تهمت می افزاید: از 30 روز به فاصله دستورالعمل ها را به عنوان ویروس گسترش می یابد

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گسترش داوطلبانه ملی shutdown برای یک ماه به عنوان بیماری و مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش در ایالات متحده آمریکا

اولیه 15 روز دوره اجتماعی فاصله خواست توسط دولت فدرال منقضی دوشنبه و تهمت به حال ابراز علاقه در آرامش دستورالعمل کشوری حداقل در بخش هایی از کشور کمتر دچار این بیماری همه گیر. اما به جای او تصمیم به گسترش آنها از طریق 30 آوریل یک اذعان ضمنی او شده است می خواهم بیش از حد خوش بینانه است. بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی باید سنگین تری کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه به بازگرداندن حالت عادی ملاقات هوشیار بررسی واقعیت یکشنبه از دکتر Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که ایالات متحده می تواند تجربه بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت های ناشی از این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش دستورالعمل های منعکس شده از یک شناخت است که مبارزه را بیش از دیگر حمل و نقل.

فدرال دستورالعمل های توصیه در برابر گروه بزرگی تجمعات و اصرار افراد مسن و هر کسی با مشکلات بهداشتی موجود در خانه بمانند. مردم را ترغیب به کار در خانه زمانی که ممکن است و اجتناب از رستوران ها, میله, غیر ضروری سفر و سفرهای خرید.

پسوند را ترک فدرال توصیه در جایی فراتر از عید پاک در مارس 12 که در آن زمان تهمت امیدوار بود که کشور و اقتصاد آن می تواند شروع به برگرد تا دوباره. احساس خطر عمومی-مقامات بهداشت گفت: عید پاک بود و مطمئن شوید که بیش از حد به زودی.

ایالات متحده تا به حال بیش از 137,000 COVID-19 موارد گزارش شده توسط اواخر بعد از ظهر یکشنبه با بیش از 2400 مرگ و میر.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد راه هایی برای بازگرداندن حالت طبیعی در بخش هایی از آمریکا را مهمترین عفونت بیماری کارشناس می گوید این کشور می تواند تجربه بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت از بیماری همه گیر کوروناویروس.

Dr. Anthony Fauci, صحبت کردن در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه ارائه پیش آگهی خود را به عنوان دولت فدرال وزن عقب دستورالعمل های اجتماعی فاصله در مناطق است که به عنوان سخت-آمار شیوع در نتیجه در سراسر کشور 15-بعد تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

“من می گویند بين 100000 و 200000 مورد او گفت:” اصلاح خود را به می گویند او به معنای مرگ و میر. “ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد است.” اما او افزود: “من نمی خواهم برگزار می شود که” از آنجا که این بیماری همه گیر است “چنین یک هدف در حال حرکت.”

در مورد 125,000 موارد COVID-19 در ایالات متحده ثبت شده است که از صبح روز یکشنبه با بیش از 2,100 مرده است. مسلم است که بسیاری از بیماری اما موارد آنها گزارش نشده است.

یک سوم آمریکایی ها باقی می ماند تحت دولت یا دولت های محلی دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس با مدارس و کسب و کار بسته و زندگی عمومی طرح میتوانست.

دکتر دبورا Birx سر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: نقاط کشور با چند تا کنون موارد باید آماده برای چه آمده است. “هیچ دولت و هیچ مترو منطقه خواهد بود امان,” او گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

Fauci گفت که تنها حمایت از عقبگرد در کمتر نهفته مناطق اگر تست بیشتر در جایی است که برای نظارت بر این مناطق. او گفت: “این یک کمی دارای لیت و لعل زیاد وجود دارد” در حال حاضر.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر. بیمارستان در اکثر مبتلا مناطق در حال زور زدن برای رسیدگی به بیماران و برخی از بحرانی منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>