مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد دیوان عالی کشور برای جلوگیری از آزادی زندانیان در خطر ابتلا به کروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست دیوان عالی کشور به مداخله برای اولین بار در یک مورد مربوط به COVID-19 برای جلوگیری از یک قاضی که یک کم امنیتی زندان فدرال در اوهایو انتقال, انتشار یا ارسال صفحه اصلی برخی از آن افراد مسن و پزشکی آسیب پذیر زندانیان.

“دولت در حال حاضر رو به لباس های متعدد به چالش کشیدن شرایط حبس در فدرال زندانهای سراسر کشور” وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو گفت: در یک درخواست تجدید نظر ثبت شده جمعه شب و وکلای زندانیان به دنبال نیاز عمده فروشی آزادی زندانیان از پایین-امنیتی زندان با اعمال “قانون اساسی شش-پا-در-تمام-برابر قانون” اجتماعی فاصله.

دادگاه که می تواند در عمل در این آخر هفته است محوری به فرای به عنوان ایالتی و فدرال زندانهای سراسر کشور را تبدیل به نقاط داغ برای عفونت ها و بیماری از coronavirus و مقامات زندان باید به دنبال راه هایی برای نازک جمعیت خود را. زودتر جمعه وکلا برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: قضات آن خواهد بود “فوق العاده ای اشتباه” برای دادگاه عالی به دخالت. آنها با اشاره به اوهایو قاضی بود و در عین حال به منظور آزادی یک زندانی.

اعطای حق درخواست تجدید نظر خواهد “بلوک سفارش خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند گفت:” دیوید کول ACLU ملی حقوقی مدیر. “در سراسر کشور و دادگاهها آهسته بوده است به مرحله و مسئولیت برای محافظت از دهها هزار زندانی افرادی که در معرض خطر هستند از این ویروس است. رهبری شجاعانه از دادگاه ها مورد نیاز خواهد بود برای کاهش بحران انسانی با آن مواجه هستیم.”

این الکتون فدرال تادیبی موسسه در شمال شرقی اوهایو ضربههای coronavirus. در اوایل ممکن است نه زندانیان کشته شده بود و یک در چهار نفر از کسانی که تست مثبت بودند.

واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از چهار نفر از زندانیان ادعا شده که این شرایط وجود دارد غیر انسانی و خلاف قانون اساسی با 2500 در

آمپول قرار دارد در تنگ خوابگاه-style امکانات و شلوغ با هم زمانی که آنها خواب می خوردند و یا غرق.

در پاسخ ایالات متحده در منطقه قاضی James S. Gwin در آوریل 22 دستور داد زندان به ارزیابی آن جمعیت زندان و شناسایی کسانی که در معرض خطر ابتلا به این دلیل که آنها 65 ساله یا مسن تر و یا شرایط پزشکی مانند آسم یا بیماری قلب قرار داده است که آنها را در معرض خطر اگر آنها قرارداد ویروس.

این زندان پس از آن گفت: 837 زندانیان در آن دسته است. اما مقامات بعد گفت: تنها پنج نفر از زندانیان نامزدهای مناسب برای محدود در خانه و یا منتشر شده است. وکلای آورده است که با توجه به ابراز, تعجب, توجه به این که Atty. ژنرال ویلیام بار گفته بود اداره فدرال زندانها در اواخر ماه مارس در نظر گرفتن آزادی های اولیه و یا در خانه حبس در پاسخ به این ویروس.

نا امید قاضی صادر شده یک نظم جدید در مارس 19 گفتن مقامات زندان به خانه ارسال یا انتشار پرخطر زندانیان و یا انتقال آنها را به یکی دیگر از زندان و یا توضیح دهید که چرا آنها نمی کنند بنابراین در هر مورد. او گفت: او می خواست تمام زندانیان بود مجددا توسط مارس 26.

چهار وکیل به طور کلی رفت و به طور مستقیم به دیوان عالی کشور. فرانسیسکو گفت: قضات باید بماند قاضی را به منظور مسدود کردن آن در حالی که دولت تجدید نظر به Cincinnati-بر اساس 6 مدار دادگاه تجدید نظر و یا در صورتی که نتواند به دنبال یک بررسی کامل قبل از دادگاه عالی. این مورد است که ویلیامز در مقابل ویلسون.

در گذشته دولت, دولت به ندرت فرستاده اضطراری تجدید نظر به دادگاه عالی. به طور معمول وکیل به طور کلی به دنبال بررسی پایین تر حکم دادگاه یک بار مورد بوده است در نهایت تصمیم توسط یک دادگاه تجدید نظر. اما از آنجا که رئیس جمهور تهمت جایگاه الگوی منتقل شده است. به عنوان اقدامات خود شده اند به سرعت به چالش در دادگاه های فدرال و اغلب مسدود شده توسط قضات فقط به عنوان به طور منظم فرانسیسکو رفته به طور مستقیم به دادگاه و خواسته قضات برای بلند کردن و یا کنار پایین تر حکم دادگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net