها از AP به دنبال نظر. اما پس از AP تماس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به دنبال نظر برای این مطلب یک واشنگتن روابط عمومی شرکت که اغلب آثار برای گروه های محافظه کار توزیع نامه سرگشاده ای به ناروا امضا شده توسط بیش از 400 پزشکان خواستار دولت coronavirus مستندات یک “جرم تلفات رویداد” باعث “میلیون ها نفر از تلفات” از اعتیاد به الکل, بی خانمانی, خودکشی و علل دیگر.

“این غیر ممکن است به گزافه گویی کوتاه متوسط و بلند مدت آسیبی به سلامت مردم با ادامه shutdown” نامه گفت. “از دست دادن شغل یکی از زندگی پر تنش ترین حوادث و اثر آن بر سلامتی فرد است نه کاهش به دلیل آن را نیز اتفاق افتاده است به 30 میلیون نفر دیگر. نگه داشتن مدارس و دانشگاه ها بسته است incalculably مضر برای کودکان, نوجوانان و بزرگسالان جوان در دهه های آینده.”

اولین امضای نامه دکتر سیمون طلا, یک متخصص طب اورژانس در لس آنجلس که ذکر شده است به عنوان یک عضو از صرفه جویی در کشور ما ائتلاف در گروه وب سایت. او به تازگی به نظر می رسد در بحث محافظه کار رادیو و پادکست برنامه های مدافع برای استفاده از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر که تهمت می گوید او در حال شکل گرفتن است زیرا او معتقد است که جلوگیری از آن می تواند COVID-19 حتی اگر خود دولت هشدار داده است می تواند کشنده عوارض جانبی. طلا گفت: او تجویز این دارو به دو نفر از بیماران خود را با نتایج خوب است.

غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی.

طلا گفت: AP در روز سه شنبه او شروع به صحبت کردن در برابر پناهگاه در محل و سایر اقدامات کنترل عفونت به دلیل وجود دارد “هیچ پایه و اساس علمی است که آمریکا به طور متوسط باید نگران” درباره COVID-19. مانند رئیس جمهور او دفاع سریع بازگشایی و استدلال می کند که چون اکثر مرگ و میر تا کنون شده اند و افراد مسن و افراد با شرایط موجود افراد جوان باید کار شود.

طلا را تکذیب کرد او هماهنگی تلاش های خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

“اما این را در وجود دارد: من افتخار دارم در نظر گرفته شود,” او گفت:.

___

Dearen گزارش از گینسویل, فلوریدا.

___

دنبال AP تحقیقی خبرنگاران مایکل Biesecker در http://twitter.com/mbieseck و جیسون Dearen در http://twitter.com/JHDearen

___

یک نکته? تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de