مشکل ایران در تلاش برای حفظ نوسان بیش عراق شبه نظامیان

بغداد >> عراق شبه نظامیان جناح انتظار معمول نقدی جزوه زمانی که رئیس جدید ایران اعزامی سپاه قدس ساخته شده است اولین سفر خود به بغداد در اوایل این سال موفقیت کشته ژنرال قاسم سلیمانی. جای خود را به ناامیدی اسماعیل Ghaani آورده و آنها را به حلقه های نقره ای.

خود را برای دومین دیدار Ghaani تا به حال به درخواست برای ویزای کاری بی سابقه در سلیمانی زمان — یک گام جسورانه توسط بغداد دولت جدید به طور موثر محدود کردن ایران آزادی حرکت در داخل عراق است.

قسمت رله به آسوشیتد پرس توسط چندین علیه ایران نشان می دهد ایران در تلاش برای حفظ نوسان بیش عراق شبه نظامیان شش ماه پس از امریکا ترور سلیمانی و بالا بیانات رهبر انقلاب حضرت مهدی Muhandis در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین. ایران در همان زمان دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی از تحریم های ایالات متحده و شیوع کروناویروس.

بدون تحمیل ارقام مانند سلیمانی و al-Muhandis به وحدت متفاوت جناح اختلافات پدید آمده در بسیج مردمی نیروهای چتر گروه عمدتا شیعه اند.

مرگ و میر خود را نیز مختل مسیر به نهادینه کردن این شبه نظامیان که al-Muhandis شده بود با دقت برنامه ریزی سلیمانی با برکت.

“با آل Muhandis رفته وجود دارد عدم وجود لنگر در اطراف آن (PMF) سیاست محور” گفت: Fanar حداد یک عراق محقق.

کاهش بودجه و نفوذ

میان عراق شیعه سیاسی و شبه نظامی جناح سلیمانی یک معمار ایران و نماینده گروه در سراسر منطقه برگزار شد تقریبا وضعیت افسانه ای.

کاریزماتیک و مسلط به زبان عربی سخنران خود را در تفاهم با مقامات عراقی شد بی بدیل است. او تضعیف در داخل و خارج از عراق به طور منظم به طرح میانجیگری و کمک نقدی. یک سفر با او کافی بود به واسطه توافق میان جناح های رقیب, مقامات گفت.

پس از مرگ او شیعه جناح نشان داده اند اختلاف استدلال بیش از یک برتر نامزد دو بار قبل از آنها در حل و فصل Mustafa al-Kadhimi.

سلیمانی را به عنوان جانشین سپاه قدس, فرمانده Ghaani است کمتر آشنا با نیروهای شبه نظامی عراق رهبران و صحبت های آنها را از طریق یک مترجم. جلسات در عراق به طور فزاینده شده است به کار گرفته شده توسط سفیر ایران ایرج مسجدی خودش سابق سپاه قدس عضو.

Ghaani را هدیه ای از حلقه های نقره ای — نمادین مهم در شیعه — به جای پول نقد آمد و در طول یک جلسه در ماه آوریل با رهبران چند گروه شبه نظامی جناح با توجه به مقامات. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است.

Ghaani به آنها گفت که برای لحظه ای آنها را مجبور به تکیه بر عراق دولت بودجه آنها گفت: نشانه ای ایران و بحران اقتصادی است.

این PMF پرداخت می شود در درجه اول از طریق دولت 2 میلیارد دلار در سال 2019 بودجه — اما بودجه نیست پراکنده به همان اندازه. کوچکتر که از سوی ایران حمایت گروه تکیه بر غیر رسمی دیگر به معنی درآمد و دریافت اضافی از ایران تقریبا $3-9 میلیون, دو, مقامات عراقی نزدیک به شبه نظامیان گفت.

رشد شکستگی

این PMF ایجاد شد در سال 2014 به عنوان یک چارچوب برای سازماندهی و پرداخت هزاران نفر که داوطلب برای مبارزه با گروه دولت اسلامی پس از یک فتوا عراق top روحانی آیت الله العظمی علی سیستانی. پس از آن سیاسی و نظامی ممکن است افزایش یافت. تحت قاطعانه طرفدار ایرانی al-Muhandis آن را تبدیل به یک کانال برای تهران را تحت تاثیر قرار.

