مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد جارو پناهندگی محدودیت

سن دیگو — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه پیشنهاد جارو محدودیت در پناهندگی به دنبال تراز یک چارچوب قانونی با رئیس جمهور تلاش برای محدود کردن مهاجرت به ایالات متحده است.

این حرکت تنها آخرین در یک سری از اقدامات که تهمت گرفته شده به حد پناهندگی — این بار با هدف تغییر پیچیده دستورالعمل ها و روش حاکم بر دادگاه مهاجرت.

این تغییرات مشخص شده در 150 صفحه از legalese هدف تعریف می کند که چگونه افراد واجد شرایط پناهندگی و اشکال مشابه از حفاظت برای جلوگیری از آنها را مورد آزار و اذیت و شکنجه اگر به خانه فرستاد.

قضات خواهد بود و مجاز به اخراج موارد بدون جلسات دادگاه اگر شواهد و مدارک تعیین می شود بیش از حد ضعیف است. قوانین تعریف خواهد شد هنگامی که ادعا می کنند ممکن است اعلام کرد “احمق” و بالا بردن آستانه اولیه نمایش فیلم تحت کنوانسیون سازمان ملل علیه شکنجه.

دولت پیشنهاد تعاریف جدید برای برخی از راه های افراد واجد شرایط برای پناهندگی به طور خاص سیاسی “نظر” و عضویت در “گروه اجتماعی خاص.”

پناهندگی برای افرادی است که در صورت آزار و اذیت خود و نژاد و مذهب و ملیت و عقاید سیاسی و یا عضویت در یک گروه اجتماعی سست دسته که ممکن است شامل قربانیان باند و یا خشونت. باریک شدن راه های آن به واجد شرایط به معنی بیشتر را رد کرد و ادعا می کند.

عدالت و امنیت داخلی ادارات گفت: پناه جویان که روشن اولیه نمایش را ادعا شنیده می شود توسط یک قاضی مهاجرت در “کارآمد دادرسی” با توجه به مختصر مطبوعاتی جایگزین دیرینه قوانین در قانون مهاجرت.

پس از آمریکا در جهان تبدیل شد مقصد پناهندگی پناهجویان در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است چند تلاش به آن را سخت تر برای به دست آوردن تصریح می کند که سیستم مملو از سوء استفاده.

عدالت و امنیت داخلی ادارات گفت: این تغییرات می تواند بهره وری بیشتر به یک سیستم با یک دادگاه مهاجرت تعداد بیش از 1.1 میلیون نفر.

قوانین را “بیشتر به طور موثر جداگانه ادعاهای بی اساس شایسته از آنهایی که” در این بخش گفت. “این بهتر خواهد اطمینان از بی اساس ادعای تاخیر نکنید و یا منحرف کردن منابع از مستحق ادعا می کند.”

منتقدان به سرعت محکوم اندازه گیری. هارون Reichlin-Melnick, سیاست, وکیل مهاجرت آمریکا, شورای, گفت:, آن را بسیار گسترده تر از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های قبلی برای جلوگیری از پناهندگی و “منجر به محرومیت از هر ادعا به جز چند خوش شانس.”

“پیشنهاد تغییر خواهد نشان دهنده پایان پناهندگی سیستم به عنوان ما آن را می دانم,” او گفت:.

جزئیات منتشر شود در دفتر ثبت فدرال روز دوشنبه با 30 روز برای اظهار نظر عمومی قبل از آنها را به اثر. پرونده های حقوقی ممکن است با تاخیر و یا از خط خارج تلاش کنند.

دولت به طور موثر قرار دادن پناهندگی خارج از دسترس برای بسیاری از مردم در کانادا و مکزیک, مرز در ماه مارس کمتر از یک سال 1944 بهداشت عمومی قانون با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus اما این حرکت توضیح داده شده است به طور موقت. این اجازه می دهد تا دولت بلافاصله به اخراج مردم از مکزیک و آمریکای مرکزی به مکزیک بدون درخواست پناهندگی معمولا در عرض دو ساعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>