مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج تایید برای پناهگاه بی خانمان در سان فرانسیسکو ساکرامنتو

دولت “غیر منتظره revocations حق راه استفاده از مصوبات ایجاد کرده اند که بسیار وضعیت ناگوار برای همه احزاب” Omishakin نوشت: در این نامه است. “Caltrans در حال حاضر توافق نامه با ما محلی همکاران. این شرکای محلی در حال حاضر وارد شده به شخص ثالث قرارداد ساخت و ساز و صرف بودجه قابل توجهی در پیشبرد اجاره.”

دولت فدرال حرکت برای جلوگیری از پناهگاه در تضاد با اقدامات Newsom و رهبران دولت گرفته را به دولت زمین در دسترس برای پناهگاه بی خانمان.

در ماه فوریه Newsom منتشر شده یک لیست از 286 دولتی, خواص مناسب برای پناهگاه بی خانمان. این لیست شامل بسیاری از Caltrans خواص از جمله ساکرامنتو سایت در زیر بزرگراه 50.

Newsom دفتر کاهش یافته است یک درخواست برای نظر دیگر نسبت به ارائه نامه از Caltrans.

مقامات شهر “خوشبین باقی می ماند” سایت می تواند مورد استفاده برای پروژه, شهرستان, سخنگوی تیم سوانسون گفت. این شهر در حال حاضر صرف $650,000 در هموار اجازه و کار طراحی سوانسون گفت.

ساکرامنتو شورای شهر به تصویب قرارداد ساخت و ساز در آن جلسه سهشنبه, اما در این مورد کشیده شد از دستور کار در آخرین لحظه.

فیلیپ Mangano سابق بی خانمانی تزار برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما گفت که او نیز خوش بینانه پناهگاه هنوز هم قادر خواهد بود برای باز کردن اما به نام بزرگراه دولت حرکت “غیرسازنده است.”

“در آن معنا ندارد” گفت: Mangano عضو Newsom را بی خانمانی نیروی کار که استاینبرگ co-صندلی. “این تصمیمات در داخل کمربندی در واشنگتن است که کمی تن ناشنوا به آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین در کالیفرنیا است.”

وجود حدود 5,570 افراد بی خانمان زندگی در Sacramento County, ژانویه 2019 تعداد برآورد شده و بسیاری از آنها در حال خواب خارج از منزل در شهر ساکرامنتو.

کالیفرنیا بی خانمان بحران رشد کرده است و حتی بدتر در میان coronavirus بحران Mangano گفت.

شهرستان, شهرستان و غیر انتفاعی مقامات باید نقل مکان کرد بیش از 500 نفر بی خانمان به اتاق متل و تریلر برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری ویروس گفت: Sacramento County سخنگوی Janna Haynes. از سه شنبه 433 نفر اقامت در هتل و دو نفر در پزشکی تریلر در کال نمایشگاه Haynes گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی انتقاد کالیفرنیا لیبرال سیاست و به دنبال شرمسار رهبران دولت شهرهای بزرگ در مورد رشد بی خانمانی بحران است. اما تهمت و Newsom شده اند ستایش یکدیگر به تازگی برای coronavirus پاسخ Mangano اشاره کرد.

در طول سفر به لس آنجلس در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد که او می خواست به بی خانمان کردن خیابان ها و حتی بحث انتقال آنها به دولت مورد حمایت و امکانات واشنگتن پست گزارش شده است.

با وجود FHA نامه سان فرانسیسکو در حال حرکت رو به جلو با آن Bayview پناهگاه زیر تایید دولت گفت: San Francisco شهردار لندن نژاد سخنگوی جف Cretan.

“مانند شهرستانها در سراسر کالیفرنیا, سان فرانسیسکو نیاز بیشتر به مسکن و سرپناه برای زندگی مردم در خیابان های ما” کرت در بیانیه ای گفت. “ما در حال حرکت رو به جلو با ساختمان جهت مرکز است که با ارائه 200 تخت و بحرانی خدمات در Bayview محله است که در بخشی از شهر ما شده است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر بی خانمانی. مردم نیاز به کمک ما نیاز به قرار دادن زمین های خالی در شهر ما استفاده کنید.

در L. A. 100-تخت پناهگاه در Caltrans ملک است که هنوز برای باز کردن در تابستان امسال گفت: Alex Comisar شهردار اریک Garcetti سخنگوی.

“شهردار Garcetti سپاسگزار به دولت ما و شرکای فدرال برای ساخت اضافی Caltrans ملک در دسترس ما برای پل, مسکن, و ما در حال حرکت full steam ahead ما Beacon پروژه در سن پدرو” Comisar در بیانیه ای گفت. “شهردار ادامه خواهد داد و کار را بیشتر زمین در دسترس برای مسکن و تماس در واشنگتن به مطمئن شوید که مسیر روشن است برای استفاده از این تعیین شده Caltrans خواص در سراسر دولت است.”

وجود دارد دیگر پناهگاه عامل در Caltrans-کنترل اموال در دولت است. سان فرانسیسکو 186-تخت بخش خیابانی پناهگاه واقع در وسط یک اتوبان در/خاموش رمپ سابق Caltrans سازی بسیاری است. ساکرامنتو است به دنبال مدل W/X پناهگاه پس از آن پناهگاه واقع شده است در نیمه دائمی چادر مانند فنر ساختار مقامات تماس “جهت یابی مرکز.”

ساکرامنتو بی خانمان مهمانان خواهد دریافت, تخت, وعده های غذایی, دوش, و همچنین به عنوان کمک به پیدا کردن مسکن پزشکی و خدمات بهداشت روانی و کمک گرفتن دولت اسناد و مدارک مانند دولت شناسه. مهمانان خواهد بود نه نمایش برای مواد مخدر و الکل و اجازه داده می شود به همراه حیوانات خانگی خود را همکاران و اموال.

در ضمن مشابه پناهگاه بزرگ برای زنان در زمین های متعلق به شهرستان در ساکرامنتو را Meadowview محله مجموعه ای برای باز کردن در اواخر ماه ژوئن و ساخته شده است و در این ماه خبر داد. این شهر همچنین دارای یک پناهگاه بزرگ در کنگره پارک هتل مرکز شهر اما ظرفیت آن کاهش یافته است در میان ویروس و آن را مجموعه ای به در ماه اکتبر.

W/X سایت در کنار باب شیشه ای در شمال اوک پارک خالی بوده است “برای همیشه” Schenirer گفت.

آن می تواند باقی می ماند که راه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de