‘گرمسیری Fairadise’: Sonoma County Fair اعلام 2020 تم

Sonoma County Fair, تازه, کردن کبودی نبرد با دولت مسابقه اسب مقامات مجبور است که یک تغییر به این نمایشگاه را برنامه ساخت لیموناد از کسانی که ترش لیمو — یا حداقل نوشابه های میوه ای.

“گرمسیری Fairadise” این موضوع برای سال 2020 عادلانه است که خروج از سازمان سنتی 2019 موضوع “بازگشت به ریشه های ما در چکمه های کابوی.”

اوت. 5-16 عادلانه در Sonoma County Fairgrounds خواهد شد از ویژگی های موسیقی جزیره گرمسیری و vibes با شاهزاده دزدان دریایی و پری دریایی تم برای کودکان و نوجوانان و همچنین به عنوان یک نوار ماورا و الویس جعل هویت مسابقه شامل 1500 دلار جایزه.

“بدون نیاز به سفر! در این سال ما در حال آوردن گرمسیری Fairadise به ما 2020 سونوما کانتی نمایشگاه” نمایشگاه رئیس جمهور هیئت مدیره حداکثر Mickelsen گفت: در انتشار اخبار.

این نمایشگاه هشت روز مسابقه سری دست نخورده باقی می ماند البته تغییر یک هفته به جلو در تقویم با تعطیلات آخر هفته مسابقه تاریخ Aug. 6-9 و اوت. 13-16. مسابقه رایگان با نمایشگاه بستری است.

نمایشگاه مقامات در حال حاضر گرفته شده اقدامات مهم برای کاهش اثرات این تغییر برنامه به اوت. 6-16 از جمله قراردادن ترین junior دام برنامه به اولین هفته از این نمایشگاه قبل از مدرسه شروع می شود.

آنها همچنین برنامه ریزی بازاریابی حمله رعد اسا طراحی شده برای فریب خانواده ها به این نمایشگاه در طول هفته اول مدرسه است که انتظار می رود برای شروع Aug. 12.

نمایشگاه امسال نیز از ویژگی های daniel gennaoui بازار مال فروشان کامیون هیولا تخریب دربی و NorCal دم متحرک با توجه به انتشار.

برای کسب اطلاعات بیشتر به sonomacountyfair.com تماس بگیرید و یا 707-545-4200.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>