تعداد واقعی از ایالات متحده coronavirus موارد مراتب بالاتر رسمی شمارش دانشمندان می گویند

یک تجزیه و تحلیل از رمان coronavirus را گسترش در داخل ایالات متحده نشان می دهد که هزاران نفر از آمریکایی ها در حال حاضر آلوده تیره چشم انداز stomping از شیوع بیماری در اولین مرحله است.

محققان تخمین می زنند که تا 1 مارس virus در حال حاضر آلوده حدود 1000 تا 10000 افرادی که هنوز رتبهدهی نشده است به خود اختصاص داده است. در آغاز این ماه حدود 80 ایالات متحده موارد تاييد شده بود و مقامات هنوز ابراز اعتماد به نفس آنها می تواند حاوی این ویروس جدید است.

قرنطينه تماس, ردیابی و بهداشت عمومی اقدامات به احتمال زیاد کوبیده خواهد شد پایین COVID-19 شیوع در اینجا محققان گفتند. اما از شروع یک گروه از آلوده مسافران فقط به اندازه کافی بزرگ برای پر کردن یک آسانسور به احتمال زیاد در حال گسترش ویروس رسیدن تا حد زیادی غیر قابل تشخیص است.

منتشر شده به کشور در حدود 330 میلیون هر یک از این مسافران در نظر گرفته شد و به تصویب ویروس به 2 تا 2.5 مردم هر یک از آنها به نوبه خود آلوده یکی دیگر از 2 تا 2.5 مردم ، حمل و نقل کردن تا گره ها در این سرعت در حال انشعاب شبکه مخاطبین و تعداد قربانیان بالن به سرعت محققان نوشت.

مطالعه خود, منتشر دوشنبه در medRxiv سایت به بحث در مورد کار است که هنوز رتبهدهی نشده است ارسال به یک همکار مجله آمد که مقامات ایالات متحده گزارش در مجموع 704 COVID-19 موارد و 29 و میر در ایالات متحده است. به احتمال زیاد است که فقط نوک بسیار بزرگتر یخ ریاضی مدل سازی نشان می دهد.

خود را تحت خوشبینانه ترین فرض به عنوان چند به عنوان 1,043 مردم در ایالات متحده شده است با آلوده رمان coronavirus. تحت یک سناریوی واقع بینانه تر این تعداد به راحتی می تواند به عنوان بالا به عنوان 9,484.

که تنها حساب برای ساکنان ایالات متحده که عفونت با منشأ افراد حامل ویروس به طور مستقیم از ووهان کانون شیوع این بیماری در چین است. در حقیقت بسیاری از مردم به احتمال زیاد به ارمغان آورده اند این ویروس در اینجا از دیگر نقاط داغ از جمله ایتالیا و کره جنوبی و بقیه آسیا. هر یک حامل ویروس که وارد از آن مکان خواهد تنظیم کردن خود آبشار از عفونت.

این مدل نیز متوقف اضافه کردن عفونت به عنوان از آوریل 1. اما با توجه به آن شرکت toehold در ایالات متحده پس از آن ویروس می تواند متصلب تا ده ها هزار مورد جدید از آن تاریخ.

ریاضی شبیه سازی در ایالات متحده شیوع اجرا شد بیش از یک هزار بار توسط یک تیم از Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس و دانشگاه پکن در پکن. آنها شروع با یک فرضی از حامل های کشف نشده — به احتمال زیاد از هشت تا 16 نفر — که وارد در ایالات متحده آمریکا با پرواز مستقیم از ووهان پس از این ویروس در حال حاضر شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 شروع به آلوده کردن انسان ها در اواخر ماه نوامبر اما قبل از آن پرواز متوقف شد در ماه ژانویه است.

آن را امن فرض کنیم که تقریبا نیمی از این مسافران ره ایالات متحده مقامات بهداشت و دیدم حرکات خود را محدود. بقیه در ادامه سفر خود را با خود را غیر قابل تشخیص عفونت هر یک از تنظیم کردن یک ناشناخته زنجیره انتقال.

