مغلوب ساختن پیشی جستن, تغییرات دولت ملی ذخایر تعریف

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور ناگهانی تغییر آن شرح استراتژیک ملی ذخایر فدرال دولت در مخزن زندگی-صرفه جویی در مصرف داروها و تجهیزات را مطابق با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار آن است که تنها در کوتاه مدت پشتیبان گیری به صورت متحده نه تعهد خود را به اطمینان حاصل شود منابع به سرعت به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر در مواقع اضطراری.

تغییر منعکس شده در وب سایت های دولتی در روز جمعه یک روز پس از جارد کوشنر تهمت پسر در کاخ سفید مشاور ارشد که گرفته شده یک نقش بزرگتر در coronavirus پاسخ ارائه یک بحث جدید در مورد ذخایر.

پس از این است که دولت ها باید خود استفاده کنید انبارهای اول کوشنر گفت: “و مفهوم فدرال ذخایر آن را قرار است به ذخایر ما. آن را قرار است به آمریکا ذخایر است که آنها پس از آن استفاده کنید.”

تا روز جمعه فدرال بهداشت و خدمات انسانی بود وب سایت منعکس شده به طور قابل توجهی متفاوت رویکرد به ذخایر. این “استراتژیک ملی ذخایر این کشور بزرگترین تامین زندگی-صرفه جویی در مصرف دارو و تجهیزات پزشکی برای استفاده در بهداشت و درمان اضطراری به اندازه کافی شدید به علت منابع محلی به اجرا” در سایت استفاده می شود می گویند با توجه به یک آرشیو جستجو کنید.

“زمانی که دولت های محلی و قبیله ای و ارضی پاسخ به درخواست کمک های فدرال برای حمایت از خود پاسخ تلاش های ذخیره تضمین می کند که حق دارو و لوازم رسیدن به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر در مواقع اضطراری” وب سایت گفته بود.

اما با توجه به اطلاعات به این شرح تغییر جمعه صبح: “استراتژیک ملی ذخایر را نقش مکمل دولت و منابع محلی در سلامت عمومی در شرایط اضطراری. بسیاری از ایالت ها باید محصولات در انبار به عنوان به خوبی. تامین دارو و دستگاه برای صرفه جویی در زندگی مراقبت موجود در انبار را می توان به عنوان یک کوتاه مدت عکاسی در بافر در هنگام فوری عرضه مقادیر کافی از این مواد ممکن است فورا در دسترس است.”

مقامات در آژانس گفت: تغییر شده بود در کار می کند و برای هفته ها کمرنگ جلوه دادن هر گونه اتصال به کوشنر نظرات. کوشنر ساخته شده و ادعای خود را در اولین حضور خود را در روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه یک لحظه به معنای برجسته خود را در حال رشد نقش در مدیریت فدرال پاسخ به همه گیر به خصوص در ارائه منابع حیاتی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از مدتها اصرار داشت که تعهد برای مبارزه با این بحران نهفته است با آمریکا و این که واشنگتن است که به معنای به بازی بیشتر از یک نقش حمایت. او در برابر تماس به شماره ملی stay-در-خانه نظم و گفت که او نمی خواهید به بیش از حد استفاده از دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا او را به بسیج شرکت های خصوصی برای, تلاش, چرا که او معتقد است ایالات متحده باید منجر در به دست آوردن منابع.

___

Lemire گزارش از نیویورک است. Seitz گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>