مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران استناد نیاز به توقف دائم ‘ اقتصادی تلفات

واشنگتن >> برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران اقتصادی تاکید کرد امروز اهمیت متحده بیشتر کسب و کار و دفاتر باز حتی به عنوان همه گیر باعث می شود راه خود را به کاخ سفید پیچیده وادار سه نفر از اعضای دولت coronavirus نیروی کار به خود شده است.

رئیس جمهور و استانداران که تصمیم خواهد گرفت که برای بازگشایی ایالات خود روبرو هستند رقابت فشار. بیشتر فعالیت های اقتصادی و سفر به احتمال زیاد منجر به بیشتر مردم پیمانکاری COVID-19. اما تنگ محدودیت های که در آن کسب و کار می تواند باعث میلیون ها نفر از مردم برای پیوستن به صفوف بیکاران. تصمیم گیری در مورد چگونه سریع برای بازگشایی آمده با کلی انتخابات کمتر از شش ماه دور و تهمت و دیگر امتیازهای رو به چشم انداز به دنبال واژه دیگری در میان بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

“اگر ما این کار را با دقت کار با فرمانداران فکر نمی کنم وجود دارد قابل توجهی خطر” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” “در واقع من فکر می کنم وجود یک خطر قابل توجهی از بازگشایی. شما در حال صحبت کردن در مورد چه خواهد بود دائم آسیب های اقتصادی به مردم آمریکا.”

یکی دیگر از 3.2 میلیون کارگران ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در مجموع بیش از هفت هفته گذشته به 33.5 میلیون متحده محدود کردن فعالیت ها به سرعت گسترش ویروس. Mnuchin گفت: بیکاری اعداد “احتمالا رفتن به بدتر قبل از آنها بهتر است” اما او انتظار می رود شماره اقتصادی به منظور بهبود در نیمه دوم سال 2020 و که در سال آینده خواهد بود “سال بزرگ.”

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine R-اوهایو اعلام کرد در هفته های گذشته است که دولت خود را در کافه ها و رستوران ها می تواند به طور کامل بازگشایی در دو هفته, on May 21, با ناهار خوری خارج اجازه داده چند روز قبل. آرایشگری مو, سالن ناخن سالن و چشمه های معدنی روز نیز بازگشایی این آینده جمعه است.

او گفت که او آرزو تعدادی از coronavirus موارد پایین رفتن اما دولت باید برای بازگشت “با دقت بسیار.”

“ما باید سعی کنید به انجام دو چیز را در یک بار و آن را شما می دانید که هیچ کس کم بها دادن چقدر سخت است این است اما آن چیزی که ما باید انجام دهیم” DeWine گفت: در فاکس.

کاخ سفید با اعزام چند تن از اعضای مشاوران اقتصادی بالا به ضربه جمعه بحث را نشان می دهد. ظاهر آمد از سه کلید مشاوران از جمله دکتر Anthony Fauci, مصرف جدید اقدامات احتیاطی پس از آمدن به تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

Fauci مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و تبدیل به سراسر کشور شناخته شده برای خود را ساده و مستقیم به توضیحات عمومی در مورد کوروناویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود. همچنین quarantining دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا, استفان هان.

Fauci موسسه گفت که او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 ادامه خواهد داد و به آزمایش می شود به طور منظم. آن اضافه شده است که او در نظر گرفته شده است در “نسبتا” کم خطر” بر اساس مدرک خود را از قرار گرفتن در معرض, و او خواهد بود “با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب” برای کاهش خطر ابتلا به تماس های شخصی در حالی که هنوز انجام وظایف خود. در حالی که او را به ماندن در خانه و telework, Fauci را به کاخ سفید, اگر به نام و هر احتیاط این موسسه گفت.

Redfield خواهد بود “teleworking برای دو هفته آینده” پس از آن مشخص شد او یک “کم خطر قرار گرفتن در معرض” به یک فرد در کاخ سفید CDC گفت: در بیانیه شنبه شب. این بیانیه گفت که او احساس خوب و بدون علائم است.

فقط چند ساعت قبل غذا و داروی آمریکا تایید کرد که هان آمده بود در تماس با کسی که تست مثبت بود و در قرنطینه برای دو هفته آینده. او همچنین آزمایش منفی برای ویروس.

هر سه نفر به شهادت برنامه ریزی شده قبل از سنا در پانل طی یک شنبه جلسه متمرکز با خیال راحت به بازگشت افراد به محل کار و مدرسه. سناتور. لامار الکساندر از تنسی پانل رئیس جمهوری امروز اعلام کرد که Fauci خواهد شد پیوستن به همه دولت شاهدان در شهادت توسط ویدئو کنفرانس “در فراوانی از احتیاط برای ما شاهدان سناتورها و کارکنان.” الکساندر نیز حضور خواهد توسط ویدئو کنفرانس از دولت خانه پس از یک عضو از کارکنان خود را آزمایش مثبت با انتقاد از امروز گفت.

بیانیه از سازمان های مقامات نظارت بر در زمان مراقبت به شناسایی فرد آنها در تماس با اوایل هفته گذشته است. معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای coronavirus روز جمعه با نفر دوم که با این نسخهها کار در کاخ سفید پیچیده شناخته شده برای تست مثبت برای این ویروس در هفته گذشته. مقامات کاخ سفید تایید کرده بود روز شنبه که یک عضو از خدمت نظامی به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن valets تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پیش از آن.

کاخ سفید مشاور کوین Hassett به ذکر است که معاون مطبوعاتی وزیر آزمایش منفی یک روز مثبت و بعد. او به نظر می رسد در CBS “چهره ملت است.”

“و این بسیار ترسناک است. virus. شما می دانید که مردم در حال رفتن به رفتن به محل کار و آنها میخوایم نگران چیزهایی که” Hassett گفت. “و آن را برای مدتی همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی کاملا.”

در همان زمان او گفت: برخی از $9 تریلیون دلار بوده است تزریق به اقتصاد کشور از طریق اقدامات صورت گرفته توسط کنگره کاخ سفید و فدرال رزرو.

“من فکر می کنم که در حال حاضر ما خریداری برخی از زمان با تمام پول هایی که ما به پرتاب در اقتصاد و ما شده ایم با استفاده از این زمان برای انجام کارهایی مانند توسعه درمان, بهبود, درمان, اطلاعات بیشتر در مورد اجتماعی فاصله و غیره” Hassett گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de