مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو وضعیت رزرو برای آمریکایی های بومی قبیله 300 هکتار

بوستون >> یک قبیله در حال از دست دادن وضعیت رزرو خود را برای بیش از 300 هکتار در ماساچوست بالا بردن ترس در میان گروه های بومی آمریکا که قبایل دیگر می تواند همان سرنوشت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این ماشپی Wampanoag قبیله مطلع شد اواخر جمعه توسط اداره فدرال امور هند که از آن خواهد شد rescinding خود را رزرو تعیین و از بین بردن زمین از فدرال اعتماد با توجه به Cedric Cromwell, قبیله رئیس.

او گفت: این حرکت است “بی رحمانه” و “غیر ضروری” به عنوان قبیله و دیگران در سراسر کشور در حال تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس در درون خود حاکمیت زمین.

“بحث در مورد اینکه blindsided. این یک sucker punch در صورت از قلدر شما فکر خود را دوست او گفت:” امروز. “من فکر می کردم آنها خواستار شد تا ببینید که چگونه ما در حال انجام در تمام این. به انجام آن را در 4 بعد از ظهر روز جمعه در طول یک بیماری همه گیر? که اب زیر کاه است.”

وزارت کشور که مسئول نظارت بر بومی آمریکا در امور موظف است توسط یک دادگاه فدرال اخیر تصمیم به حذف ویژه زمین نامگذاریهای که عطا شد در سال 2015 تحت آن رئیس جمهور, باراک اوباما, با توجه به کانر سوانسون یک سخنگوی آژانس.

در ماه فوریه در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در بوستون تایید پایین تر تصمیم دادگاه اعلام دولت فدرال شده مجاز به زمین را به اعتماد به اسکودوی کیپ Cod مبتنی بر قبیله که آثار خود را نسب به این آمریکایی های بومی است که به اشتراک گذاشته یک پاییز برداشت غذا با زائران در 1621.

این ماشپی Wampanoag قبیله کاهش یافته است برای به چالش کشیدن این تصمیم اما کرامول استدلال جداگانه طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی است که هنوز هم در انتظار.

این تصمیم در آخرین مورد نشانه آن است که برگ برنده دولت است مایل به استفاده از آن اختیاری قدرت را به تلاش برای گرفتن سرزمین های دور از قبایل گفت: Jean-Luc Pierite از شمال هند مرکز بوستون مبتنی بر حمایت ،

“این یک بحران وجودی برای قبایل” Pierite گفت. “این یک قدرت گرفتن و چنگ زدن زمین با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

آخرین مارس داخلی وزارت انصراف اعتماد وضعیت از اراضی متعلق به Santa Ynez گروه از Chumash سرخپوستان در کالیفرنیا با استناد به کشف گونه پرنده در معرض خطر.

کنگره در نهایت شامل یک ارائه در هزینه های دفاعی لایحه در ماه دسامبر اعلام کرد که بیش از 1400 هکتار از زمین برگزار خواهد شد در اعتماد برای قبیله برای ساخت مسکن.

سوانسون تاکید ماشپی Wampanoag قبیله خود را حفظ فدرال به رسمیت شناختن است که آن را به دست آورده و در سال 2007.

قبیله بیش از 300 هکتار — حدود نیمی از آن ها در واقع شهر ماشپی و نیم دیگر در تونتن در نزدیکی رود آیلند دولت خط نیز باقی می ماند در قبیله مالکیت آن را به عنوان تا به حال قبل از دولت فدرال آنها را در زمان به اعتماد او اشاره کرد.

اما این تصمیم اگر اجازه ایستادن را از بین بردن بسیاری از آنچه قبیله کار کرده است برای ساخت در سال های اخیر در آن حاکمیت اراضی کرامول گفت.

که شامل ایجاد یک سیستم قضایی مستقل نیروی انتظامی و Wampanoag-آموزشگاه و همچنین آغاز ساخت و ساز در حدود 50-واحد قبایل توسعه مسکن و شکستن زمین در $1 میلیارد توچال کازینو.

کرامول وعده داده شده از قبیله ادامه می دهد و دهه مبارزه با زمین.

“این سرزمین اجداد ما این خواهد بود که زمین از نوه های ما,” او گفت:. “ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که ما به همان اندازه درمان با دیگر فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل و وضعیت ما رزرو تایید شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>