طوفان گرمسیری آرتور اشکال کردن, فلوریدا, 1st نام طوفان فصل

میامی >> گرمسیری طوفان آرتور تشکیل سواحل فلوریدا امروز آن را ششمین سال متوالی برای یک نام طوفان به توسعه قبل از رسمی ژوئن 1 شروع کومودو ،

طوفان مرکز واقع شده بود در 11 p. m. در حدود 190 مایل (305 کیلومتر) شمال شرق کیپ کاناورال فلوریدا ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان در میامی گفت. آرتور بالا پایدار باد از 40 مایل در ساعت (65 kph) و در حال حرکت به سمت شمال-شمال شرق در 13 مایل در ساعت (20 kph), مقامات گفت.

یک طوفان گرمسیری دیده بان باقی مانده در اثر برای بخش هایی از ساحل کارولینای شمالی. پیش بینی می گویند آرتور خواهد ماند و دریایی فلوریدا و گرجستان روز یکشنبه و پس از آن رویکرد ساحل کارولینای شمالی در روز دوشنبه, جایی که آن را رها کنید بین 1 و 2 اینچ از باران یکشنبه شب و دوشنبه.

خطرناک ساحلی شرایط گشت و گذار و تبدیل جریان انتظار می رود به گسترش شمال از فلوریدا به mid-Atlantic states طی چند روز آینده.

در حالی که ممکن است یک جزء از گرم شدن آب و تغییر آب و هوا در دیگر قبل از ژوئن طوفان آرتور بیشتر از یک نیمه گرمسیری طوفان از سیستم سنتی به نام طوفان و آب آن را سردتر از آنچه معمولا مورد نیاز برای شکل گیری طوفان گفت: دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

بسیاری از این خارج از فصل طوفان ضعیف هستند زودگذر آنهایی که هواشناسان می توانید ببینید در حال حاضر به دلیل ماهواره و تکنولوژی بهتر و شده اند از دست رفته در زمانهای گذشته Klotzbach گفت. مانند اکثر زودتر از معمول طوفان آرتور است به احتمال زیاد به دریایی باقی می ماند اما می تواند نسبتا نزدیک به کارولینای شمالی در سواحل دوشنبه Klotzbach گفت.

فصل طوفان رسما شروع می شود در تاریخ 1 ژوئن.

محلی پیش بینی در باهاما گفت: دوش درنگ بیش از این جزیره گرند باهاما و Abaco که هنوز در تلاش برای بازیابی پس از برخورد با یک دسته 5 طوفان سال گذشته است.

اما هیچ سیل گزارش شده است به عنوان افسردگی چرخش فقط غربی مجمع الجزایر است و انتظار می رود به اقیانوس باز به عنوان آن را تقویت می کند.

مقامات گفتند آنها آماده بودند برای تخلیه بیماران در حال حاضر قرار دارد در چادر در گرند باهاما پس از طوفان دوریان آسیب دیده این جزیره بیمارستان اما پیش بینی گفت: بخش عمده ای از رعد و برق در حال واقع در شمال و شرق افسردگی هستند و انتظار می رود تاثیر این منطقه است.

طوفان گرمسیری دیده بان صادر شده برای بخش هایی از کارولینای شمالی در سواحل شمال از شهرستان گشت و گذار به اردک از جمله Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de