ترودو محدود ورود به کانادا برای مبارزه با کروناویروس

اتاوا, انتاریو — نخست وزیر جاستین ترودو به طور قابل توجهی محدود کردن ورود افراد غیر مقیم به کانادا برای مبارزه با گسترش coronavirus.

در یک کنفرانس خبری دوشنبه از محل اقامت خود در اتاوا که در آن رهبر باقی مانده خود در انزوا ترودو گفت: دولت خواهد بود انکار ورود به کشور به همه خارجی ها به جز برای آمریکایی ها. اقدامات جدیدی را به اثر می آیند در مارس 18.

ترودو همچنین اعلام کرد روش های اضافی از جمله آموزش های هواپیمایی برای جلوگیری از همه مسافران با علائم COVID-19 به هیئت مدیره یک هواپیما. تمام پروازهای بین المللی — به استثنای کسانی که از مکزیک کارائیب و ایالات متحده خواهد بود محدود به تنها چهار فرودگاه در سراسر کشور است. شرکت های هواپیمایی اجازه خواهد داشت به زمین در ونکوور و تورنتو و مونترال و کلگری فرودگاه بین المللی.

تجارت و بازرگانی نمی توان نهفته ممنوعیت.

وقتی پرسیده شد که چرا ایالات متحده معاف از ممنوعیت ترودو گفت: کانادا و آمریکا در حال نزدیک هماهنگی خود را در پاسخ به COVID-19 و بسیار یکپارچه اقتصاد. کانادا کشتی حدود سه چهارم از صادرات آن به آمریکا

“ما می دانیم که سطح ادغام دو اقتصاد و هماهنگی بیش از گذشته در حالی که قرار می دهد ایالات متحده در یک گروه مجزا از بقیه جهان” نخست وزیر به خبرنگاران گفت:.

تصمیم به شاتر بین المللی مسافرت هوایی آغاز شد و با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ممنوعیت مسافران از اروپا برای 30 روز. رئیس کمیسیون اروپا Ursula Von Der Leyen روز دوشنبه همچنین پیشنهاد بسته شدن در اروپا مرزها به همه غیر ضروری سفر به اروپا است.

ترودو در ادامه به حکومت از خانه پس از همسرش سوفی Gregoire Trudeau, آزمایش مثبت با COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de