در حالی که آن را غیر ممکن است برای دیدن دامنه که انتقال تخمین زده می شود با اتخاذ یک طیف وسیعی از مفروضات در مورد حرکات افراد آلوده و رفتار ویروس.

برخی از این تیم فرضیات مبتنی بر داده های جمع آوری شده توسط چینی اپیدیولوژی که ردیابی ویروس آن را به عنوان غرش از طریق چین است.

اما دیگر فرضیات مهم در قضاوت است. کسانی که شامل مثلا تعداد ویروس در معرض مسافران ترک ووهان در اوایل ژانویه در ایالات متحده محدود جت ادم تنومند و بدقواره و تاثیر انزوای اجتماعی اقدامات در محدود کردن یک فرد فرصت برای گسترش ویروس.

جایی که آنها تا به حال یک طیف وسیعی از مفروضات را انتخاب کنید از محققان گفت: آنها به عمد را رد کرده و هشدار دهنده ترین سوء ظن در مورد می گویند این ویروس توانایی پرش از فرد به فرد. در عوض آنها به طور مداوم اتخاذ اقدامات ویروسی و یا رفتار انسانی است که بیشتر اطمینان بخش است.

به عنوان یک نتیجه برآورد احتمال زیاد مجموعه مرز پایین تر بر روی این ویروس را از حضور در ایالات متحده این تیم نوشت.

تحلیل شروع به گردش دوشنبه در میان اپیدیولوژی اما هنوز موضوع دقیق علمی بررسی است که به طور معمول قبل از انتشار در یک مجله علمی. نویسندگان گفت: برنامه ریزی برای آنها ارسال فرضیات معادلات و کد رایانه ای است که سوار خود را تجزیه و تحلیل به طوری که بیماری های دیگر افسران می تواند نظر و گسترش بر یافته های خود را.

کارشناسان در بیماری مدلسازی گفت مقدماتی مدل یک شروع خوب است.

در حالی که این کار در اطراف بسیاری از شیوع این پیچیدگی آن ساخته شده است که مفروضات معقول و منطقی و با استفاده از محتمل تکنیک های که کمک به توصیف وسعت کشور را به چالش بهداشت گفت: Gerardo Chowell ریاضی اپیدمیولوژی در دانشگاه.

“این خوب است برای نگه داشتن چیزهای ساده” گفت: Chowell که مطالعات پویایی بوده است ،

برخی از محققان مفروضات ممکن است دست بالا گرفتن میزان غیر قابل تشخیص عفونت: در یک کشور به عنوان بزرگ و متنوع به عنوان ایالات متحده بسیاری از افراد آلوده ممکن است رفته اند خانه به پايين-تراکم شهر محل زندگی که در آن زنجیره ای خود را از انتقال fizzled, او گفت:.

اما دیگر مفروضات از جمله محققان تمرکز تنها در اوایل مسافران از ووهان قطعا دست کم گرفت این تعداد ساکنان ایالات متحده آلوده.

Dr. Donald J. Burke یک بیماری modeler در دانشگاه پیتسبورگ اضافه شده است که این تیم مفروضات در مورد کوروناویروس توانایی پرش از فرد به فرد است به خصوص محافظه کار است.

جدید تجزیه و تحلیل فرض شده است که هر فرد آلوده منتقل خواهد شد این ویروس همراه به 2.1 تا 2.5 دیگران در طول دوره عفونت تعدادی اپیدیولوژی تماس باروری هستند. اما تخمین می زند از coronavirus باروری رای دادن در شرایطی که در آن در حال گسترش است کشف نشده است در بازه زمانی بین 5 و 6 به طوری که محققان ممکن است تا حد زیادی دست کم گرفت تعدادی از عفونت در ایالات متحده برک گفت.

“نتیجه گیری کلی این است که به احتمال بسیار زیاد وجود دارد یک بار قابل توجه از بیماری ما هنوز به کشف” Chowell گفت.

برخی از خواهد شد که به احتمال زیاد نشان می دهد تا به عنوان تست برای این بیماری بیشتر می شود امری عادی است. اما خیلی از شیوع را نهان زیرین ممکن است هرگز محسوب می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im