طوفان گرمسیری کریستبل باعث ریزش زمین در مکزیک سواحل خلیج فارس

  • آسوشیتد پرس

    ابرها باران ماند بیش از کوه ها در طول طوفان گرمسیری آماندا در بربرنا, جنوب گواتمالا یکشنبه. اولین طوفان گرمسیری شرقی و اقیانوس آرام در فصل خیس نقاط مرکزی آمریکا در روز یکشنبه و مقامات در السالوادور گفت: حداقل هفت نفر کشته در سیل.

شهر مکزیک >> طوفان گرمسیری کریستبل محصل در خلیج مکزیک را دولت از کامپچه چهارشنبه آزادسازی باران سنگین در حال حاضر آغشته به منطقه ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان گفت.

طوفان تا به حال پایدار باد از 60 مایل در ساعت بود و انتظار می رود به نوبه خود در شمال در هفته بعد عبور از خلیج مکزیک و در نهایت تهدیدی برای ایالات متحده است.

اما تا آن زمان پیش بینی انتظار می رود کریستبل به راه پر پیچ و خم در امتداد خلیج مکزیک را باعث جاری شدن سیل شدید. طوفان مرکز گفت: این محصل صبح روز چهارشنبه در نزدیکی Atasta فقط غرب از عمده تولید نفت شهر سیوداد دل کارمن.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در کامپچه پایتخت جمعه به عنوان بخشی از خود را یک هفته ای تور ترویج آموزش پروژه. او در حدود 145 مایل از جایی که طوفان محصل.

کریستبل تشکیل پنج شنبه از بقایای طوفان گرمسیری اقیانوس آرام آماندا بود که ناشی مرگبار جاری شدن سیل و رانش زمین در مرکزی امریکا است. حداقل 22 و میر در ال سالوادور و گواتمالا بودند سرزنش در طوفان است.

کریستبل شد اولین ثالث به نام طوفان اقیانوس اطلس فصل طوفان در ضبط; در سال 2016 طوفان گرمسیری کالین تشکیل شده در خلیج فارس در تاریخ 5 ژوئن.

پلیس در کامپچه دولت که در آن سیوداد دل کارمن واقع شده است گفت: آنها در حال حاضر بسته چندین بزرگراه به دلیل جاری شدن سیل. پیش بینی های تماس برای 10 تا 20 اینچ باران در امتداد خلیج مکزیک را و بیشتر در مناطق جدا شده.

در روز سه شنبه شب مکزیکی ارتش گفت: آن کمک کرده بود تخلیه 138 نفر در Calakmul, Campeche به عنوان سیلاب افزایش یافت.

صبح روز چهارشنبه طوفان شد 15 مایل (20 کیلومتر) غرب سیوداد دل کارمن و حرکت جنوب-جنوب شرقی در 3 مایل در ساعت (6kph). مکزیک تا به حال یک طوفان گرمسیری هشدار در اثر از کامپچه به کواتزاکوالکوس.

ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان رود, طوفان به تضعیف کمی آن را به عنوان عبور شرقی مکزیک پنج شنبه و تبدیل شدن به یک افسردگی گرمسیری پنج شنبه شب. سپس آن را مجددا وارد خلیج مکزیک و شروع به سمت شمال.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>