نیروهای تصرف سوریه بزرگراه گرفته شده در سال 2012

Turkish-backed Syrian rebels downed a helicopter believed to belong to the Syrian government.
آیکون دوربینترکی-حمایت از شورشیان سوری را قطع کرد یک هلیکوپتر اعتقاد به تعلق به دولت سوریه است.

نیروهای دولتی کنترل ضبط از یک بزرگراه در شمال غربی سوریه برای اولین بار از سال 2012 به عنوان آنها فشار مبارزات انتخاباتی خود را برای از بین بردن آخرین شورشی پایگاه در استان ادلب و حلب.

در آنکارا, مذاکرات بین ترکیه و روسیه به پایان رسید در روز سه شنبه بدون توافق بر سر توقف درگیری ها که در آن 13 سرباز ترک کشته شده اند, در سوریه در یک هفته.

آژانس های امدادرسانی در عین حال گفت: خروج صدها هزار نفر از شهروندان از مبتلا مناطق بزرگترین چنین جنبش در نه سال جنگ و بحران انسانی بود اتفاق می افتند.

انگلیسی-مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت: نیروهای دولتی را تصرف کرده بود تمام طول بزرگراه M5 پس از رانندگی شورشیان از گذشته خود جای پایی در جاده ها است.

این M5 اجرا می شود از حلب در شمال شهر دمشق و سپس به جنوب دیره.

آنها در زمان کنترل بزرگراه ها پس از گرفتن یک غربی حومه حلب از شورشیان.

آخرین پیشرفت های رئیس جمهور بشار اسد است و ایران-حمایت نیروهای آمد و پس از کشته شدن 13 سرباز ترک باعث برخی از جدی ترین درگیری از جنگ است.

آنکارا اعزام هزاران سرباز به بنیادی سوریه توهین آمیز است.

ترکی-حمایت از شورشیان سوری را قطع کرد یک هلیکوپتر اعتقاد به تعلق به دولت سوریه در شهر Nairab, ترکی شبکه دولتی تی آر تی گزارش روز سه شنبه.

از آنجا که فشار جدید آغاز شد, نیروهای دولت باید دوباره بیش از 600 کیلومتر مربع از خاک و در روزهای اخیر گرفته اند کنترل از ده ها تن از شهرها و روستاها.

هفته گذشته آنها دوباره تقاطع شهر Saraqeb در M5.

ترکیه دارای چندین پرسنل نظامی مستقر وجود دارد برای جلوگیری از بیشتر سوریه پیشرفت های پس از هشت نفر از آن سربازان کشته شده در سوریه بمباران.

یک هیاتی وارد آنکارا در روز شنبه روز پس از حمله به یمن با هدف توقف درگیری.

در روز پایانی مذاکرات, دوم, سوریه, حمله نیروهای ترکیه در Taftanaz منطقه به کشته شدن پنج سرباز است.

آنکارا گفته است که انتقام به هر دو حملات از بین بردن چندین سوریه اهداف.

آن گفت که درایو بازگشت نیروهای اسد مگر اینکه آنها برداشت تا پایان ماه. همچنین گفت: تیم روسیه که حملات علیه ترکیه پست ها باید بلافاصله متوقف شود.

روسها چپ ترکیه پس از مذاکرات با ظاهری هیچ توافق.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>