مرگ او در را باز کرد برای جناح مخالف که نفوذ — به ویژه آنهایی که در ارتباط با سیستانی — برای شکستن از PMF رهبری است. شبه نظامیان شکایت دارند که ایران دوستانه گروه دریافت درمان ترجیحی.

این مرد دیده می شود به عنوان al-Muhandis’ به احتمال زیاد جانشین عبدالعزیز آل-Mohammadawi معروف به ابو موسى ملاقات مخالفت جناح که او را دیدم به عنوان ایرانی-حمایت انتخاب است. او شده است به رسمیت شناخته شده توسط نخست وزیر هر چند او فرض شده است برخی از وظایف اداری و به گفته مقامات.

برخی از ترین های ایران-دوستانه شبه نظامیان تحت PMF نشان داده اند که نشانه هایی از انشعاب.

حملات علیه نیروهای ایالات متحده در مارس مدعی شدند یک ادعا گروه جدید Usbat al-Thairen اعتقاد به ظهور از قدرتمند Kataib حزب الله که ایالات متحده را متهم کرد در حملات قبلی.

به تازگی چهار شبه نظامیان وابسته به زیارتگاه متصل به سیستانی گفت: آنها را سفارش به طور مستقیم از عراق را برتر دور زدن PMF رهبری است.

یک مقام ارشد از Kataib حزب الله گفت که این حرکت را تضعیف کرده است PMF و مشروعیت خود را در میان مردم است. برای بسیاری از عراقی ها را اعتبار است مشتق شده از سیستانی را بیان کند.

این شقاق ساده بود برای دیدن که هفته به رهبری نخست وزیر al-Kadhimi بازدید PMF ستاد. به سمت راست او نشسته و ارقام دوستانه با تهران به سمت چپ خود آن وابسته و سیستانی.

آن را نشانه “عمده آچار” توسط شیعیان استقرار رهبری سیستانی به ایران را گسترده تر طرح گفت: Randa, باریک, مدیر حل تعارض و مسیر دوم گفتگوهای برنامه خاورمیانه موسسه.

“آنها اساسا و گفت ما نمی خواهیم یک ارگان است که سفارشات خود را از ایران,” او گفت:.

آینده نامشخص

یک سوال بزرگتر در یمن بر آینده PMF.

Al-Muhandis شده بود کارگردانی برنامه ای برای تبدیل یک گروه مستقل از شبه نظامیان به یک حرفه ای تر از زور است. این برنامه را ناتمام باقی می ماند گفت: سه شبه نظامی فرماندهان در سفر اخیر خود به موصل.

تحت al-Muhandis این PMF آغاز شد با اشاره به آن واحد با تیپ اعداد به جای جناح نام و حرکت به سمت اعمال رتبه نظامی سازه و انضباطی و دادگاه. او نظارت ایجاد واحد مهندسی ارائه خدمات مانند roadworks.

او برگزار شد بسیار زیاد نفوذ شبه نظامیان و حامیان آنها.

هنگامی که معترضان با حمله به سفارت آمریکا در بغداد در دسامبر. 31 در پاسخ به آمریکا حمله Kataib حزب الله اهداف آن al-Muhandis و نه نیروهای امنیتی عراق بود که در نهایت به نام بر آنها را جلو و عقب با توجه به دو مقامات عراقی.

“حاج ابو مهدی ما یک گروه رسمی آن را مهم ترین چیزی که او گفت:” محمد Mousawi یک PMF فرمانده. برای سال آینده برنامه ریزی شده بود بیشتر برای آموزش مبارزان آکادمی و استخدام برای بهبود مدیریت, al-Mousawi گفت.

ایران به نظر می رسد به گرفتن پشت پا در عراق است. اما به گفته کارشناسان این است که به احتمال زیاد در کوتاه زندگی می کردند.

“ایران ثابت شده است که آن را یاد می گیرد و تکامل می یابد” گفت: باریک. “در حال حاضر آن را در مرحله یادگیری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>